PDA

צפה בגרסא המלאה : No איפה אפשר להשיג

powerhouse#1
15-10-06, 20:36
מישהו יודע איפה אפשר להשיג Nitric Oxide בארץ . קראתי מאמר עליו באתר Bbi והוא נשמע לי מוצר טוב.

לא ראיתי אותו בחנות . האםהוא קיים?

Xchromosome
15-10-06, 20:41
אתה יכול לשאול את גיל ! אם אין לו הוא יביא לך ממקום אחר תשאל אותו !

Shlomik
15-10-06, 20:42
מישהו יודע איפה אפשר להשיג Nitric Oxide בארץ . קראתי מאמר עליו באתר Bbi והוא נשמע לי מוצר טוב.

לא ראיתי אותו בחנות . האםהוא קיים? יש מבחר מוצרים שמשפיעים על רמת ה Nitric Oxide בגוף זה לא מוצר ספיציפי, לצערנו את רוב המוצרים בנתיים לא מביאים לארץ.
אם אתה מחפש מוצר כזה תיצור קשר עם החנות מסתובבים להם מדי פעם כל מיני מוצרים מיוחדים.

powerhouse#1
15-10-06, 20:47
תודה חברים , אני אצור קשר עם החנות .

ShaI^MymoN
16-10-06, 07:25
לי יש בבית nitrix oxid ואחי הגדול גם מכיר תסוכן שמביא את זה לארץ אני ידבר איתו היום ואני יגיד לך איפה מוכרים את זה בארץ :]

Shlomik
16-10-06, 11:19
לי יש בבית nitrix oxid ואחי הגדול גם מכיר תסוכן שמביא את זה לארץ אני ידבר איתו היום ואני יגיד לך איפה מוכרים את זה בארץ :]
לכולנו יש בבית nitric oxid אבל בתוך הגוף, אני לא חושב שתמצא חנות שמוכרת את זה :wiggle:

ShaI^MymoN
16-10-06, 12:10
לאלא בתוך הגוף כדורים של Nitric oxid.. מגביר תפאמפ ועוד כל מיני שטויות של חברת advance performence
אל תדאג שאחי יחזור מהעובדה בערב אני יגיד לך מאיפה אפשר להשיג את זה :]

Shlomik
16-10-06, 12:55
לאלא בתוך הגוף כדורים של Nitric oxid.. מגביר תפאמפ ועוד כל מיני שטויות של חברת advance performence
אל תדאג שאחי יחזור מהעובדה בערב אני יגיד לך מאיפה אפשר להשיג את זה :] אין לך כדורים של Nitric oxid יש כדורים עם חומרים שמשפיעים על יצור ה NO בגוף כמו ארג'נין לדוגמא.
בכל מקרה אל תשכח שאתה לא יכול פרסם פה חנויות מתחרות ככה שהמלצה היחידה היא שאם הוא מחפש מוצר שיצור קשר עם ישראלבודי.

MagneZium
16-10-06, 14:35
אין לך כדורים של Nitric oxid יש כדורים עם חומרים שמשפיעים על יצור ה NO בגוף כמו ארג'נין לדוגמא.
בכל מקרה אל תשכח שאתה לא יכול פרסם פה חנויות מתחרות ככה שהמלצה היחידה היא שאם הוא מחפש מוצר שיצור קשר עם ישראלבודי.
מה הבעיה שישאיר איסיקי וידברו

Shlomik
16-10-06, 15:27
מה הבעיה שישאיר איסיקי וידברו
זה בכיף :1eye:

Nimrod
16-10-06, 15:28
מי צריך את החרא הזה...

Shlomik
16-10-06, 15:30
מי צריך את החרא הזה... אנשים שרוצים להיות בפאמפ, זה דווקא נחמד לאלה אם יש לך עודף כסף בעיקר בקיץ שהולכים הרבה לים.
אבל אם אתה מחפש מוצר שיתן לך עוד מסת שריר או כוח זה פחות הכיוון לפחות לא כשזה לבד.

Nimrod
16-10-06, 15:35
אנשים שרוצים להיות בפאמפ, זה דווקא נחמד לאלה אם יש לך עודף כסף בעיקר בקיץ שהולכים הרבה לים.
אבל אם אתה מחפש מוצר שיתן לך עוד מסת שריר או כוח זה פחות הכיוון לפחות לא כשזה לבד.

מה להיות בפאמפ.. חחח תקווץ את השריר כל היום.

ShaI^MymoN
16-10-06, 21:54
אחי אין את זה בשום חנות אבל הסוכן יכול להביא את זה לאחי הגדול והוא ימכור לך אתה רוצה ?:]