PDA

צפה בגרסא המלאה : קראטין ואלכוהול

shamir
18-10-06, 17:46
האם שצורכים קראטין בתקופת העמסה אסור לשתות אלכוהול מסיבות מיוחדות הוא שאין קשר? והיה פה אחד שאמר שאמר שלפי הוראות היצרן קראטין זה מגיל שמונה עשרה זה נכון ????? יש לזה סיבה הוא שזה חארטה????

ran_z
18-10-06, 18:00
אני שתיתי אלכוהול בזמן סייקל קריאטין ואני יכול לאשר לך שלא צמח לי זנב.

Takima
18-10-06, 18:08
התחלתי קריאטין בגיל 15 ואין לי תופעות לוואי.

ShaI^MymoN
18-10-06, 18:09
כן גם אני..
אבל זהו אני לא נוגע יותר בקראטין עד סוף ימי חיי הוא ממלא תשרירים עושים אותם מעובים ומגעילים ושמפסיקים איתו כמעט הכל יורד בזבוז של כסף

shamir
18-10-06, 20:13
כן גם אני..
אבל זהו אני לא נוגע יותר בקראטין עד סוף ימי חיי הוא ממלא תשרירים עושים אותם מעובים ומגעילים ושמפסיקים איתו כמעט הכל יורד בזבוז של כסף חחחחחחחח תודה על העידוד לפני ההתחלה

HotSauce
18-10-06, 21:23
כן גם אני..
אבל זהו אני לא נוגע יותר בקראטין עד סוף ימי חיי הוא ממלא תשרירים עושים אותם מעובים ומגעילים ושמפסיקים איתו כמעט הכל יורד בזבוז של כסף

תקרא קצת על קריאטין..תבין מה הייעוד שלו וכיצד הוא מביא תועלת באימונים ולשיפור..
ואל תטעה אחרים

אליאב
18-10-06, 21:57
כן גם אני..
זה לא נכון
הוא תורם לפאמפ של השריר הוא גורם לו צורה יותר "מנופחת" בגלל הנוזלים שנכנסים לשריר, הקריאטים מוביל מים לשרירים שאתה מפסיק את השימוש לא אמורה להיות ירידה אתה אמור להמשיך מאיפה שעצרת אני לא יודע למה הגוף שלך הגיב לא יפה לקריאטין אבל ידוע שזה תורם רבות.
אבל אתה יש לך כל כך הרבה תוספות אז אני בטוח שיש לך תחליף אחי (:

אליאב
18-10-06, 21:59
תקרא קצת על קריאטין..תבין מה הייעוד שלו וכיצד הוא מביא תועלת באימונים ולשיפור..
ואל תטעה אחרים
הוא לא מטעה אף אחד
כל גוף יגיב אחרת לקריאטין
יכול להיות שעליו זה לא עובד כמו שצריך ועל מישהו אחר זה יעבוד מעולה
הוא נתן את דעתו
ותאמין לי יש לו (ולאח שלו הגדול - נכון?) מלא תוספות ראיתי פעם פוסט שהוא העלה אז נראה לי שהוא לא מזיין תשכל
למרות שקריאטין עוזר לרב הצורכים.

shahaflol
19-10-06, 13:05
אני לא ממליץ על קריאטין למרות שהוא תוסף מצוין וללא תופעות לוואי וחוקי כמובן, מהיסבה שכשאתה מפסיק להשתמש בו ההתאוששות שלך איטית יותר, הכוח שלך יורד מהבחינה שההתקדמות שלך איטית הרבה יותר מאשר בזמן סייקל קריאטין, וזה לא טוב. אני בטוח שאף אחד לא רוצה להיות תלוי פה בקריאטין וזה מבאס שאחרי תקופה שאתה רואה התקדמות מהירה בגרע שאתה מפסיק לקחת קריאטין פתאום אתה מתקדם הרבה יותר לאט.
שמעתי מהרבה מאוד אנשים שלקחו קריאטין, שברגע שאתה מסיים איתו המוטיבציה שלך יורדת מאוד. זה ממש לא נעים וזו אחת הסיבות שאני לא מתכוון להשתמש בקריאטין.

אליאב
19-10-06, 19:45
אני לא ממליץ על קריאטין למרות שהוא תוסף מצוין וללא תופעות לוואי וחוקי כמובן, מהיסבה שכשאתה מפסיק להשתמש בו ההתאוששות שלך איטית יותר, הכוח שלך יורד מהבחינה שההתקדמות שלך איטית הרבה יותר מאשר בזמן סייקל קריאטין, וזה לא טוב. אני בטוח שאף אחד לא רוצה להיות תלוי פה בקריאטין וזה מבאס שאחרי תקופה שאתה רואה התקדמות מהירה בגרע שאתה מפסיק לקחת קריאטין פתאום אתה מתקדם הרבה יותר לאט.
שמעתי מהרבה מאוד אנשים שלקחו קריאטין, שברגע שאתה מסיים איתו המוטיבציה שלך יורדת מאוד. זה ממש לא נעים וזו אחת הסיבות שאני לא מתכוון להשתמש בקריאטין.
למה שלא תנצל את העזרה שהוא נותן לך ב-6 - 8 שבועות שאתה צורך את הקריאטין ואז שתסיים את הסייקל תמשיך באימונים מנקודה גבוהה יחסית שלא היית מגיע ללא הקריאטין בכזאת מהירות, ומשם גם אם תתקדם לאט יותר, אתה עדיין מתקדם באותה מהירות שללא הקריאטין היית מתקדם (רק נתת קפיצה אחת קדימה) מה רע?

Nimrod
19-10-06, 20:46
התחלתי קריאטין בגיל 15 ואין לי תופעות לוואי.

אתה לא עושה הפסקות נכון? משתמש ברצף ?