PDA

צפה בגרסא המלאה : תפריט תזונה של רוני קולמן וחבריו לעסק.

אליאב
14-10-06, 15:37
שלום לכולם,
מקריאה שלי באינטרנט מצאתי מאמרים שמפרסמים את תוכנית האימונים של רוני קולמן ועוד בודיבוילדרים נוספים...
אך לא מצאתי תפריט תזונה של מתאמן כמוהו (אני מתכוון מה הוא אוכל באיזה שעות באיזה כמויות במסה באיזה כמויות בחיטוב ומה התוספות מזון שהוא לוקח באיזה תדירות וכ"ו...).
מישהו יודע? יכול לעזור?
אל תגידו שאין - כי אין דבר כזה שאין משהו באינטרנט וגם אם זה "השערות" או לא בטוח התפריט שלו לפחות שאני ידע בערך על מה מדובר.

כל זה מתוך סקרנות בלבד זה לא שאני רוצה לאכול כמוהו או יכול לאכול כמוהו אני פשוט נהנה לקרוא מידע ולא משנה מה הוא אודות בודיבוילדרים כאילה גדולים. אני משער שתפריט תזונה שלו יעלה חיוך על הרבה פרצופים פה (כמויות אדירות של אוכל אני מניח...).
כמו שיש מעריצים של כדורגל שיודעים הכל על הכוכבים הגדולים בעולם (מישהו אמר רונאלדיניו?) אז ככה גם פה אפשר לחקור על הבודיבוילדרים הגדולים בעולם (גדולים מהמובן המילוני של המילה (: ).

אשמח אם מישהו יעזור.
זאת שאלה שמתאימה לפורום תזונה לא חייב תמיד לשאול שאלות על תזונה אישית של כל אחד.
אם מישהו לא יודע שיצטרף לשאלה אבל בבקשה לא לכתוב סתם תגובה... (:

בתודה ושבת שלום !!
אליאב.

PoweRule
14-10-06, 15:38
באתר של Jay Cutler יש את מה שהוא אוכל, לא זוכר את הכתובת אבל תכתוב בגוגל, זה באתר הרשמי שלו.

אליאב
14-10-06, 15:40
באתר של Jay Cutler יש את מה שהוא אוכל, לא זוכר את הכתובת אבל תכתוב בגוגל, זה באתר הרשמי שלו.
תודה, אני יחפש...
זה מעניין אותי מאוד.
:jockey:

Dr. Muscle
14-10-06, 15:47
הם אוכלים כמו שאתה אוכל, רק פי 2, פי 3 או פי 4 בהתאם לאם הם בסייקל מסה/חיטוב.
אין שומדבר מיוחד שהם אוכלים.

אליאב
14-10-06, 15:53
זה התפריט של jay cutler

2006 Mr. Olympia Nutritional Strategy

Weight: 283 lbs. - 8 weeks out.

Cardio 45 minutes.

Meal 1 15 egg whites, 2 whole eggs & 1 cup of Ezekiel cereal.

Meal 2 11 ounces of ground chicken & 2 cups of rice.

Workout Training session #1.

Meal 3 12 ounces of fish & 3 cups of rice.

Meal 4 14 ounces of fish & 1 cup of rice.

Meal 5 12 ounces of ground chicken & 1 cup rice.

Workout Training session #2.

Meal 6 10 ounces of fish & 1 cup Ezekiel cereal.

Supplements NitroTech Nightime, T-Tech, Gakic, Leukic, Pump-Tech (powder), L-Tyrosine, L-Arginine, L-Carnitine & Hydroxycut Hardcore.

הבנתי את רב הדברים לא הבנתי מה זה בסוף:
Supplements NitroTech Nightime, T-Tech, Gakic, Leukic, Pump-Tech (powder), L-Tyrosine, L-Arginine, L-Carnitine & Hydroxycut Hardcore.

ולא הבנתי מה זה:
Cardio 45 minutes

אם למישהו יש כח לתרגם אז שיהיה בריא...

sojgoon
14-10-06, 15:53
עוגיות במילוי שוקולד אנאבולי :)

אליאב
14-10-06, 15:55
הם אוכלים כמו שאתה אוכל, רק פי 2, פי 3 או פי 4 בהתאם לאם הם בסייקל מסה/חיטוב.
אין שומדבר מיוחד שהם אוכלים.
לא נכון תראה כמה דגים jay cutler אוכל אני בכלל לא נוגע בדגים פרט לקופסאת טונה במים ביום, חוץ מזה יש להם כל מני תפריטים מעניניים...

נ.ב.
יש שם תפריט רק של jay cutler
אין תפריטים אחרים כמו למשל מה התפריט של רוני קולמן ...

יש למישהו לינק לתפריט שלו?

PoweRule
14-10-06, 16:00
אלון לא התכוון ספציפית לתפריט שלך, אלא הוא התכוון שהוא לא אוכל מאכלים מיוחדים רק למפתחי גוף ממשקל 120 קילו ומעלה.
ד"א זה שאתה לא אוכל דגים טריים זה לא כל כך טוב

P-a-n-1-c
14-10-06, 16:01
הוא אוכל רק אורז וזהו מה זה החרא הזה?

sojgoon
14-10-06, 16:04
מה לעשות..אחלה מקור לפחמימות...

אליאב
14-10-06, 16:07
הוא אוכל רק אורז וזהו מה זה החרא הזה?
ממש מוזר...
לפי התפריט הוא לא נוגע בלחם שזה המקור הבסיסי לפחימות שאני חושב שכל אחד צריך לאכול.
אבל מי אני ... אני קטנציק לידו (:

sojgoon
14-10-06, 16:08
צריך לברר למה..אולי הוא אלרגי? :p

אליאב
14-10-06, 16:17
Cardio 45 minutes.

מה זה המשפט הראשון?
Cardio 45 minutes
אחר כך כתוב ארוחה ראשונה: 2 ביצים שלמים + 15 לבנים (חלבון) + 1 כוס של Ezekiel cereal מה זה לעזלזל?
אחר כך ארוחה שניה: 11 חתיכות של עופות + 2 כוס אורז.
אימון מספר 1.
אחר כך ארוחה שלישית: 11 חתיכות דג + 3 כוסות אורז.
אחר כך ארוחה רביעית: 14 חתיכות דג + 1 כוס אורז.
אחר כך ארוחה חמישית: 12 חתיכות של עופות + 1 כוס אורז.
אימון מספר 2.
אחר כך ארוחה שישית: 10 חתיכות דג + כוס של Ezekiel cereal ששוב אין לי מושג מה זה.

ואז כתוב את זה

שלא ממש הבנתי...

מישהו יכול לעזור בתרגום?

sojgoon
14-10-06, 16:21
זה המכשיר האירובי הזה לא?

Dr. Muscle
14-10-06, 16:22
cradio = פעילות קרדיוואסקולרית (אירובי) למשך 45 דקות.
הCEREALS זה דגנים מסוג כלשהו (לא מכיר את החברה הספציפית).
ounce זה לא "חתיכה" אלא משקל.
וכל מה שרשום בסוף זה התוספים.
קיצר סתם חרטא פרסומי, הוא עושה את הכל על סייקלים כבדים וזה בכלל לא רלוונטי לכם.

sojgoon
14-10-06, 16:25
אלון יש לי שאלה..למה הם אף פעם לא מדברים על סייקלים וזה..אם במילא כולם מודעים לכך שהם לוקחים מלא חומרים?

אליאב
14-10-06, 16:26
מה התוספות שלו בסוף... הבנתי שזה תוספות אבל לא הבנתי מה
מה גם שלא נראה לי הגיוני שעל הבוקר הוא עושה 45 אירובי בלי לאכול קודם משהו
הוא ישן 9 שעות וישר הולך לאירובי? מה עם ארוחת בוקר?
חוץ מזה 45 דקות אירובי בכל יום? גם בתקופת המסה, כי התפריט הזה - זה בטוח לעלייה במסה אצלו.. אין מצב שזה התפריט חיטוב שלו.
ולמה להתאמן 3 פעמים ביום.. ארלונד פירסם שהוא מתאמן פעם ביום במשך שעה אחת (והוא גדל יפה מאוד (: ).

אליאב
14-10-06, 16:30
אלון יש לי שאלה..למה הם אף פעם לא מדברים על סייקלים וזה..אם במילא כולם מודעים לכך שהם לוקחים מלא חומרים?

ולמה דוגמנים מפורסמים שיש להם גוף "יפה" בעניי רב האנשים במדינה אומרים שהם מרשים לעצמם לאכול הכל, ודוגמניות שאוכלות רק חסה אומרות שהם אוכלות הרבה, ו101 משפטים של מפורסמים למיניהם שטוענים שהם לא עושים הרבה ומגיעים רחוק.

ככה זה אחי, הוא רוצה להראות שהוא ענק בגלל האוכל והתוספי מזון (גימיק של פרסום לספונסרים שלו על הדרך שהתוספי מזון יעשו אותך ענק מה שזה לא בדיוק ככה במציאות ורב הגודל שלו זה בגלל הסקיילים המטורפים שהוא לוקח).

הוא לא יכתוב: תשמעו חברים, אם תאכלו הרבה ותקחו תוספי מזון תגדלו אבל לא תראו כמוני, כי חייב סקיילים מטורפים בשביל זה - כי זה יפגע בפרנסה של הספונסרים שלו, אנשים רוצים לפעמים להגיע לגודל שלו דרך תוספי מזון ותזונה נכונה ולא מבינים שזה בלתי אפשרי.

זה דעתי כן... יכול מאוד להיות שאני טועה, והוא פשוט לא מפרסם כי זה לא חוקי - או כי לא בא לו.

Leo
14-10-06, 16:33
הם אוכלים בעיקר תחליפי ארוחה שהם מקבלים מהספונסר שלהם =\
או הרבה מזה

Dr. Muscle
14-10-06, 16:54
אליאב צודק. בנוסף סטרואידים הם Level Iii Sanctioned Drugs בארצות הברית, אפשר להכניס אותך לכלא רק על שימוש.
אפשר לדבר עם הרבה בכירים מאד על סייקלים אם אתה מכיר את המקורות אניווי, רק שזה יעשה בצורה דיסקרטית.

sojgoon
14-10-06, 17:18
אז למה לא מכניסים את קולמן לכלא? ואת כל שאר המתחרים?

Amit
14-10-06, 17:50
אז למה לא מכניסים את קולמן לכלא? ואת כל שאר המתחרים?
למה כן? אני לא מאמין שהספונסרים שלהם יתנו למישהו לעשות בעיות חוץ מזה הם לא פגעו באפחד ולא סוחרים בזה או משהו וגם אין הוכחות לזה לא עשו להם בדיקה ומצאו שהיה שימוש כי אם כן היו פוסלים אותם מהאולימפיה אם אני לא טועה

אליאב
14-10-06, 18:03
למה כן? אני לא מאמין שהספונסרים שלהם יתנו למישהו לעשות בעיות חוץ מזה הם לא פגעו באפחד ולא סוחרים בזה או משהו וגם אין הוכחות לזה לא עשו להם בדיקה ומצאו שהיה שימוש כי אם כן היו פוסלים אותם מהאולימפיה אם אני לא טועה
כן אבל זה ברור לכולם שהם צורכים במינון גבוה סקיילים למינהם (יש סוגים רבים של סטראואידים והם מגוונים ע"י בדיקות דם כל מני סוגים). הם מפסיקים את הצריכה קצת לפני תחרות בשביל כאילו להיות "נקיים" אבל זה בולשיט כולם יודעים שהם משתמשים אבל אף אחד לא יעשה שום דבר בנידון כי אז התחרות תיהיה פחות מעניינת כי ע"י החומרים האילה הם מגיעים לתוצאות אדירות ללא החומרים האילה הם יהיו ענקיים אבל לא בצורה הזאת והתחרות תיהיה פחות מעניניית...
הם לא מזיקים לאף אחד, התחרות מעלימה עין.. הספונסרים חוגגים בכסף (: וכולם מאושרים.

Dr. Muscle
14-10-06, 18:37
כי אין אינטרס להכניס אותם לכלא. ידוע שהם לא מפיצים כי הם ספורטאים בסדר גודל רציני מדי מכדי להתחיל לסחור, והם לא מודים בפומבי בשימוש... (דניס ג'יימס למשל כן סחר בתאילנד, אבל יש אידיוטים בכל מקום).זה בערך כמו שילכו לחפש קוק באוטובוסים של להקות רוק... זה חלק מהעסק .

asi
14-10-06, 19:51
משהו יוכל לפרש לעברית

Cardio 45 minutes.

Amit
14-10-06, 20:16
שאני חושב על זה אפילו שי תחרות שנקראת Natural Olympia (לא שהם טבעיים)
אבל זה סוג של רמיזה על האולימפיה האורגנלית

אליאב
14-10-06, 20:54
משהו יוכל לפרש לעברית

Cardio 45 minutes.

זה תוספות מזון לפני שינה Supplements NitroTech Nightime
Supplements - תוסף
NitroTech - משהו אוכל...
Nightime - זמן לישון
יענו תוספות לפני שינה

אני לא הבנתי את השאר... זה כבר תוספות שאני לא מכיר

Tnavon
14-10-06, 21:08
והנה התוכנית אימונים שלו

Day 1-Quads: Front Squats, Leg Press, Hack Squats, Walking Bar Lunges, Leg Extensions. Hams: Lying Leg Curls, Hamtractor, Stiff Legged Deads w/ barbell, Walking Bar Lunges Long Strides, One-Legged Leg Curls. 3 sets each - 8 to 10 reps per set.
Day 2- Delts: Seated Side Lateral Raises, Front Bar Raises, Side Lateral Raises w/ Cable (Behind Back), Rear Delt Machine. Traps: Barbell Shurgs (Front), Dumbbell Shrugs (Front). 3 sets each - 8 to 10 reps per set. Upper Back: Pullups (Wide Grip) - 6 sets. Close Grip Pulldowns - 4 sets. Day 3- Chest: Incline Dumbbell Presses, Flat Barbell Presses, Pullovers w/ Dumbbells, Bodyweight Dips, Decline Barbell Presses. Biceps: Standing Barbell Curls, Dumbbell Curls, Preacher Dumbbell Curls, Hammer Curls w/ Dumbbells. Triceps: One Arm Cable Pressdowns, Wide Grip Straight Bar Pressdowns, Overhead Cambered Bar Tricep Extensions, Bodyweight Dips, Close Grip Bench Presses. 3 sets each - 10 to 12 reps per set.

Day 4 -Back: Pulldowns (Wide Reverse Grip), T-Bar Rows, Bent Over Barbell (Reverse Grip) or Dumbbell Rows, One Arm Dumbbell Rows Off Rack, Seated Cable Rows (Close Grip), Deadlifts (Every Other Week - 6 reps per set), Hyperextensions w/ Weight, Low Back Seated Row Machine (really squeezing the X-Mas tree). 3 sets each - 10 to 14 reps per set (Except Bent Over Rows & T-Bar Rows; Done for four sets each).

יצא קצת בלאגן
אבל לא נורא

אליאב
14-10-06, 21:57
והנה התוכנית אימונים שלו

Day 1-Quads: Front Squats, Leg Press, Hack Squats, Walking Bar Lunges, Leg Extensions. Hams: Lying Leg Curls, Hamtractor, Stiff Legged Deads w/ barbell, Walking Bar Lunges Long Strides, One-Legged Leg Curls. 3 sets each - 8 to 10 reps per set.
Day 2- Delts: Seated Side Lateral Raises, Front Bar Raises, Side Lateral Raises w/ Cable (Behind Back), Rear Delt Machine. Traps: Barbell Shurgs (Front), Dumbbell Shrugs (Front). 3 sets each - 8 to 10 reps per set. Upper Back: Pullups (Wide Grip) - 6 sets. Close Grip Pulldowns - 4 sets. Day 3- Chest: Incline Dumbbell Presses, Flat Barbell Presses, Pullovers w/ Dumbbells, Bodyweight Dips, Decline Barbell Presses. Biceps: Standing Barbell Curls, Dumbbell Curls, Preacher Dumbbell Curls, Hammer Curls w/ Dumbbells. Triceps: One Arm Cable Pressdowns, Wide Grip Straight Bar Pressdowns, Overhead Cambered Bar Tricep Extensions, Bodyweight Dips, Close Grip Bench Presses. 3 sets each - 10 to 12 reps per set.

Day 4 -Back: Pulldowns (Wide Reverse Grip), T-Bar Rows, Bent Over Barbell (Reverse Grip) or Dumbbell Rows, One Arm Dumbbell Rows Off Rack, Seated Cable Rows (Close Grip), Deadlifts (Every Other Week - 6 reps per set), Hyperextensions w/ Weight, Low Back Seated Row Machine (really squeezing the X-Mas tree). 3 sets each - 10 to 14 reps per set (Except Bent Over Rows & T-Bar Rows; Done for four sets each).

יצא קצת בלאגן
אבל לא נורא

מה זה האימון הזה?
מה הוא מתאמן ככה:
A - רגליים
B - כתפיים + טרפזים + גב
X
C - חזה + יד קדמית + יד אחורית
D - גב
X
X

הגיוני?
מוזר התוכנית הזאת...
אולי לא הבנתי נכון תפירוש.

Nimrod
14-10-06, 22:36
מה זה האימון הזה?
מה הוא מתאמן ככה:
A - רגליים
B - כתפיים + טרפזים + גב
X
C - חזה + יד קדמית + יד אחורית
D - גב
X
X

הגיוני?
מוזר התוכנית הזאת...
אולי לא הבנתי נכון תפירוש.

יותר בכיוון של כל יום אימון.

Shlomik
14-10-06, 22:49
Supplements NitroTech Nightime, T-Tech, Gakic, Leukic, Pump-Tech (powder), L-Tyrosine, L-Arginine, L-Carnitine & Hydroxycut Hardcore. אוקיי ככה כל אלה:
NitroTech Nightime, T-Tech, Gakic, Leukic, Pump-Tech, Hydroxycut Hardcore
הם תוספים של חברת Muscletech שהם ספונסר שלו הם מעניין אותך מה כל תוסף עושה אתה יכול לקרוא באתר שלהם.

וכל אלה:
L-Tyrosine, L-Arginine, L-Carnitine
הם חומצות אמינו שלכל אחת יש את התפקיד והיחוד שלה.
אתה יכול להריץ עליהם חיפוש בגוגל אם מעניין אותך לדעת על מה הם משפיעות.

וכנראה שזה התפריט חיטוב שלו כי Hydroxycut Hardcore הוא סוג של שורף שומן.

zav
15-10-06, 02:30
ממש מוזר...
לפי התפריט הוא לא נוגע בלחם שזה המקור הבסיסי לפחימות שאני חושב שכל אחד צריך לאכול.
אבל מי אני ... אני קטנציק לידו (:

קאטלר אמר בסרט שלו שהוא לא אוכל קמח בחיטוב..
הוא לא אוכל גם פסטה אם לא שמת לב....

הוא אוכל בעיקר אורז ופרכיות אורז..

אליאב
15-10-06, 18:57
קאטלר אמר בסרט שלו שהוא לא אוכל קמח בחיטוב..
הוא לא אוכל גם פסטה אם לא שמת לב....

הוא אוכל בעיקר אורז ופרכיות אורז..
אם זה התפריט חיטוב שלו אז מה הוא אוכל במסה?
שמת לב שיש שם 36 דגים ואיזה 24 עופות
מה במסה?
אלוהים ישמור