PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בעלייה במשקל.

buch
15-10-06, 20:06
שלום, אני רזה מאוד וזה מציק לי.
אני 1.89 ושוקל 58 עכשיו החלום שלי זה להשמין כבר ולהיות בסביבות ה80 קילו אבל לא מצליח.
אז אני רוצה משהו שתמליצו שיעזור לי לעלות מהר במשקל כמו אבקות וכל הדברים האלה..
ואני רוצה משהו שיעזור לי בלי ללכת לחדר כושר. כי מרוב שאני רזה אני מתבייש ללכת לחדר כושר.
אז אם אפשר תכינו לי לבינתיים תוכניות בלי אימונים ככה שאני יתחיל להשמין אני אלך לחדר כושר...

תודה רבה לעוזרים.

Bullet
15-10-06, 20:10
יש לי קופון שקבלתי במקדונלס, הוא עוזר להשמין. אני לא צריך אותו שמרתי אותו בשביל מישהו אחר, קח תדפיס אותו וגש לסניף מקדונלס הקרוב לביתך.
http://img117.imageshack.us/my.php?image=mcdsww3.jpg

עכשיו ברצינות, פשוט תאכל...

maya
15-10-06, 20:59
תאכול מאכלים מזינים בעלי ערך קלורי רב כמו אגוזים שקדים חלבה פירות יבשים טחינה גרנולה שמן זית בנוסף לתזונה היומית שגם היא צריכה להיות מזינה חלבונים פחמימת ושומנים בכמות מספקת

kazanova
16-10-06, 12:41
מתבייש ללכת לחדר כושר? אז אתה תישאר רזה.
תחשוב מה יותר חשוב-להשיג את המטרה או להתעסק בשטויות.
מה אתה חושב כולם בחדר כושר גורילות עם 100 קילו?
תתפלא אבל יש גם אנשים רזים שבאים לעלות מאסה..אחרי הכל גם הגורילות היו פעם רזים בצורה כזו או אחרת.
תקרא את המדריך לעליה במאסה זה יתן לך כיוון מה אתה צריך לעשות.
החוק הכי חשוב אם אתה רוצה לעלות במשקל זה התמדה והשקעה-כל עוד תתמיד ותשקיע אתה תראה תוצאות וזה כל אחד יגיד לך פה.

שריר בראש
16-10-06, 20:43
חבר מה אתה מתבייש ללכת לחדר כושר.... למה מישהו שהוא ממש שמן בעל 35% שומן הולך לחדר כושר ויש מלאה כאלה אז לך אין שום סיבה לא ללכת אתה רוצה לעלות במשקל אז אתה חייב לעשות משהו עם עצמך!!!

אל תתביש מי יש שם ילדים קטנים שיצחקו עלייך... כולם שם אנשים רציניים..תאמין לי את תתפלא עד כמה....!!

ויש גם את הגיינר שאתה יכול לקחת.

תתביש ותשאר רזה לשיקולך!

אני מציע לשים קצוץ על כולם.

=) בהצלחה לך :-)

Amit
16-10-06, 20:59
מה הקטע פה באמת? יש אצלנו בחדר כושר אנשים מהכי שמנים ומהכי רזים יותר ממך ואפחד לא צוחק עליהם(לפחות לא בפנים:) חח סתם) קיצור תתחיל להתאמן זה יעשה לך רק טוב
ובקשר לאוכל אם לא מפריע לך לעלות מלוכלך תאכל פשוט כל מה שאתה רואה גם גיינרים יכולים לעזור הרבה

Ice-Cube
16-10-06, 21:39
יש משפט שאומר:

שאתה בא למכון תשאיר את האגו שלך בחוץ
רגע רגע עוד אחד:
אל תתבייש מהבושה,תהיה חבר שלו[:

Nimrod
16-10-06, 21:47
1. תרשם לחדר כושר.
2. תתחיל לאכול כמויות שלא הכרת מהכול - פשוט תאכל כל היום תיהיה עסוק באוכל עד שכואבת לך הבטן בטירוף, תשתדל דברים בריאים.

Viper
16-10-06, 21:55
אני הייתי מציע לך קודם כל להעלות קצת שומן. אני מבין אותך, אני הייתי במצב הרבה הרבה הרבה הרבה יותר גרוע מזה (עוד חצי שנה - שנה תדעו עד כמה, כשאני אסיים את העלייה במסה). הוא צריך קצת שומן, מבחינה בריאותית.

איתי (175954584 - תוסיף אותי באיי סי קיו).

gps
16-10-06, 22:13
תעשה כמוני ותראה תוצאות
יכול להיות שבגלל שאתה ממש רזה תראה תוצאות מהירות אני לא יודע..
תכין כל יום שייק בבלנדר שמכיל 300 מ"ל חלב בערך, אבקת חלבון, כוס שיבולת שועל, 2 בננות, כף חמאת בוטנים. אתה יכול להוסיף קרמבו אם בא לך זה יוצא יותר טעים ומוסיף 100 קלוריות אבל פחות בריא כמובן.. ייצא לך פה כמות של לא פחות מ 700 קלוריות וזה יהיה בערך 2 כוסות וחצי של שייק

בהצלחה
עליתי עם זה 3 קילו בפחות מחודש
לא יודע אם זה דווקא בגלל זה
אתה תעבור למאזן קלורי חיובי ככה = עליה במשקל

Ori-Silver
16-10-06, 22:18
שלום, אני רזה מאוד וזה מציק לי.
אני 1.89 ושוקל 58 עכשיו החלום שלי זה להשמין כבר ולהיות בסביבות ה80 קילו אבל לא מצליח.
אז אני רוצה משהו שתמליצו שיעזור לי לעלות מהר במשקל כמו אבקות וכל הדברים האלה..
ואני רוצה משהו שיעזור לי בלי ללכת לחדר כושר. כי מרוב שאני רזה אני מתבייש ללכת לחדר כושר.
אז אם אפשר תכינו לי לבינתיים תוכניות בלי אימונים ככה שאני יתחיל להשמין אני אלך לחדר כושר...

תודה רבה לעוזרים.
1)עושה רושם שממש חסר לך ביטחון עצמי למה לעזאזל אתה דופק למישהו חשבון?
2)תתגבר על הבושה ותרשם לחדר כושר
3)אבקות זה לא מה שיעלה אותך במשקל מה שיעלה אותך במשקל זה תפריט תזונה נכון בעל מאזן קלורי חיובי תקרא את המדריך לעליה במאסה שנמצא באתר הראשי ותבנה לעצמך תפריט תזונה מתאים
4)תבנה תוכנית אימונים בעזרת התוכניות שיש באתר הראשי תעלה אותם לפורום ויעזרו לך לשפר אותם

בהצלחה.

PoweRule
16-10-06, 22:20
כדי להגיע למשקל שלך צריך לעשות את זה במכוון או להמציא לנו מספרים.
אז כמו שידעת לרדת אתה יודע לעלות