PDA

צפה בגרסא המלאה : מינרלים, ממה הם מורכבים, וכו'

ברי צקלה
12-10-06, 01:33
ממה בעצם מינרלים מורכבים? מאלמנטים.

1- ממה מורכבים תוספי מזון של מינרלים?
2-האם אלו באמת המינרלים, או שהם בעצם חומרים שגורמים לגוף לייצר עוד מהמינרל המסויים?

לדעתי זה לא הגיוני שתוספי מזון מכילים מינרלים מסויימים. לדוגמא פוטסיום (אני לא יודע איך קוראים לזה בעיברית...), כלומר K, או potassium, המינרל הזה נימכר במקומות רבים (לא בעזה, ולא אצל מחבלים בעיקרון) כמו בחנות של bb.com, (בדקתי) עכשיו אם תזכרו, potassium מגיב מאוד למים. אם תקחו potassium באמת, זה יפוצץ לכם את הראש אולי, ותמותו כימעט על בטוח.
לא רק K מסוכן, אלא גם כן מינרלים רבים שהגוף צריך מאוד.

3- האם כל תוספי התזונה של מינרלים מבוססים על חומר אחר לגמריי שגורם לגוף לייצר את אותו המינרל, או שרק חלק? מה הם?
4- מה לגביי ויטמינים, האם גם כן הם מיוצרים כך או שזהו דבר אחר לגמריי?
5- מה הם המרכיבים של הויטמינים? (אני מתכוון לנוסחאות וכדומה)
אם חושבים על זה, ויטמין c אמור להיות מורכב בקרבון, זה ב1000000% (כי כימעט כל דבר מורכב מזה), והוא חומצתי, אבל חוץ מזה מה עם שאר הויטמינים? מה עם ויטמין a,b,e,d ועוד...?

אין לזה כל כך משמעות, אבל זה מאוד מעניין אותי לדעת את התשובות הללו.

תודה מראש!

בן.

d-undertaker
12-10-06, 01:36
תגיד צקלה לא נמאס לך להתעסק בקקה

SmaMMiT
12-10-06, 02:39
תגיד צקלה לא נמאס לך להתעסק בקקה
חחחחחחחח האבתי:1eye:

Homie
12-10-06, 02:48
http://www.wisegorilla.com/images/chemstry/PeriodicTable.gif

Nimrod
12-10-06, 10:20
חכה לגל הוא יענה לך, אבל אני באמת לא מבין מה אכפת לך מהשטויות האלו.
אגב, אני מקווה שאתה לא שואל דברים בכיתה את המורים כי "מעניין אותך" בצורה הזאת, זה מתכון מעולה לכאפת שטות.

shahaflol
12-10-06, 10:34
יאללה איזה עצבים עד שרשמתי לך הרבה על ויטמינים ומינרלים אני לוחץ פרסם תגובה מהירה ואז רשום לי שאני לא מחובר, וכשהתחברתי זה לא שלח!!@#@!
אז נעשה את זה קצר כי אין לי עצבים לרשום שוב
1. תוספי מזון של מינרלים, מורכבים ממינרלים!
2. זו שאלה 1 בניסוח שונה.
קודם כל, הכמות של המינרלים כל כך קטנה שאתה לא תתפוצץ מזה כמו התיאור שלך ממורטאל קומבט. דבר שני, גם אם זה כמו שאתה חושב שהגוף מייצר את המינרלים האלה, אתה באמת חושב שכשהמינרלים בגוף הם מבודיים ואין להם קרבה למים???
חוץ מזה אתה יודע מה זה מים מינרלים נכון?? אז במים מינרלים משום מה, יש מינרלים כגון K, אשלגן. אני לא יודע מה איתך אבל כשאני שותה מים אני לא מתפוצץ.
3. ניסוח של 2 עם תוספת קטנה ומיותרת.
4. בתוסף ויטמינים, יש ויטמינים!
5. האות C בויטמין C לא מייצגת יסוד כימי!!! C לא מייצג בויטמין פחמן! איזה שטות אמרת כרגע אני לא מאמין, אותו דבר לגבי שאר הויטמינים. אם אתה באמת רוצה לדעת עליהם אתה יכול לקרוא בויקיפדיה או בכלל במקור אחר על ויטמינים ומינרלים.

Tnavon
12-10-06, 12:00
K זה אשלגן (לא בטוח לגבי השם)
ועשינו ניסוי בבית ספר שהכניסו את זה לכוס מים וזה עשה מלא אורות וכזה פיצוץ