PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה זמנים ביום הם הכי חשובים

arieljean
14-10-06, 03:19
החלטתי לקחת את אבקת החלבון שלי פעמיים ביום רציתי לשאול מתי אתם ממליצים לקחת את האבקה?
אני יודע שאחרי אימון זהו הזמן הכי קריטי....
אבל לגבי הזמן השני אני מתלבט אם לקחת את האבקה בבוקר, לפני האימון או בלילה.

Lil Wayne
14-10-06, 03:33
מתי שיוצא לך...כל עוד יש פעם שניה

maya
14-10-06, 07:31
ש חלונון היזדמנוית לצריכת חלבון 1 אחרי אימון והשני בלילה אם אתה לא אוכל חלבון לפני השינה זהו זמן טוב לצרוך את החלבון עדיף אם מעט שומן איכותי( שקדים אגוזים שמן זית וכו) כדי שהספיגה תהיה לאורך הלילה

Lil Wayne
14-10-06, 07:34
ש חלונון היזדמנוית לצריכת חלבון 1 אחרי אימון והשני בלילה אם אתה לא אוכל חלבון לפני השינה זהו זמן טוב לצרוך את החלבון עדיף אם מעט שומן איכותי( שקדים אגוזים שמן זית וכו) כדי שהספיגה תהיה לאורך הלילה
איזה חלונות?
יש את החלון האנבולי אחרי אימון...שזה 48 שעות אחרי אימון!!!!
והוא לא חייב לקחת את זה ליפני השינה..אבל רצוי לאכול חלבון ליפני השינה עם שומן איכותי
שמע אני אישית הייתי מציע לך לקחת לפחות פי 2 מהמישקל של הגוף שלך בחלבון...וחלק את זה יפה לאורך היום ככה שאתה לא נישאר יותר משעתיים שלוש בלי חלבון
אם כבר מדברים הגיע זמן לארוחה שילי

Red_Hot
14-10-06, 08:09
איזה חלונות?
יש את החלון האנבולי אחרי אימון...שזה 48 שעות אחרי אימון!!!!
והוא לא חייב לקחת את זה ליפני השינה..אבל רצוי לאכול חלבון ליפני השינה עם שומן איכותי
שמע אני אישית הייתי מציע לך לקחת לפחות פי 2 מהמישקל של הגוף שלך בחלבון...וחלק את זה יפה לאורך היום ככה שאתה לא נישאר יותר משעתיים שלוש בלי חלבון
אם כבר מדברים הגיע זמן לארוחה שילי
אני הייתי ממליץ לו להיות באיזור הפי 2 חלבון ממשקל הגוף (לעומת לפחות פי 2). אין צורך בכל כך הרבה חלבון (אצל רוב האנשים...).
ואפשר גם להיות יותר משעתיים שלוש "בלי חלבון" כל עוד יוצא שאכלת את הכמות היומית של חלבון לה אתה זקוק.

בתיאבון.

Lil Wayne
14-10-06, 22:36
בטח שאפשר יותר משעתיים שלוש בלי...
אבל רצוי לא לעשות את זה...
וסבבה בהתחלה זה טוב להיות באזור פי 2 מהמישקל גוף שלו...
אבל אחר כך שאתה כבר מיתקדם ומתחיל להיות לך יותר קשה לעלות הייתי מציע לו לפחות פי 2 מהמישקל גוף שלו(כמו מה שאני עושה עכשיו...לפחות 200 גרם ביום)