PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלות בנושא Ud2.0 --תזונה--

vamosh
16-10-06, 18:32
שלום לכם
אני סיימתי לקרוא עכשיו את UD2 ויש לי די הרבה שאלות
חלקן טיפשיות ומטומטמות...אך אני רוצה להיות בטוח בתשובה עליהם וגם כדי לא לעשות שטויות
אז נתחיל

1. Liquid proteins don't tend to control hunger very well which is why I don't recommend them on the diet days
בכלל לייל לא ממליץ לצרוך אבקת חלבון וואי אלא חלבון קזאין
אז מה עדיף לצרוף אבקת חלבון ולאחר שעה לאכול ארוחה,או לאכול ארוחה ישר לאחר האימון
2. ומה עם הסוכר ענבים, הוא בכלל לא מזכיר את זה ב3-3וחצי הימים הראשונים של הLOW-CARB?
לצרוך ? לא לצרוך ? באיזה כמות ?0.4 ממשקל הגוף ?
3. שלייל כותב 50% מהתחזוקה...הוא מתכוון לתחזוקה ביום אימון או ביום ללא אימון,יום רגיל ?
4. החלטתי שפייבר וואן יהיה המקור העיקרי לפחמימות בימים של הLOW CARB
וכידוע יש בזה המון סיבים...השאלה שלי אם צריך להגביל למספר מסויים את הסיבים התזונתיים מכיון שאני הבנתי שייתר בסיבים זה לא טוב בתזונה יומיומית
או שככל שיש יותר סיבים בימים אלה אז יותר טוב .ייתר בסיבים לא יכול לפגוע בדיאטה או במשהו אחר שחשוב לדעת ??
5. As far as fat source, the only real requirement is that you get 6X1 gram capsules of fish oil per day
כמה שמן דגים לצרוך כל יום ? נגיד ואני קונה אומגה 3 של החברה Now: רכיבים: תרכיז שמן דגים( מופק מדגי ים צפונים: סלומון, סרדינים, אנשובי ומקרל),חומצת אומגה 3 ,
ויטמין E .רכיבי הכמוסה: ג'לטין, גליצרין ומים. משקל כל כמוסה: 1010 מ"ג ובתוכה: 340 מ"ג אומגה 3 ,DHA 120 מ"ג ,EPA 180 מ"ג .כמה לצרוך בכל יום ? לצרוך בכל הימים או רק בימי הLOW CARB ?? וד"א אתם ממליצים אולי על חברה אחרת לאומגה 3 ? אלספה אולי?
6. לייל ממליץ גם לצרוך מולטי ויטמין בימים של הLOW-CARB
איזה אתם ממליצים שהוא זול וטוב לימי הדילול פחמימות? רק כל התוספים לUD2 עולים לי בערך 300 שקל :cry_1:,
(ואם אתם ממליצים על משהו, תרשמו כמה אני צריך לקחת בימי הLOW CARB).חשבתי ללכת על solgar VM-2000 הערכים ל2 טבליות פה- http://www.allstarhealth.com/f/solgar-formula_vm-2000.htm
בגלל שהוא יקר, אני יקנה 60 טבליות. אז כמה טבליות אני אמור לקחת בכל יום של הLOW-CARB ?
וגם אותה כמות לקחת בשאר הימים או שלא לקחת בכלל מולטי ויטמין בשאר הימים ??
7. starches (bagels, milk, pasta
אפשר לדעת אילו מאכלים נחשבים כפחמימה עמילנית ?
כלומר כל המאכלים חוץ מאורז מלא,חיטה מלאה, בטטה,קטניות,ירקות וכו' הם פחמימה עמילנית ?
כל שאר סוגי החיטה חוץ מהחיטה המלאה,חיטה כהה/בהירה, תחשב כפחמימה עמילנית ? ומה עם שמרים שאיתם מכינים את כל המאפים ?ומה עם תפוחי אדמה? ותירס? גם עמילן ?
אני פשוט מפחד לקנות ג'פטה או פיתה שלא רשום עליה ברכיבים עשוי מקמח לבן(למרות שהפיתה עצמה לא טעימה) כדי שזה בטעות יהיה לא עמילן
8. At the same time, small amounts of fructose (perhaps 50 grams over a 24 hour period) or sucrose (100 grams over a 24 hour period) seem to improve the carb-load
לייל ממליץ לצרוך את הכמות הזאת להעמסה...אז איך אני יודע כמה פרוקטוז יש למשל ב100 ג' פרי כמו תפוח עץ ?
או שזה לא קריטי ופשוט לוותר על זה....אני יכול להסתדר בלי פירות בתפריט
9. ביום העמסת פחמימות בארוחה לפני שינה לאכול פחמימות ? איזה סוג פחמימות? מורכבות או עמילן ?
או שלאכול רק חלבון, סלט ושומן איכותי כמו בשאר הימים?
10. לפי זה- Recent research has implicated vinegar in helping with glycogen storage
ולפי זה http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=469&CategoryID=192&Page=2 (http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=469&CategoryID=192&Page=2)
חומץ יועיל להעמסה..אז כמה גרם חומץ כזה אתם ממליצים לצרוך במשך כל היום הזה ?הרי לא רצוי שתהיה כמות גדולה
ולייל מדבר פה על חומץ תפוחים...נכון ?או שעל חומץ בלסמי או חומת רגיל ? ודרך אגב האם בחומץ יש פרוקטוז ?
11. בימים 6-7 הוא אומר לצרוך ככה חלבון 1g/lb of protein
אז השאלה,1 ג' חלבון על כל מסת גוף רזה או על כל משקל הגוף בכללי?

O.K, אני יודע שזה המון שאלות
אך בבקשה ממכם, מי שיודע את התשובות אני ממש אשמח אם תענו לי תשובות עינייניות ומפורטות, ולא סתם תשובות של כן, לא, אולי, אפשרי
תודה מראש

Homie
16-10-06, 19:00
אני אנסה לענות לך על השאלות לפי איך שאני עושה, אני מחר מתחיל את הסייקל השלישי של UD2

1. זה אימון דילול ולא מאסה, אין חשיבות מתי תצרוך את החלבון, גם ככה
הכי נוח שתחלק ל4 ארוחות ביום, כל ארוחה 30-50 גרם חלבון (בהתאם לגוף שלך)
ועוד נקודה, גם במאסה זה לא משנה אם אתה צורך את החלבון ישר אחרי האימון לפני או אחר
ואיזה חלבון אתה צורך, הסינתוז מתרחש בגוף 48 שעות ולכן זה לא משנה שעה לפה שעה לשם.

2. ביצים של ה low carb לא לצרוך בכלל, אחרי האימון מאסה לפני העמסה אתה יכול לצרוך.

3. 50% מהתחזוקה ביום רגיל, תזכור המטרה שלך להגיע לגירעון שלילי כמה שיותר גדול שאפשר

4. לא טוב בכלל, אתה תמות מרעב, תאכל 800-1000 גרם ירקות, תחלק את זה בין הארוחות,
הכי טוב לדעתי 100-200 בראשונה ואז 300-400 בשניה ובשלישית, ככה גם לא תהיה רעב,
גם יהיה לך מספיק סיווים ומספיק פחמימות.

5. מאוד פשוט, 1010 מ"ג = גרם , תצרוך 6 ביום.

7. אורז לבן, תפוח אדמה, פסטה, פיתות..

8. ביום העמסת פחמימות אני צורך גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף. , ובנוסף
פחמימות, אין חשיבוה מה לפני השינה וכולי, גם ככה כל המערכת שלך תתחרפן מעוד איזה 5000 קלוריות שפתאום הגיעו אליה..

9. לא השתמשתי בחומץ אף פעם

בהצלחה, תתכונן לאכול הרבה ירקות וחזה הודו יבש :cry_1:

Shlomik
16-10-06, 19:14
3.
אתה לא חייב להתחיל מ 50% גירעון מהתחזוקה, תראה שהוא רושם שאפשר להתחיל בין 10%- 25% מהתחזוקה יכול להיות שווה לך אפילו לעשות את הסייקל הראשון ככה שלא תכנס לשוק מטורף.

5.
הייתי הולך על ה SupHerb שיש באתר כי הם פשוט במחיר מאוד טוב אבל בעיקרון זה לא יותר מדי משנה.

7.
אתה יכול לבדוק באתר הזה:
http://www.nutritiondata.com/
כמה פרוקטוז / סוכרוז / גלוקוז יש בכל פרי, אם חשוב לך להיות מאוד מדויק שים לב שאתה בוחר בזן הנכון בדרך כלל לפירות יש כמה זנים, שאל את הירקן שלך איזה סוג אתה אוכל או שתבדוק על הקופסא.

vamosh
16-10-06, 19:27
קודם כל תודה על התשובות המהירות
עניתם לי על הרבה מהשאלות
אבל על שאלה 6 על המולטי ויטמין לא עניתם
זו שאלה שאני חייב לדעת את התשובה עליה
ושאלתי בשאלה 11 על הימים 6-7 כלומר על הימים לאחר היום וחצי העמסה
דיברתי על הימים שאחרי האימון פאוור ליפטינג

והומי לא הבנתי מה רע בפייבר וואן, יש בזה מלא סיבים אפילו יותר מירקות, והרבה ויטמינים ?? אפילו עם 800-1000 גרם ירקות לא תוכל להגיע לכמות הסיבים שיש ב100 גרם פייבר וואן- 47.1 ג' סיבים
החיסרון היחיד שיש בזה קצת סוכר אספרטיים- 1.2 גרם סוכר

והאם ייתר בסיבים לא יכול לפגוע במשהו ?
תודה מראש

P-a-n-1-c
16-10-06, 19:31
מה ההבדל בין הud2.0 לשאר הדיאטות?

Bullet
16-10-06, 19:58
מה ההבדל בין הud2.0 לשאר הדיאטות?
UD2 היא דיאטה קטוגנית מחזורית, שבה אנו מורידים שומן באמצעות ימים קטוגניים, ואח"כ עושים העמסה.

בקשר לשאלה המקורית: אלו אמורים להיות low carb, למה לך שייק? תשכח מפחממות... תיקח רק מקסימום 50 גרם.
עוד מעט יגיע משה המומחה לUD2 (אמנם אתם מכירים אותו כגורו הPSMF אך הוא בעצם יותר מומחה בלעשות UD2.) ויפרט.

Homie
16-10-06, 23:49
קודם כל תודה על התשובות המהירות
עניתם לי על הרבה מהשאלות
אבל על שאלה 6 על המולטי ויטמין לא עניתם
זו שאלה שאני חייב לדעת את התשובה עליה
ושאלתי בשאלה 11 על הימים 6-7 כלומר על הימים לאחר היום וחצי העמסה
דיברתי על הימים שאחרי האימון פאוור ליפטינג

והומי לא הבנתי מה רע בפייבר וואן, יש בזה מלא סיבים אפילו יותר מירקות, והרבה ויטמינים ?? אפילו עם 800-1000 גרם ירקות לא תוכל להגיע לכמות הסיבים שיש ב100 גרם פייבר וואן- 47.1 ג' סיבים
החיסרון היחיד שיש בזה קצת סוכר אספרטיים- 1.2 גרם סוכר

והאם ייתר בסיבים לא יכול לפגוע במשהו ?
תודה מראש

פייבר וואן? הבעיה? פחמימות! אתה לא רוצה פחמימות!

vamosh
17-10-06, 03:17
As a general rule, you should eat no
more than 20% of your total caloric intake as carbohydrates. This will put most people in the 65-70 gram range or so

Even a minimal 50 grams of carbs per day
will help to limit the need to produce glucose from muscle protein

I don't see any real need to reduce carbs below 50 grams per day

לפי מה שרשום צריך לפחות 50 פחמימות ליום
אז אצלי זה יבוא מפייבר וואן, ירקות,קצת אורז ואולי מעט סוכר ענבים אחרי האימון
לא טוב הומי ??

וד"א איפה משה ? שיעשה לי קצת סדר בבלאגן ?
הוא תותח בנושאים האלה...

Homie
17-10-06, 09:34
לא טוב. תעשה מה שבראש שלך, תעשה 2 סייקלים עם הפייבר וואן והאורז וכל השטויות ,
ותעשה 2 סייקלים עם ירקות, תראה איפה אתה מתחטב יותר מהר.

BiZzz
17-10-06, 10:49
איך זה עובד בגדול הקטע הזה? נמצעים בשבוע של רק חלבון ואז אחרי כמה ימים יום העמסה עם פול קלוריות ואז עוד פעם שבוע רק חלבון ואז חוזרים ישר לתפריט רגיל?

Homie
17-10-06, 14:32
תקרא.

P-a-n-1-c
17-10-06, 14:39
UD2 היא דיאטה קטוגנית מחזורית, שבה אנו מורידים שומן באמצעות ימים קטוגניים, ואח"כ עושים העמסה.

בקשר לשאלה המקורית: אלו אמורים להיות low carb, למה לך שייק? תשכח מפחממות... תיקח רק מקסימום 50 גרם.
עוד מעט יגיע משה המומחה לUD2 (אמנם אתם מכירים אותו כגורו הPSMF אך הוא בעצם יותר מומחה בלעשות UD2.) ויפרט.

קטגונית = ?

Bullet
17-10-06, 14:43
קטגונית = שליטה!

vamosh
17-10-06, 17:04
הומי
מה עם מולטי ויטמין ?? אתה לוקח בימי הLOW-CARB ?
כמה טבליות ? איזה חברה ?

ועוד משהו...במהלך האימון כוח לייל ממליץ על 30-60 גרם פחמימה עם מים,כלומר סוכר ענבים עם מים. אתה עושה את זה ? הוחא מדבר על סוכר ענבים נכון?

Sipping on a dilute carb drink (think Gatorade, just get 30-60 grams of carbs in 32 oz. of water) during the workout will help get you through it, as well as helping keep you in an optimal anabolic state

והומי אתה נראה לי אחלה בחור, נחמד ומוכן לעזור
אולי תתן איזה דרך ליצור איתך קשר ICQ/MESSENGER/E-MAIL
תוכל לעזור לי בעוד כמה שאלות....זה נראה שאתה מבין ומנוסה עם הUD 2

קבל במוניטין על זה שעזרת לי עד עכשיו,למרות שאני לא מבין מה החרא הזה נותן
תודה

BiZzz
17-10-06, 17:40
תקרא.

הייתי קורא בשמחה אבל אין בעברית ואין מצב שאני יבין משו שזה באנגלית...אם אפשר רקע קצר זה יהיה סבבה...שמישו ירשום מאמר על זה לאתר או משו...

Homie
17-10-06, 23:40
liberman_730@hotmail.com
אני לא לוקח מולטיויטמין, אני אוכל פול ירקות, אני משלשל ויטמינים..
כעיקרון ישנו תקציר מתורגם לעברית של התוכנית, אני אשאל את הכותב אם אפשר לשים פה.
כעיקרון אם אתה באיזור ה12-15% אתה יכול לעשות את זה,
בסופו של דבר אתה תעלה קצת מהמסת גוף רזה, באופן מינורי מאוד, ותוריד באופן טוב אחוזי
שומן..

P-a-n-1-c
17-10-06, 23:44
שליטה!

מה שליטה תסביר מה זה :huh:

Homie
17-10-06, 23:53
אתה שולט בכל מה שקורה בגוף שלך..

P-a-n-1-c
17-10-06, 23:56
תוכל לפרט\להסביר יותר?

m0she
18-10-06, 00:12
אם יש לך שאלות על Ud , ורכשת את הספר , פנה לפורומים של לייל מקדונלד ותקבל שם תשובה על כל שאלה.

vamosh
18-10-06, 10:51
אני לא רכשתי את הספר, הם בטח לא יענו לי
אני לא מאמין שיש הרבה מישראל שבאמת רכשו את הספר

ומה הכתובת לפורמים של לייל מקדונלד ?
אולי שאלו שם שאלות דומות לשלי ונתנו עליהם תשובה

m0she
18-10-06, 12:51
www.bodyrecomposition.com