PDA

צפה בגרסא המלאה : מה עדיף?

doran
07-09-06, 16:54
שלום לכולם,
הנתונים שלי לא מרשימים יותר מידי אפילו ביזיון אני בן 21, גובה 175 בערך ושוקל 62 קילו, מה שאתם יכולים להבין זה שאני בחור קטן...
לפני שבועיים בערך התחלתי לעבוד רציני בחדר כושר ואני רוצה להתחיל לקחת תוספי מזון אבל מתלבט בין גיינר לבין אבקת חלבון וסוכר ענבים...
בבקשה תעזרו לי להחליט מה עדיף לקנות בשבילי.
אולי עוד נקודה תעזור להחלטה, אני בצבא משמע אני לא יכול לאכול ארוחות מסודרות ובריאות כמו שהייתי רוצה וצריך להסתפק בכמות קטנה של אוכל בצבא.
תודה רבה על העזרה...

aaSH
07-09-06, 16:57
אז גיינר עוזר לך בשתי המקרים להשלמת הארוחות החסרות ולעליה במסה יותר קלה ומהירה
הייתי מציע לך גיינר

doran
07-09-06, 17:19
מבחינת חלבונים, הגיינר ואבקת חלבונים של אופטימום לדוגמא, מספקות את אותה כמות חלבונים?

kobon
07-09-06, 19:21
אחי אני בדיוק במצב שלך...קניתי את גיינר של אופטימום לפני שבוע וחצי...ואני שותה אותה רק אחרי אימון..ובשאר היום אני מכיין בבוקר פרוסות לחם עם טונה ופסטרמה או מה שלא יהיה בנוסף לארוחת צהריים..שמע האבקת חלבון לא כלכך תעלה אותך במסה..זה סתם להיות רגוע אחרי אימון שהנה הכנסת חלבונים לשרירים ואתה רגוע עד שאתה מגיע הביתה ואוכל עוד ארוחה זה הכל..אתה לא תתנפח מהאבקה..ככה אני חושב!!

SaBaGMaN
07-09-06, 20:09
אחי אני בדיוק במצב שלך...קניתי את גיינר של אופטימום לפני שבוע וחצי...ואני שותה אותה רק אחרי אימון..ובשאר היום אני מכיין בבוקר פרוסות לחם עם טונה ופסטרמה או מה שלא יהיה בנוסף לארוחת צהריים..שמע האבקת חלבון לא כלכך תעלה אותך במסה..זה סתם להיות רגוע אחרי אימון שהנה הכנסת חלבונים לשרירים ואתה רגוע עד שאתה מגיע הביתה ואוכל עוד ארוחה זה הכל..אתה לא תתנפח מהאבקה..ככה אני חושב!!

נכון מאוד האבקה לא "תנפח אותו" כמו שהיא לא מנפחת אף אחד אחר בפורום הזה
אבקת חלבונים כמו שנאמר לא פעם על דפיי הפורום באה להשלים לך את הכמות החלבון שאת צורך בתפריט
לפי הדברים שהצגת פה,הייתי ממליץ לך על הגיינר הוא יתן לך מענה יותר טוב מחלבון נקי
חשוב לעלות במישקל בצורה בריאה שילוב של ספורט ותזונה נכונה יביאו תוצאות טובות
זה שווה את ההשקעה..
בהצלחה!

doran
07-09-06, 22:22
השאלה היא האם גיינר ואבקת חלבון מספקים את אותה כמות חלבון וההבדל בניהם הוא שגיינר משלים לך ארוחות שאתה מפספס במהלך היום בנוסף לחלבון..?

doran
16-09-06, 00:36
?????????

spacex
16-09-06, 02:07
אתה צריך לבדוק יש יחס מסוים בגיינר
לדוג' 2:1
ז"א אם יש לך 50 פחמימה אז 25 חלבון .
בכל מקרה אתה אמור לעשות חישוב "בערך" של כמה חסר לך להשלמת הקלוריות שלך באותו היום מבחינת
חלבון,פחמימה, אפשרי גם שומן (לא ניסיתי אף פעם לדחוף לשייק).
לי בכל מקרה יש רק חלבון ,אפשר לטחון לתוכו כל מיני סוגי פחמ'..

doran
16-09-06, 14:58
מאחר ולא קיבלתי תשובה חד משמעית רציתי לדעת אם בחנות של האתר בסניף ראשל"צ יש אנשי מקצוע שאפשר להתייעץ איתם במקום או כמה חבר'ה שמקבלים כסף בשביל למכור תוספי מזון?