PDA

צפה בגרסא המלאה : מתחיל לקחת את עצמי בידיים - קצת עזרה

ran1979
16-10-06, 01:27
שלום לכולם.
אני רן
168/48, בן 27.. מעשן... ויש לי בעיה עם אוכל (כנראה בגלל העצלנות), ז"א אני לא אוכל הרבה.. סלט + איזה פיתה שווארמה + ששקשוקה, והספיק לי ליום.
איך אני יכול לפתור את עניין האוכל (ישיבה במסעדות זה עניין יקר), איזה תוסף מזון הייתם ממליצים לי (כמה שיותר אפקטיבי).... ואיזה תוכנית מתאימה לי....
קראתי מאמרים בנושא והמלצו לתפריטים... הבעיה היא שזה נראה לי ממש יותר מידיי וכמעט בילתי אפשרי בשבילי.
זו הפעם השניה שאני מנסה לשפר את עצמי.
בתחילה הייתי במכון ופשוט התאמנתי בלי לאכול .. וזה לא עשה לי כל כך טוב.
הפעם אני רוצה לעשות זאת כמו שצריך ולכאן אתם נכנסים לתמונה.
אודה על כל טיפ וחוכמת וותיקים.
תודה רבה.
רן

TZAHI10
16-10-06, 08:54
תשמע. הכל תלוי בכוח הרצון שלך. לפי מה שתיארת אתה בחור מאוד רזה.
זאת אומרת שאם אתה רוצה לקחת תוסף כלשהו הוא חייב להכיל הרבה פחממות והרבה חלבונים על מנת שתוכל לעלות במאסת שרירים וגם יעזור לך עם התזונה.
אני גם הייתי כמוך, מאוד מאוד עצלן בכל מה שקשור לקטע של להכין אוכל.
אבל אתה חייב להבין שאם אתה רוצה תוצאות אתה חייב לשנות את הדברים שאליהם התרגלת, חוץ מזה שהדברים שאליהם אתה רגיל לא בריאים לטווח ארוך ואני לא מדבר רק על האוכל אלא על העצלות.
יש דרכים לאכול כמו שצריך בלי לבשל כל היום. לדוגמא אתה יכול שרוב הארוחות שלך במהלך היום יהיו סנדביצ'ים: לחם מלא, טונה, טחינה, קוטג', ירקות, ולאכול הרבה דגנים,קורנפלקס, אגוזי מלך ושקדים טבעיים לא קלוייים, סובין, שיבולת שועל, גרינולה, אותם אוכלים ישר ובלי צורך בבישול כלשהו. לגבי תוכנית שלמה זה יותר קשה לי לתת לך כי אני בעצמי מתחיל.
אבל אני מזדהה איתך בקשר לעצלות, בלשון עבר... :)
אתה גם תהיה חייב בשלב מסוים להפסיק עם העישון כי זה מאוד יפריע לך באימונים... חוץ מזה שזה בכלל הרגל רע, אני מתעב סיגריות

arieljean
16-10-06, 11:36
לגבי תוסף מזון אני אישית הייתי ממליץ לך על ה sirious mass שזאת אבקה לעלייה במסה...
אבקה שיש בה הרבה פחמימות ויש בה יחד טוב בין פחמימות לחלבונים(בדיוק מה שאתה צריך כדי לעלות במשקל). לדעתי קח את האבקה הזאת... אבל אתה צריך לדעת שזאת לא אבקת קסמים...
אני יכול להגיד לך מניסיון שכל כף מדידה באבקה הזאת היא בגודל של טרקטור... ככה שכשתשתה אותה אתה תרגיש דיי מלא...
ובנוסף לאבקה אתה חייב להתחיל לקחת את עצמך בידיים בקטע של תזונה נכונה...
אני יודע שקשה לך ישר להיכנס למשטר כזה של תזונה אבל לפחות תתחיל עם לאכול בריא...
תאכל דברים נכונים.. ולא חסרים פה באתר הזה כל מני טיפים לגבי מה לאכול ומה לא לאכול...

TZAHI10
16-10-06, 11:58
אני דווקא לא עשיתי תקופת מעבר כלשהי. פשוט ביום אחד החלטתי שאני מפסיק לאכול את כל מה שאכלתי בעבר ומהיום אוכל אך ורק לפי התפריט.