PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה תוספים יש לעלייה במאסה, חוץ מקריאטין

lol
09-10-06, 23:20
ומאבקות חלבון? כי קריאטין זה ניראה לי בזבוז כסף.. רק אבקת חלבון אני יקנה..אז איזה עוד תוספים חוקיים יש? וגם איזה תוספים לא חוקיים יש חוץ מסטרואידים שבהם אני פוחד להשתמש? :)

Bullet
09-10-06, 23:23
כל מה שמגביר רגישות לאינסולין

Ori-Silver
10-10-06, 00:19
ומאבקות חלבון? כי קריאטין זה ניראה לי בזבוז כסף.. רק אבקת חלבון אני יקנה..אז איזה עוד תוספים חוקיים יש? וגם איזה תוספים לא חוקיים יש חוץ מסטרואידים שבהם אני פוחד להשתמש? :)
בתוספים חוקיים חוץ מאבקת חלבון וקראטין שום דבר לא משתלם בלא חוקיים יש לך פרו הורמונים

EiLoN
10-10-06, 00:22
גיינר?(:

gps
10-10-06, 00:38
מהיכרות שלי עם אורי לא ציפיתי בכלל שהוא יגיד גיינר אחרי שהוא הביא פתיחה של "משתלם"
כי הוא אומר (לא שאני מתנגד) שגיינר זה לא משתלם
אני עושה כמו שהוא המליץ לי שזה אבקת חלבון+פחמימות שאתה מוסיף
שייק של אבקת חלבון עם חלב עם בננה עם שיבולת שועל
:)

Nimrod
10-10-06, 09:13
בתוספים חוקיים חוץ מאבקת חלבון וקראטין שום דבר לא משתלם בלא חוקיים יש לך פרו הורמונים

קריאטין לא משתלם..
מולטי ויטמין עלול להיות משתלם....

Ori-Silver
10-10-06, 09:16
קריאטין לא משתלם..

אני לוקח כבר שבוע וחצי קראטין מונו והכוח שלי השתפר בצורה ממש ניכרת אז מבחינתי הוא משתלם

Nimrod
10-10-06, 09:30
אני לוקח כבר שבוע וחצי קראטין מונו והכוח שלי השתפר בצורה ממש ניכרת אז מבחינתי הוא משתלם

לא על כולם זה עובד וזה המון כסף.

benzev
10-10-06, 19:58
תזריק אינסולין תראה מה זה עלייה במסה

- Idan -
10-10-06, 20:04
קריאטין לא משתלם..
מה לא משתלם בדיוק בקריאטין? זה התוסף החוקי שנמצא כהכי יעיל והכי משתלם שיש, והוא ממש לא יקר. קניתי 1 קילו קריאטין מונו ב-230 שקל, וזה הולך להחזיק לי 8 חודשים חודש ON חודש OFF עם העמסות בכל שבוע ראשון של סייקל.

Shlomik
10-10-06, 20:04
לא על כולם זה עובד וזה המון כסף. המון כסף?
לא מסכים איתך, 150 ש"ח לכמעט חצי קילו קריאטין טהור זה מחיר הגיוני מאוד יחסית למה שהוא נותן בנוסף זה התוסף החוקי הכי חזק שיש לדעתי.

Nimrod
10-10-06, 20:17
המון כסף?
לא מסכים איתך, 150 ש"ח לכמעט חצי קילו קריאטין טהור זה מחיר הגיוני מאוד יחסית למה שהוא נותן בנוסף זה התוסף החוקי הכי חזק שיש לדעתי.

חוץ מאבקת חלבון , סוכר ענבים ולעיתים מולטי ויטמין שום תוסף חוקי לא משתלם.
תחשוב קצת ותסכים איתי.

benzev
10-10-06, 20:28
תראה במה שנוגע לתוספים חוקיים זה הכל תלוי בן כמה אתה אני יכול להביא לך משהו
(superdol)
למי שמכיר..ואתה תגדל בשבועיים איזה 8 קילו וממש ממש לא הרבה מים..מבין אבל כל עוד אתה מתחת לגיל 21 אני ממליץ בחום להדבק לקריאטין ולא לחפש עוד שטויות..

Ori-Silver
10-10-06, 20:31
תחשוב קצת ותסכים איתי.

אחי אתה בכלל ניסית שאתה מדבר? אני כבר שבוע וחצי לוקח קראטין ויש התחזקות מאוד נכרת בכוח זה אחד התוספים היותר משתלמים מבחינה כספית

Bullet
10-10-06, 20:36
תחשוב קצת ותסכים איתי.
עדיף קריאטין על אבקת חלבון. א"ח אפשר להחליף באוכל, במה תחליף קריאטין?

- Idan -
10-10-06, 20:44
תחשוב קצת ותסכים איתי.
דבר ראשון, סוכר ענבים זה לא תוסף תזונה. דבר שני, מולטי ויטמין לא יביא אותך אותך באופן ישיר לגדילה (אם לא שמת לב, נושא האשכול הוא תוספים למסה), בטח שאם אתה דואג לאכול מספיק ירקות ביום ואז המולטי ויטמין הזה הוא בכלל לא נחוץ.
כמו שיעקב אמר, לאבקת חלבון יש תחליף, לקריאטין - אין.
ושוב פעם, קריאטין רחוק מאוד מלהיות יקר.

Bullet
10-10-06, 20:53
כמו שיעקב אמר
:ph34r:

אם אתה משתמש בשם שלי אז תתקין MSN!

kazanova
10-10-06, 21:20
אם כבר קריאטין..
צריך גם לצרוך אחרי האימון או רק חצי שעה-שעה לפני האימון?
ודרך אגב לקחתי פעמיים קריאטין ובאמת כמו שקראתי זה מלווה קצת בכאבי ראש כי צריך לשתות יותר מים אם צורכים קריאטין אבל אני משתין המון

Shlomik
10-10-06, 22:11
תחשוב קצת ותסכים איתי. יש לי שאלה אתה יודע מה זה קריאטין?
כי כמו שציינו סוכר ענבים הוא לא תוסף תזונה, ואת שאר התוספים שציינת אפשר להחליף באוכל קריאטין קצת בעיה להחליף באוכל. (אלה אם אתה מסוגל להכניס כל יום לפחות 1 ק"ג בשר אדום).

Psychopath
10-10-06, 22:20
עדיף קריאטין על אבקת חלבון. א"ח אפשר להחליף באוכל, במה תחליף קריאטין?

צודק.. יש כל כך הרבה מקורות לחלבון.. ההבדל היחידי זה ה ספיגה (נוחות לא קשור לפה)
על קריאטין בינתיים שמעתי רק תגובות טובות.
ואם קילו ב230 שקל מספיק לחצי שנה +, ואבקת חלבון ב340 שקל מספיקה ל 3 חודש מה יותר משתלם פה ?
בכלל ויטמנים זה עוד יותר יקר שאפשר להשיג בירקות ופירות

Nimrod
10-10-06, 23:00
יש לי שאלה אתה יודע מה זה קריאטין?
כי כמו שציינו סוכר ענבים הוא לא תוסף תזונה, ואת שאר התוספים שציינת אפשר להחליף באוכל קריאטין קצת בעיה להחליף באוכל. (אלה אם אתה מסוגל להכניס כל יום לפחות 1 ק"ג בשר אדום).

יש הגיון בנקודה שלכם, אתה מבין, אבל לפי דעתי בשביל השיפור שהוא נותן אחרי הסקייל (!) ביחס למה שהיית לפני הסקייל זה לא משהו ששוה להשקיע בו.
יעני תבדוק כמה עולה לך סקייל של קריאטין, נגיד 150 ש"ח, היה שווה לך להשקיע 150 ש"ח בשביל תוספת כוח קטנה ותוספת מסה קטנה? ואחרי הסקייל זה באמת קטן ועוד יש סיכוי זה לא יעבוד אליך ועוד לא דיברתי על פורמולות יקרות, אם תנסה להפעיל את הראש בצורה כלכלית זה לא משתלם.

בלי קשר שאבקת חלבון זה כמו מזון! אתה חייב את זה, ברור שאתה יכול להחליף את זה, אבל זה יוצא יותר זול מאשר טונה וקוטג' ואתה לא תחסוך על אבקות חלבון.
אז אבקת חלבון יותר ממשתלמת, כי היא חוסכת לך כסף.

אליאב
10-10-06, 23:04
יש הגיון בנקודה שלכם, אתה מבין, אבל לפי דעתי בשביל השיפור שהוא נותן אחרי הסקייל (!) ביחס למה שהיית לפני הסקייל זה לא משהו ששוה להשקיע בו.
יעני תבדוק כמה עולה לך סקייל של קריאטין, נגיד 150 ש"ח, היה שווה לך להשקיע 150 ש"ח בשביל תוספת כוח קטנה ותוספת מסה קטנה? ואחרי הסקייל זה באמת קטן ועוד יש סיכוי זה לא יעבוד אליך ועוד לא דיברתי על פורמולות יקרות, אם תנסה להפעיל את הראש בצורה כלכלית זה לא משתלם.

בלי קשר שאבקת חלבון זה כמו מזון! אתה חייב את זה, ברור שאתה יכול להחליף את זה, אבל זה יוצא יותר זול מאשר טונה וקוטג' ואתה לא תחסוך על אבקות חלבון.

מחזק
וגם היא יותר טעימה (אבקת חלבון) למה לסבול אחרי אימון ולדחוף טונה במים ככה כמו איזה מסריח באמצע המכון - ולא להתענג על שייק טעיםםםםםםםםםםם

קריאטין זה נחמד אבל קצת יקר ולא משפיע ברמות מטורפות זה יותר משפיע פסיכולוגי ואפשר בלי זה - מה גם שזה צורך המון נוזלים וצריך לשתות כמו פיל ביום מים מים מים עד שיוצא מהתחת

Bullet
10-10-06, 23:04

קריאטין מעלה את הרגישות לאינסולין בשרירים-->יותר שרירים, פחות שומן.
נמרוד תעשה טובה, גלוש לפאבמד, תכתוב Creatine Monohydrate, ותקרא קצת מחקרים.

Shlomik
10-10-06, 23:20
קריאטין מעלה את הרגישות לאינסולין בשרירים-->יותר שרירים, פחות שומן.
נמרוד תעשה טובה, גלוש לפאבמד, תכתוב Creatine Monohydrate, ותקרא קצת מחקרים.
מצטרף להמלצה.
לפני שאתם רצים ומדברים למה קריאטין לא משתלם הייתי קודם כל לומד קצת יותר על התוסף הזה.

Nimrod
10-10-06, 23:26
אתם משגעים אותי.
אני מסכים איתכם ואולי תפתעו אני יודע מה הוא עושה לא מפאב מד. (כבר אמרתי לך שאני לא אוהב אותך מאז שהכרת את האתר הזה ? :) ).
פשוט אני חושב שבשביל מה שהוא נותן אחרי הסקייל (בעקבות הסקייל כמובן) בסופו של דבר זה לא שווה 150 ש"ח.
אבקת חלבון זה בסיסי כי אם לא אוכל את זה אוכל קוטג' או טונה שרק יהיו יותר יקרים.

- Idan -
11-10-06, 00:31
:ph34r:

אם אתה משתמש בשם שלי אז תתקין MSN!
אבל מה הקשר? :ph34r:

ה- MSN מותקן אבל הוא לא עובד. כל פעם שאני פותח אותו הוא נתקע ואז אני מקבל הודעת שגיאה שסוגרת לי אותו אוטומטית.

נמרוד, סייקל של קריאטין (זה סייקל, לא סקייל) לא עולה 150 שקל. הוא עולה בערך חצי מזה וזה עוד עם העמסה. בלי העמסה תחלק את ה-150 ב-4 בערך.
עכשיו בוא נעבור לתאכלס. אתה טוען שהוא לא מביא את התמורה ביחס למחיר, נכון? אני אומר לך, שאם היית מנסה אותו והוא היה עובד עליך והיית במצב שלי כשלקחתי אותו - אתה היית משנה את דעתך עוד לפני שהיית מספיק להגיד ייפיאיוקאיה. אחרי יותר מחצי שנה של יאוש, הקריאטין הביא אותי למשקל שיא חדש ולהיקפים חדשים. האם היה שווה להוציא 160 שקל על 400 גרם שמתוכם 200 גרם הלכו על סייקל שבכלל לא עבד? Hell yeah!!

Nimrod
11-10-06, 11:14
אבל מה הקשר? :ph34r:

ה- MSN מותקן אבל הוא לא עובד. כל פעם שאני פותח אותו הוא נתקע ואז אני מקבל הודעת שגיאה שסוגרת לי אותו אוטומטית.

נמרוד, סייקל של קריאטין (זה סייקל, לא סקייל) לא עולה 150 שקל. הוא עולה בערך חצי מזה וזה עוד עם העמסה. בלי העמסה תחלק את ה-150 ב-4 בערך.
עכשיו בוא נעבור לתאכלס. אתה טוען שהוא לא מביא את התמורה ביחס למחיר, נכון? אני אומר לך, שאם היית מנסה אותו והוא היה עובד עליך והיית במצב שלי כשלקחתי אותו - אתה היית משנה את דעתך עוד לפני שהיית מספיק להגיד ייפיאיוקאיה. אחרי יותר מחצי שנה של יאוש, הקריאטין הביא אותי למשקל שיא חדש ולהיקפים חדשים. האם היה שווה להוציא 160 שקל על 400 גרם שמתוכם 200 גרם הלכו על סייקל שבכלל לא עבד? Hell yeah!!
ברור שיש אנשים אנשים שהקריאטין מציל להם מצב של אי התקדמות ודיכאון.
אבל באותה שיטה יש אנשים שעושים סייקל ( :) ) ולא משפיע אליהם.
בד"כ התוצאות לפני הסקייל ואחרי הסייקל הם משהו שטעמי לא שווה 150 ש"ח.
למרות זאת אם מישהו נתקע אני לא שולל את האפשרות הזאת.
אבל מצד שני תאגור סכום יותר קרוב ל1000 ותעשה סייקל של בן אדם.

Netnael
11-10-06, 11:47

אני גם בדיוק היום לוקח שבוע וחצי ואני מרגיש יריד בכוח במקום עליה למה זה?

Der Metzgermeister
11-10-06, 12:02
אני גם בדיוק היום לוקח שבוע וחצי ואני מרגיש יריד בכוח במקום עליה למה זה?

יש מצב זה לא פועל עליך בכלל.

אני לקחתי אקסטרים במשך סייקל אחד של חודש וחצי בערך ובכלל לא השפיע עלי.

באליבודי
11-10-06, 15:13
ראיתי שתוספות חלבון עולות המון כסף ורציתי לברר אם מישהו יודע איםפה אפשר לקנות בזול ומה הכי יעיל לעלייה במסת הגוף וחיטוב הגוף?
רציתי לשאול גם אם יש כאשר עולים במסת הגוף(חיזוק השרירים וניפוחם) אז עולים במשקל ואיך אפשר לאזן את זה אם יש אנשים נמוכים שרוצים לעלות במסת השרירים?

Amit
11-10-06, 18:02
ראיתי שתוספות חלבון עולות המון כסף ורציתי לברר אם מישהו יודע איםפה אפשר לקנות בזול ומה הכי יעיל לעלייה במסת הגוף וחיטוב הגוף?
רציתי לשאול גם אם יש כאשר עולים במסת הגוף(חיזוק השרירים וניפוחם) אז עולים במשקל ואיך אפשר לאזן את זה אם יש אנשים נמוכים שרוצים לעלות במסת השרירים?
תעשה לנו ולעצמך טובה ותקרא את זה..:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=1

John Doe
11-10-06, 19:18
מה לא משתלם בדיוק בקריאטין? זה התוסף החוקי שנמצא כהכי יעיל והכי משתלם שיש, והוא ממש לא יקר. קניתי 1 קילו קריאטין מונו ב-230 שקל, וזה הולך להחזיק לי 8 חודשים חודש ON חודש OFF עם העמסות בכל שבוע ראשון של סייקל.

אני משתמש בקריאטין של צ'מפיון 1.8 ק"ג. אני צורך שתי מנות ביום (לא בסייקלים) וזה מספיק לי לחודשיים לכל היותר...

ושאלה נוספת, מה עדיף חומצות אמינו או אבקת חלבון (WHEY)?

- Idan -
11-10-06, 20:06
אני משתמש בקריאטין של צ'מפיון 1.8 ק"ג. אני צורך שתי מנות ביום (לא בסייקלים) וזה מספיק לי לחודשיים לכל היותר...

ושאלה נוספת, מה עדיף חומצות אמינו או אבקת חלבון (WHEY)?
אני מניח שאתה קנית את הקריאטין אקסטרים שזה עם תוספות של סוכרים. לפי הערכים התזונתיים באתר, כף אחת (46 גרם אבקה) מכילה 6 גרם קריאטין טהור. זאת אומרת שמתוך 1.8 קילו אבקה (כל הקופסה) יש בערך 240 גרם קריאטין טהור, לכן זה יחזיק לך מקסימום חודשיים. הקריאטין שדיברתי עליו זה קריאטין מונוהידרייט (טהור) בלי סוכרים ותוספות. הכי זול והכי משתלם. קח קישור למוצר בחנות האתר שתדע מה לקנות פעם הבאה. :cool:

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=150&CategoryID=146&Page=1

John Doe
11-10-06, 20:32
מעניין מאוד מה שאתה מספר על הקריאטין. יש לך המלצות איך לצרוך אותו והאם כדאי לשלב אותו עם חומצות אמינו או Whey?

תודה

- Idan -
11-10-06, 20:49
המלצות לצריכה:
5 גרם כל יום כחצי שעה לפני אימון במשך 4 שבועות. להפסיק לצרוך למשך 4 שבועות שאחרי, ושוב ניתן לחזור על התהליך.

או בשיטת העמסה:
שבוע ראשון - 20 גרם מחולק ל-4 פעמים ביום. 5 גרם בבוקר, 5 גרם כחצי שעה לפני אימון, 5 גרם לאחר אימון ו-5 גרם לפני שינה.
3 שבועות נותרים - 5 גרם כל יום כחצי שעה לפני אימון.

אני אישית לוקח שבוע שני 10 גרם כל יום.
אני ממליץ בתור סייקל ראשון לקחת בשיטת העמסה כדי לפסול אפשרות שבלי העמסה זה לא יעבוד עליך.
וכמובן לקחת חודש Oof מהקריאטין לפני סייקל חדש.

בקשר לחלבון או חומצות אמינו, אבקת חלבון עדיפה בהרבה לדעתי.

Amit
11-10-06, 21:30
דרך אגב מה משנה התיזמון של צריכת הקריאטין?

John Doe
11-10-06, 21:41
יש למישהו המלצות על אבקת חלבון מעודפת?

NIRAN
11-10-06, 22:16
תוך חצי שעה הקריאטין נספג, אז לוקחים אותו חצי שעה לפני אימון ואז אתה בא לאימון עם מאגרי קריאטין מלאים = ניצול טוב יותר של הקריאטין שאתה לוקח

אופטימום 100% whey או צ'מפיון שניהם אחלה אבקות

Amit
11-10-06, 22:27
תוך חצי שעה הקריאטין נספג, אז לוקחים אותו חצי שעה לפני אימון ואז אתה בא לאימון עם מאגרי קריאטין מלאים = ניצול טוב יותר של הקריאטין שאתה לוקח

אופטימום 100% whey או צ'מפיון שניהם אחלה אבקות
סבבה תודה:) משום מה חשבתי שאחרי שהשרירים ספגו את המים הקריאטין כבר עשה את העבודה שלו

באליבודי
12-10-06, 13:48
המון כסף?
איפה קנית ב150?

Shlomik
12-10-06, 19:13
איפה קנית ב150?

מישראלבודי כמובן:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=149&CategoryID=146&Page=1
אחלה מוצר.