PDA

צפה בגרסא המלאה : הקפדה

danirvana
19-10-06, 20:11
טוב אז אין לי ממש תפריט מוגדר.
(באזור השעה 8)אני אוכל קוטג'(קופסא 250) עם שיבולת שועל סובין בבוקר

(באזור 2-3) ארוחה לפני אימון זה או קוטג'(קופסא) על לחם או קצת טונה על לחם עם עגבניה בד"כ

(3-4) אחרי אימון איזה יוגירט או משהו

(4-5) ארוחה משתנה, זה יכול להיות : אורז, כוסמת, פסטה, עדשים או פירה עם טונה, חומוס(גרגרים) או בשר(חזה עוף בד"כ) עגבניה ורוטב סוייה...

(8-10)ארוחת ערב זה בד"כ קורנפלקס עם יוגורט וש"ש

אני אוכל בין 6-4 פירות במהלך היום, בעיקר תפוחים.

אני 1.81 בערך, אני מנסה לעלות במסה ואני כמעט בטוח שאני שוקל בין 65-70
-מתאמן בבית

אז כמה שאלות:
1)שוקו זה סבבה? כי ראיתי שרב השומן בו הוא רווי אבל הוא בערך 2 ל-100 ככה זה לא מאוד נורא...:whistle:
2)עד כמה זה חשוב לספור את הקלוריות כדי לא לצרוך יותר מדי ואיך אני יודע כמה אני צריך ביום?
3)מה אני צריך לשפר, מה להוסיף וכו' בתזונה היומית שלי.

Daniel-Barak
20-10-06, 07:58
1. שוקו זה סבבה מידי פעם, אבל לא לשכוח ששוקו מכיל, בין היתר, סוכרים שהגוף לא ממש זקוק להם לרוב.
2. כדאי לדעת +- כמה קלוריות אתה צורך ביום, כדי לדעת איפה אתה נמצא לגבי מאזן חיובי/שלילי/מאוזן
3. הרבה לשפר, הרבה. הכי טוב שקרא את המאמר "המדריך השלם לעלייה במאסה"... הוא מאוד יעזור לך. אם תהיינה לך שאלות אח"כ, תשאל. כדאי לך, לאחר קריאת המאמר, לנסות ולהרכיב לעצמך תפריט. אתה יכול להעלות לפה את התפריט המחודש (והבטוח יותר טוב ממה שיש לך כיום), לקבלת חוות דעת

danirvana
20-10-06, 18:49
מהם הדברים הבולטים שהם לא "כמו שצריך" באיך שאני מסדר את התפריט?

בעניין השעות אין יותר מדי מה לעשות....

maya
20-10-06, 20:17
בין הבוקר לארוחה לפני אימון עובר הרבה זמן אחרי אימון תאכל קוטג או שני יוגרטים + 2-4 תמרים לא צריך כול כך הרבה פירות מספיק 3 אין שומן איכותי אגוזי מלך שמן זית לפני השינה צריך יותר חלבון חסר ירקות

אליאב
20-10-06, 20:36
בין הבוקר לארוחה לפני אימון עובר הרבה זמן אחרי אימון תאכל קוטג או שני יוגרטים + 2-4 תמרים לא צריך כול כך הרבה פירות מספיק 3 אין שומן איכותי אגוזי מלך שמן זית לפני השינה צריך יותר חלבון חסר ירקות
שומן איכותי צריך בכל ארוחה לא רק לפני שינה.
אחרי אימון הייתי ממליץ לו אבקת חלבון וסוכר ענבים ולא קוטג ותמרים אבל שיהיה...
נכון - חסר ירקות. צריך ירקות בכל ארוחה.
אבל מה זה משנה?
יש מלא מה לתקן בתפריט הזה....

maya
20-10-06, 20:39
התכונתי שבמשך היום התפריט באמת לא מאוזן תקרא מאמרים ותעזר בתפריטים באתר ואז תעלה תפריט יותר מסודר

danirvana
20-10-06, 21:07
שמעו יש פה מישהו עם מסנג'ר שאני אוכל לדבר איתו על הנושאים האלה כדי להבין את הדברים האלה יותר לעומק?

קראתי פה לפחות איזה 5 מאמרים, אבל הדברים שנכנסים יותר לעומק הנושא קשה לי יותר להבין...

אז מישהו שבא לו להיות סופר נחמד?

ד"א, תמרים אגוזי מלך ושמן זית אני גם מכניס לתפריט פה ושם שכחתי להגיד.

maya
21-10-06, 06:43
אבל שתדע הידע שלי הוא בעיקר מקריא וקורס תזונה של וינגייט אני לא המבינה הכי גדולה ואבל ידע בסיסי יש לי אם אתה רוצה זה האיסיקיו 211339014

Xchromosome
21-10-06, 09:16
Maya שלום לך את יכול ליצור איתי קשר בmail יש לי שאלה לגבי הקורס !