PDA

צפה בגרסא המלאה : מה קרה לי ?

DropDead
13-10-06, 16:50
מה המצב חברה חזרתי לפני כמה שעות מחופשה של שבוע בצימר בצפון .
עכשיו בחופשה די שמרתי על תזונה זתמארת הרבה גבינות, לחם חיטה מלאה וטונה בעיקר אכלתי שם כי זה גם מה שהיה לאכול שם.. אבל לא שמרתי 100%
השתזפתי שם חבל על הזמן כי היינו בהרבה בריכות ומקומות עם שמש ותפסתי צבע חבל על הזמן והכול..
שחיתי שם גם מלא .. אבל מלא מלא .. אני מדבר אתכם היינו כל יום בבריכה איזה 4 שעות
עכשיו חזרתי עליתי על המשקל וגיליתי שירדתי בפאקינג 2 וחצי קילו !@!
אני לא יודע מה הורדתי שומן ?! שרירים ?! עכשיו רואים לי אות כל השרירים בהרבה יותר ברור כל הקוביות שלי בחוץ אבל ממש בחוץ רואים את כולם וגם את כל השרירים רואים בבירור וכל זה היה אחרי תקופה של חודש וחצי בערך שנתתי חזזק חזק חזק במסה וטחנתי מלא.
אני מפחד שאבדתי משקל כי עבדתי קשה בשביל 2 וחצי הקילו האלה .. כי די קשה לי לעלות :blush:
הייתי לפני המסה 48 בערך ואז הייתי כמעט 51 ועליתי במסת שריר ועכשיו שוב ירדתי אז למה !?

Tnavon
13-10-06, 16:53
לפי התמונה שלך שראיתי בפורום זירת הגולשים
לא נראה לי שהשתיים וחצי קילו האלה היו שומן

ותוודא שאתה נשקל בשעות קבועות
למשל כל יום איך שאתה קם מהשינה
כי השתיים וחצי קילו האלה יכול להיות מושפעים מהרבה דברים אם אתה לא נמדד בזמן קבוע

BiZzz
13-10-06, 16:55
משתי קילו אתה עושה עניין? אתה לפני תחרות? התחטבת ואתה מתלונן??? תחזור לתוכנית שלך ותעלה ושיהיה בהצלחה וחג שמח (חג זאת תמיד סיבה לטחון הרבה :p . ואחרי זה אני בוכה שאני לא מתחטב אתם רואים???)

DropDead
13-10-06, 17:03
חח אבל אני כן עושה עניין משתי קילו אחי..
טוב אני אבדוק ואחזור לכאן מחר או משו .. מקוה שלא הורדתי מסת שריר חס וזמיר שבת שלום וחג שמח :wiggle:

NIRAN
14-10-06, 20:53
הורדת נוזלים