PDA

צפה בגרסא המלאה : סייקל של Hot Rox

mitamen
19-10-06, 22:37
סיימתי סייקל של השורף שומן הוט רוקס ,האם כדאי להמשיך להשתמש בשורפי שומן או כדאי לקחת הפסקה מזה?אני חייב לציין שרואים תוצאות נאות ...

Shlomik
19-10-06, 22:59
סיימתי סייקל של השורף שומן הוט רוקס ,האם כדאי להמשיך להשתמש בשורפי שומן או כדאי לקחת הפסקה מזה?אני חייב לציין שרואים תוצאות נאות ...
אם ההוט רוקס השפיע עלייך טוב תמשיך איתו הוא מוצר מעולה שים לב שהמלצות החברה הם להשתמש חודש לפחות ככה שעוד קופסא אפילו תיהיה מומלצת.
כמובן שתמיד אתה יכול לנסות שורפי שומן אחרים כדאי להכיר עוד מוצרים זאתי גם תיהיה אופציה טובה.

Takima
19-10-06, 23:01
השתמשתי ב-Hot Rox Extreme למשך שבועיים, אחלה מוצר.

mitamen
20-10-06, 00:02
אבל אמרו לי שאם אתה משתמש באותו מוצר מעל לחודשיים אתה מאבד את האפקטיביות שלו והוא מפסיק להשפיע על הגוף....
וגם לא ייצא לי לעשות פעילות אירובית כ,כ בתקופה הקרובה...אז מה הייתם ממליצים?

Leo
20-10-06, 01:34
מאיפה אתם קניתם את זה לא מצאתי בישראלבודי... יאללה גיל אם אתה רואה את זה תתחיל לייבא את המוצרים של ביוטסט הם אחלה חברה

Takima
20-10-06, 01:43
כבר יש לו מוצרים של Biotest. משם קניתי את ההוט רוקס אקסטרים וגם ראיתי שם Spike.

Leo
20-10-06, 01:54
באיזה קטגוריה... כי יקח לי חצי יום רק לנסוע לחנות

Takima
20-10-06, 02:04
קטגוריה? אתה מתכוון לאתר? אם כן, זה לא מופיע באתר. לא את כל המוצרים הם מפרסמים באתר.

Shlomik
20-10-06, 06:38
חלק מהמוצרים לא נמצאים עדיין באתר מסיבות שונות ולפעמים אפשר גם לבצע הזמנות מיוחדות של דברים, אם יש מוצר שאתם מחפשים תמיד שווה להרים טלפון ולשאול אם יש במלאי :wiggle: .

Nimrod
20-10-06, 15:29
לא עדיף קפאין נקי ולחסוך את הכסף.. רוצה להשקיע קנה אפדרין או אוראלים..

Shlomik
20-10-06, 16:28
נימרוד לפני שאתה רץ ופוסל מוצרים הייתי ממליץ לך קודם כל להתנסות בהם ולקרוא עליהם קצת יותר.
כמו שטענת שלדעתך קריאטין זה מוצר לא משתלם אבל מצד שני הוא נחשב התוסף החוקי הכי טוב בעולם ככה שלפני שרצים וטוענים שמוצרים הם לא משתלמים הייתי לומד / מנסה אותם קודם.

PoweRule
20-10-06, 16:31

מה אתה יודע בכלל על אפדרין ועל "אוראלים" שאתה מדבר עליהם חופשי וממליץ עליהם ?
זה כבר נמאס לשמוע שילדים בני 12 ממליצים על דברים שגדולים מהם.

Bullet
20-10-06, 16:43
אוראלים? אתה מתכוון לסטרואידים אנאבוליים אוראליים?
תגיד לי, יש לך בכלל מושג מה המילים שאתה אומר מייצגות?
יש לך מושג בכלל מה זה אפדרין ומה זה "אוראליים" שאתה ממליץ למישהו לחסוך את הכסף ולקנות את זה?

ShaI^MymoN
20-10-06, 17:16
חחח עשיתם מהאפדרין מפלצת כולה צמח רוב הבודיבילדרים משתמשים בו , שלא תקחו את זה כהמלצה לשימוש או משהו פשוט אל תעשו ממנו אויב גדול

mitamen
21-10-06, 00:46
אם שמתם לב לא עניתם לי לשאלתי וסטיתם מהנושא...
הכדור יאבד את האפקטיביות שלו לגוף שהתרגל למוצר כבר חודשיים?

ShaI^MymoN
21-10-06, 06:16
לא..
אבל אסור להשתמש בו חודשים אני חושב תקרא מה כתוב על האריזה אני חושב שצריך לקחת אותו חודש ואז עושים הפסקה ואז ממשיכים לקחת שוב

Xchromosome
21-10-06, 09:40
טוב, יש משהו בדברים של נמרוד !
לא, אל תמשיך אם ה HR לך אל VITALIFE החדש כידי לעשות הפסקה !
ואז תחזור לHR
VL תעשה סיקל של חודש !
ואם כבר לך אל clambuterol
ה PoweRull (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=128) אם הבנדם משתמש ב HR הוא צריך לדעת מזה אפדרה !
ולעשות שיעורי בית לגבי HR
OK
אני אומר בפרוש לא ממליץ לא אפדרה וגם לא קלמב אבל שיעורי בית צריך לעשות קשה משתמשים בחומרים לילדים גדולים !

Nimrod
21-10-06, 10:21
וואי יש לכם בעיות בזמן האחרון.
אני אומר שלפי דעתי לא משתלם שורפי שומן מתקדמים כי הכול מבוסס על הקפאין הנקי והזול עם תוספות. ברור שיש לזה יתרון.
כמו שאני לא מאמין ששוה להשקיע בpre load או extream בקיראטין למרות שיש להם יתרון.
אני מאוד נגד השורפים המתקדמים כמו שאני נגד הקריאטינים האלו כי ההיתרון שלהם הוא קטן ולא חשוב והמחיר עם הבדל גדול.

אני לא המלצתי (על אוראלים אני לא יודע כלום אגב, אפדרין זה משהו שצריך להכנס לחוק) להשתמש בשורפים הלא חוקיים אני אמרתי שאם מישהו רוצה באמת יותר תוצאות מהקפאין שילך כבר אליהם כי הפורמולות המתקדמות לא עוזרות בכלום חוץ מבלקחת עוד כסף על ייתרונות קטנים.

Xchromosome
21-10-06, 13:06
נמרוד הכול בסדר !!! אחי !
אני הבנתי אותך !!!
ותתחיל ללמוד מזה חומרים !!! זה מאוד עוזר לידע !
וידע זה כוח !

ShaI^MymoN
21-10-06, 14:48
אתה מת על סימני קריאה הא? :]

d-undertaker
21-10-06, 18:37
חחחח עלק "קח אוראליים"
קרעת אותי נמרודוש