PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקה כשרה חלב ישראל, נראית טובה!

AAA
12-10-06, 17:37
http://img176.imageshack.us/img176/4395/dscn3122ze6.jpg

http://img176.imageshack.us/img176/1112/dscn3125go8.jpg

http://img176.imageshack.us/img176/5273/dscn3124cc4.jpg

מה דעתכם? אפשר להזמין את זה דרך האתר או משהו? למרות שהיא לא מופיעה בקטלוג?

powerhouse#1
12-10-06, 18:56
לא הייתי קונה - תראה איך זה נראה . זוועה
נראה כמו אבקת כביסה - שלם קצת יותר ולך על אופטימום

ran_z
12-10-06, 19:06

לא נראה לי שהבעיה שלו זה עם לקנות אופטימום, הוא מחפש אבקה כשרה לפי הפוסט נראה לי.

Shlomik
12-10-06, 19:08
למיטב הבנתי הוא מחפש אבקה כשרה אז אופטימום לא באה בחשבון, הייתי הולך על האבקת חלבון של איזוטון (אפשר למצוא בחנות האתר) אבקה כשרה וטובה.

Psychopath
12-10-06, 19:42
חחח נראה חאפרי לגמרי
"ניסים חלבון" - אבקות כשרות רק היום במחירים מצחיקים

חחח קוראים לחברה Optimali, חיקוי לOptimum?

Ori-Silver
12-10-06, 20:00
חחח זה נראה כמו איזה זיוף אני לא הייתי קונה את זה

Tnavon
12-10-06, 20:50
כנראה אצלו זה עיקר הכשרות
לא האיכות

igorek
12-10-06, 20:52
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קבלו מה כתוב בצד ימין:
"wheight 2.3 kg"
מי העילג שרשם את זה?????????????

NIRAN
12-10-06, 22:02
lol
איזה אבקה מטירה, נראה לי אתה שם בה מים וזה נהיה בטון
אל תקנה! קנה איזוטון שהיא כשרה כמו ששלומיק אמר

The Iron Man
12-10-06, 22:06
חחחחח הקופסה נראת כמו פוליש לאוטו
עזוב קנה איזוטון מזה החאפרים האלה..

Der Metzgermeister
12-10-06, 22:08
הליצנים מכינים את האבקה הזאתי בקרקס.

Ice-Cube
12-10-06, 22:10
חוץ מאיזוטון לא הייתי חושב בכלל על אבקות חלבון תוצרת הארץ, פשוט תוצרת הארץ לא נשמע אמין
זה המצב אצלנו :d:d

AAA
12-10-06, 23:03
איזוטון נגמר
לא מייצרים יותר בארץ

powerhouse#1
12-10-06, 23:57
אז אל תקנה - תאכל קוטג
זה עדיף

איזה חיקוי עלוב לאופטימום - חחחחחחחחחחחחח אופטימלי

טוב לפחות הם ניסו -

AAA
13-10-06, 06:50
איפה המעבדה הזאת ששולחים אליה אבקות חלבון והם מחזירים ערכים?
צחקתם ככה על super nutirtion שגם היא כשרה נראה לי והבדיקת מעבדה שאיזה אחד העלה פה הראתה 80 גרם חלבון ב-100 גרם אבקה.

powerhouse#1
13-10-06, 12:03
Aaa זה שקוף שפרסמת את המוצר למטרת פרסום - זה נראה גרוע וחיקוי עלוב = כדאי שתקח את זה למקום אחר . לצערנו בארץ מנסים להרוויח על חשבון המסכנים שלא מבינים דבר

AAA
13-10-06, 15:01
נשבע לך שלא!

יש לי מישהו שאני מכיר - אור מפורום **נערך!, שהוא פורום הימורים וזה, והיה מן אשכול שרירים ושם אמרתי שאני לא יכול להשתמש באבקות בגלל שיש לי בעיה של כשרות, אותו אור נתן לי את התמונות של האבקה הזאת, אני כולי מתלהב, מצאתי סוף סוף אבקה כשרה שיש במלאי, אבל רציתי לשמוע את חוות הדעת שלכם, עובדה שפרסמתי את התגובות שלכם באותו פורום וזה לא יעשה אדם שמעוניין לפרסם

חוץ מזה, פתחתי פעם אשכול שאני מחפש אבקה כשרה, אז אני לא מפרסם ולא בטיח

*שלא תפרסם יותר פורמים פה!

PcGunMan
13-10-06, 15:03
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קבלו מה כתוב בצד ימין:
"wheight 2.3 kg"
מי העילג שרשם את זה?????????????

לפי האריזה זה נראה כאילו מישהו בבית עשה את האבקה הזאת חח :blink:

אור8
13-10-06, 17:46
אני פירסמתי ת'תמונות, אל תקפצו על Aaa :)
קיצר, תסתלבטו כמה שבא לכם על האריזה, השאלה היא עם מישו נתקל באבקה עצמה? היא מגעילה, אבל כל האבקות אמורות להיות מגעילות.

igorek
13-10-06, 17:57
כל האבקות אמורות להיות מגעילות.
הממממ לא, לא ממש:disgust:

אור8
13-10-06, 18:04
הממממ לא, לא ממש:disgust:
אתה מוזמן לחדש לי... איזה אבקה (מועילה) טמעת שנהנת לשתות אותה?

gps
13-10-06, 18:10

קבל חידוש אחי
אבקת חלבון אופטימום קרם עוגיות-מנסיון
תקרא קצת בפורום תעשה חיפוש "טעמים" ואז תראה עוד מגוון טעמים חלומיים שיש לאבקות חלבון פה..

igorek
13-10-06, 18:37
אופטימום קרם עוגיות
אופטימום תות
ועוד מעט אני אנסה טעם חדש שאני בטוח שיהיה יותר טעים מהאבקת כביסה הזאת (אפילו שלא טעמתי אותה).

Der Metzgermeister
13-10-06, 18:42
עכשיו קלטתי שמוכרים אותה בחנות של החדר כושר אצלי =\

tom5
13-10-06, 20:20
אם אתה לא רוצה ללכת על אולטימיט כי החברה פה קוטלים אותה אז לך על אבקה בשם מטריקס
עדיף על הדלי מהקירקס

ELiAV
13-10-06, 20:41
חחח מזה טמבור?

אור8
14-10-06, 04:13
טוב אני כבר לא יפתח נושא חדש, אז תגידו, איך האבקה הזאת? Pure Whey Protein? היא בין הנמכרות כאן בחנות, השאלה אם היא יעילה ואם אפשר לשתות אותה (מבחינת טעם)?

Red_Hot
14-10-06, 08:19
עוד מישהו רוצה להוסיף לשיקוי בדיחות הקרש שרוקחים פה החבר'ה? אולי הדלי נראה כאילו מישהו הולך לעשות ספונג'ה? אולי הוא נראה כמו האבקת כביסה שמרגול מפרסמת? אולי זה נראה כמו משו שאפילו ג' יפית לא הייתה נותנת לו חסות? אולי זה נראה כמו ג' יפית עצמה?

דיי חלאס אחרי הבדיחה השלישית התחלתי להתבייש בשבילכם...

AAA
26-11-06, 19:53
צחקתם, צחקתם

אבל ישראלבודי (גיל?) הביא אותה לחנות שלו

אפשר לקנות אותה מישראלבודי...

Ori-Silver
26-11-06, 20:06
צחקתם, צחקתם

אבל ישראלבודי (גיל?) הביא אותה לחנות שלו

אפשר לקנות אותה מישראלבודי...
גיל לא מוכר את האבקה הזאת.. אתה מתבלבל

AAA
26-11-06, 20:14
עכשיו הזמנתי אותה... הוא ועוד איך מוכר אותה

תתקשר, תשאל אם האבקה הכשרה הגיעה ותבקש את השם שלה, תראה הוא יגיד לך, optimail...

:whistle:

jonathan
26-11-06, 20:55
שתדעו לכם שזאת אבקה מעולה !
הייתי אצל גיל לפני כמה ימים ראיתי כמה דליים כאלה..יש בטעם קפה בנננה ועוד כמה..
מנת הגשה(34 גרם)
28 חלבון
5 גרם גלוטמין

לא רע בכלל!

Yoggie
26-11-06, 21:12
טוב חלאס קצת סדר בבלאגן
1. קודם כל אין אבקות של פירמות מוכרות וידועות שיש להן הכשר .
2. לכן, ישנם מספר יצרנים בארץ כמו סופהרב למשל או אופטימל שמייצרים ביצור מקומי ישראלי את אבקות החלבון הללו. חומרי הגלם הם סך הכל חלבון Wpi או Wpc שקונים מתנובה ומוסיפים להם את התוספות של הטעם והשאר במפעל. לגבי האריזה, מה לעשות בארץ אין כישרון ליצר עטיפות שיראו כמו בחול וזה מה שיוצא כנל גם המיכלים עצמם ככל שהמיכל נראה טוב יותר ואיכותי לרוב הוא עולה ליצרן יותר כסף ליצר אותו ככה (כנל העטיפות) לכן יצרן מקומי שלא עובד בתפוקה עולמית כמו למשל אופטימום יחסוך בעלויות ההדפסה והמיכל - אך השאלה הגדולה עבור צרכני הכשרות היא האם האבקה היא אכן איכותית.
3. לגבי מה שהעלו פה קודם על בדיקות המעבדה, שמת לב שהורידו את הבדיקות של צ'מפיון מהאתר שלהם? למה ... כי הם נתפסו על זיוף מסמכים והשמצה שגובלת בבית משפט. לגבי האבקה שלהם שפירסמו אני רואה שכתוב בדף הבדיקה שהבדיקה הגיע בשקית ניילון ועד כמה שזכור לי אין אבקות שמגיעות בשקיות ולכן מבחינתי אי אפשר לדעת מה שמו שם בדרך.

נ.ב - אם החנות בחרה למכור את המוצר היא בדקה אותו לפני ואני יכול להבטיח לכם שתפורסם בקרוב בדיקת המעבדה כולל של עוד כמה אבקות גם אלו שזויפו ופורסמו לאחרונה כשקריות.

Gamerrrrr
26-11-06, 21:16
נראה לי הוא קנה אותה כבר :d
בכל אופן מיותר לחלוטין עדיף להשתמש בה כטייח

jonathan
26-11-06, 21:18
טוב חלאס קצת סדר בבלאגן
1. קודם כל אין אבקות של פירמות מוכרות וידועות שיש להן הכשר .
2. לכן, ישנם מספר יצרנים בארץ כמו סופהרב למשל או אופטימל שמייצרים ביצור מקומי ישראלי את אבקות החלבון הללו. חומרי הגלם הם סך הכל חלבון Wpi או Wpc שקונים מתנובה ומוסיפים להם את התוספות של הטעם והשאר במפעל. לגבי האריזה, מה לעשות בארץ אין כישרון ליצר עטיפות שיראו כמו בחול וזה מה שיוצא כנל גם המיכלים עצמם ככל שהמיכל נראה טוב יותר ואיכותי לרוב הוא עולה ליצרן יותר כסף ליצר אותו ככה (כנל העטיפות) לכן יצרן מקומי שלא עובד בתפוקה עולמית כמו למשל אופטימום יחסוך בעלויות ההדפסה והמיכל - אך השאלה הגדולה עבור צרכני הכשרות היא האם האבקה היא אכן איכותית.
3. לגבי מה שהעלו פה קודם על בדיקות המעבדה, שמת לב שהורידו את הבדיקות של צ'מפיון מהאתר שלהם? למה ... כי הם נתפסו על זיוף מסמכים והשמצה שגובלת בבית משפט. לגבי האבקה שלהם שפירסמו אני רואה שכתוב בדף הבדיקה שהבדיקה הגיע בשקית ניילון ועד כמה שזכור לי אין אבקות שמגיעות בשקיות ולכן מבחינתי אי אפשר לדעת מה שמו שם בדרך.

נ.ב - אם החנות בחרה למכור את המוצר היא בדקה אותו לפני ואני יכול להבטיח לכם שתפורסם בקרוב בדיקת המעבדה כולל של עוד כמה אבקות גם אלו שזויפו ופורסמו לאחרונה כשקריות.
בקיצור היא אבקה טובה,ומה שאהבתי זה את האחוז הגבוה של הגלוטמין.
יוגי אני קונה אותה שבוע הבא כנראה,אם יוצא לך לטעום אחד מהטעמים תגיד לי בבקשה טוב?
מסקרן אותי הקפה

Yoggie
26-11-06, 21:19
גיימר, ברור שעדיף אופטימום/צ'מפיון או כל חברה מוכרת ואמינה ברמה שלהן.

לחבר'ה הדוסים אין ברירה והם לא יכולים לצרוך מוצר לא כשר ולכן אלו האופציות שלהם. מתוך כל האבקות הכשרות שאתה מכיר יש משהו יותר טוב? לא... אבל ממה שיש צריך לראות מה הכי טוב.

jonathan
26-11-06, 21:22
גיימר, ברור שעדיף אופטימום/צ'מפיון או כל חברה מוכרת ואמינה ברמה שלהן.

לחבר'ה הדוסים אין ברירה והם לא יכולים לצרוך מוצר לא כשר ולכן אלו האופציות שלהם. מתוך כל האבקות הכשרות שאתה מכיר יש משהו יותר טוב? לא... אבל ממה שיש צריך לראות מה הכי טוב.
אני השתמשתי גם באיזוטון וגם באופטימום,לא ראיתי כמעט הבדל.והכמעט הזה נוטה לכיוון האיזוטון(בצורה החיובית)
אז מה קרה אם היא כשרה?היא זבל?היא יכולה להיות יותר טובה גם מהאופטימום.
השתמשתי ב3 אבקות של אופטימום(2 חלבון1 גיינר)
ואם האיזוטון היה גם נמכר,וגם עם טעם משופר(הטעם לא משהו לעומת האופטימום)הייתי הולך על האיזוטון.
לכן אני ממש לא שולל את האופטימלי

Yoggie
26-11-06, 21:50
לא הייתי נמהר בכלל להגיד שאיזוטון טובים מאופטימום! אין על אופטימום באיכות. אבל באבקות הכשרות איזוטון בהחלט לא רעים.

Ori_D
26-11-06, 21:59
יש עוד חברה אחת טובה עם תעודת כשרות שלא מופיעה באתר SuperNurition או משהו כזה,
האריזות שלהם גם כן נראים כמו אבקת כביסה, אבל ראיתי אנשים שמשתמשים בחברה ומאוד מרוצים ממנה.

Yoggie
26-11-06, 22:13
אורי, התוצאות בדיקה שלהם מזויפות אני יכול להוכיח לך את זה.

אליאב
26-11-06, 22:38
סליחה על הבורות
אבל מה כבר יכול להיות לא כשר באופטימום? צמפיונס? זה לא ששמים שם שומן חזיר.
כולה אבקת חלבון...
אז לא כתוב עליה כשר - ביג דיל?

Takima
26-11-06, 23:08
סליחה על הבורות
אבל מה כבר יכול להיות לא כשר באופטימום? צמפיונס? זה לא ששמים שם שומן חזיר.
כולה אבקת חלבון...
אז לא כתוב עליה כשר - ביג דיל?
אם זה לא נבדק ע"י הרבנות זה לא נחשב כשר. יש גם כל מיני דרגות של כשרות.

AAA
27-11-06, 10:29
איזוטו נגמר חבר'ה, חרשתי בכל תחומי ישראל, בכל חנות אם זה ישראלבודי וכו', ולא מוכרים אותה יותר, יותר נכון - נגמר המלאי, והחברה לא מייצרת יותר את האבקה.

אז optimail זאת האופציה היחידה. אני סומך על ישראלבודי ועל גיל, אם הם מוכרים אותה כנראה שהיא "אמינה", אני לא מצפה לאבקה ברמה של איזופיור או משהו כזה אבל אבא שלי דתי, ואני לא יכניס לו לבית משהו לא כשר או יותר נכון שאין עליו חותמת כי יכול להיות ש-99.9% מהאבקות הם כשרות אבל לא הדביקו עליהם חותמת, שלום בית קודם לכל.

בכל אופן, כבר הזמנתי, איזה טעם עדיף? תות, קפה, וניל...

Ori_D
27-11-06, 11:57
אורי, התוצאות בדיקה שלהם מזויפות אני יכול להוכיח לך את זה.

יענו זאת חברה לא אמינה?

NIRAN
27-11-06, 16:25
יוגי אני רוצה לראות את ההוככה, סתם מתוך סקרנות...

Takima
27-11-06, 17:12
דרך אגב, לגבי הכשרות, יש חברות שבאמת מוסיפות חלבון ממקור בשרי. לדוגמא צ'מפיון, מוסיפים לגיינר (http://www.champion-nutrition.com/champion/products/heavyweight_gainer.php?section=strength) שלהם חלבון ממקור של בשר-בקר.

מתן18
27-11-06, 17:32
דרך אגב, לגבי הכשרות, יש חברות שבאמת מוסיפות חלבון ממקור בשרי. לדוגמא צ'מפיון, מוסיפים לגיינר (http://www.champion-nutrition.com/champion/products/heavyweight_gainer.php?section=strength) שלהם חלבון ממקור של בשר-בקר.

אויי גוועלדדדד

Leo
27-11-06, 18:33
האבקות המותאמות אישית של יצרנים קטנים הן האבקות הכי איכותיות אגב.

מתן18
27-11-06, 18:41
זה רק אני רואה או שיש שם 80 גרם חלבון ל100 גרם אבקה?!??!?!?!?!!!:confused::confused::confused:

עריכה-התבלבלתי ..חשבתי זה בכלל גיינר:blush:

vamosh
27-11-06, 19:39
Yoggie

מתי צ'מפיון זייפו את נתוניי האבקות שלהם ??
תפרט קצת יותר בבקשה

Yoggie
28-11-06, 01:06
צ'מפיון לא זייפו שום ערכים. מה שרשום זה מה שאתה מקבל.
אבל איזשהו אתר מתחרה שמוכר אבקה שמיוצרת בארץ ונראית כמו זבל החליט שבשביל לקדם את המכירות שלו הוא צריך לעשות את זה על חשבון המתחרים שלו בצורה מגעילה ולא מכובדת ופירסם תוצאות בדיקת מעבדה מזויפות שערך בתוכנת מחשב או משהו שכביכול מראות שצ'מפיון מכילים 35 אחוז חלבון במקום 80, כמובן שזה לא הגיוני בכלל לחברה במעמד כזה לעומת האבקה שהוא מייצר שמכילה ריכוז של 80 ומיוצרת בלך תדע איפה. בכל מקרה רוב הגולשים שמכירים את התחום מספיק זמן כבר מכירים את הנוכל הזה שכבר נתפס בעבר בתוכנית של אמנון לוי כשהוא מציע לתחקירן שלו לקחת סטרואידים ולא מאמינים לשטויות שהוא ממציא כל הזמן.
אגב, יומיים אחרי שהוא פרסם את המודעה הוא הוריד אותה אחרי שהסבירו לו שזה גובל בתביעה משפטית. ככה זה, אבל מזל שיש גם מקרים כאלה שמלמדים אותנו מאיזה אנשים אנחנו צריכים להזהר בחיים... אני מבטיח שלמי שיש ספקות יקבל בקרוב הוכחות חותכות בנוגע לעניין.

P-a-n-1-c
28-11-06, 08:47
צ'מפיון לא זייפו שום ערכים. מה שרשום זה מה שאתה מקבל.
אבל איזשהו אתר מתחרה שמוכר אבקה שמיוצרת בארץ ונראית כמו זבל החליט שבשביל לקדם את המכירות שלו הוא צריך לעשות את זה על חשבון המתחרים שלו בצורה מגעילה ולא מכובדת ופירסם תוצאות בדיקת מעבדה מזויפות שערך בתוכנת מחשב או משהו שכביכול מראות שצ'מפיון מכילים 35 אחוז חלבון במקום 80, כמובן שזה לא הגיוני בכלל לחברה במעמד כזה לעומת האבקה שהוא מייצר שמכילה ריכוז של 80 ומיוצרת בלך תדע איפה. בכל מקרה רוב הגולשים שמכירים את התחום מספיק זמן כבר מכירים את הנוכל הזה שכבר נתפס בעבר בתוכנית של אמנון לוי כשהוא מציע לתחקירן שלו לקחת סטרואידים ולא מאמינים לשטויות שהוא ממציא כל הזמן.
אגב, יומיים אחרי שהוא פרסם את המודעה הוא הוריד אותה אחרי שהסבירו לו שזה גובל בתביעה משפטית. ככה זה, אבל מזל שיש גם מקרים כאלה שמלמדים אותנו מאיזה אנשים אנחנו צריכים להזהר בחיים... אני מבטיח שלמי שיש ספקות יקבל בקרוב הוכחות חותכות בנוגע לעניין.

למה גובל? צריכים לתבוע אותו.
זו הוצאת דיבה לשמה