PDA

צפה בגרסא המלאה : שומן עיקש

kibinimat
20-10-06, 14:22
יש כזה דבר?
יש לי שומן בבטן תחתונה מיותר, יכול להיות שהוא ירד רק אחרי ירידה לאחוז שומן ממש נמוך ?
ונגיד וירדתי לאחוז שומן נמוך מאוד, ברגע של עליה באחוז השומנים יחזרו והצטברו באותם המקומות שהיו קודם ? או שזה יכול להשתנות ?

Psychopath
20-10-06, 14:26
לכולם יש שומן באיזור הזה..
רק אם אתה ממש חטוב או שחיפי לא יהיה לך..

אל תצפה לפלאים בזמן הקרוב, השומן הזה מתנחל שם טוב טוב.

Bullet
20-10-06, 14:37
אם תעשה חיטוב קטוגני ו/או תשתמש בחומרים שאסור להזכיר פה, אז הוא יירד בלי פגיעה משמעותית בשריר. אם תעשה חיטוב רגיל... תגיע לנקודה בה בעיקר שריר יירד והשומן יישאר.

kibinimat
20-10-06, 14:56
אם תעשה חיטוב קטוגני ו/או תשתמש בחומרים שאסור להזכיר פה, אז הוא יירד בלי פגיעה משמעותית בשריר. אם תעשה חיטוב רגיל... תגיע לנקודה בה בעיקר שריר יירד והשומן יישאר.

לאיזה אחוז לדעתכם פחות או יותר צריך לרדת כדי שהשומן לא יהיה מוגזם, לא מגעיל כזה, אני כרגע בערך על 12-13% והשומן די מגעיל ברגע שיושבים כמובן , כזה מדלדל

P-a-n-1-c
20-10-06, 15:05
גם באחוזים של 10 עדיין יש טיפה שומן..

ShaI^MymoN
20-10-06, 15:34
איזה חומרים אפדרין בשילוב של וינסטרול?

-Bk
20-10-06, 16:17
מה לעזאזל קשור עכשיו וינסטרול?

Bullet
20-10-06, 16:25
איזה חומרים אפדרין בשילוב של וינסטרול?
לא, אנטיביוטיקה בשילוב תרסיס לאף.

kibinimat
20-10-06, 16:42
גם באחוזים של 10 עדיין יש טיפה שומן..

ברור, אני לא מתכוון להיות נקי לגמרי. אבל שיהיה כמות קטנה ושלא תהיה מגעילה כשיושבים , וגם שלא תסתיר את הקוביות התחתונות, באיזה אחוז פחות או יותר הם נראות ?

Psychopath
20-10-06, 16:44
קוביות תחתונות ? זה קשור הרבה לגנטיקה, אני יכול להגיד לך שאני בערך ב11 אחוז שומן ולא רואים ממש את הקוביות התחתונות שלי, אבל את ה4 למעלה רואים סבבה.
בכל אופן כדי שיראו אותן כמו שצריך אתה צריך להיות 7-8 אחוז מקסימום
וכזאת טרחה לא שווה בשביל עוד זוג קוביות. שלא לדבר על כל הסבל והמאמץ והירידה בשריר .

יונתן.ב.
20-10-06, 17:03
קוביות תחתונות ? זה קשור הרבה לגנטיקה, אני יכול להגיד לך שאני בערך ב11 אחוז שומן ולא רואים ממש את הקוביות התחתונות שלי, אבל את ה4 למעלה רואים סבבה.
בכל אופן כדי שיראו אותן כמו שצריך אתה צריך להיות 7-8 אחוז מקסימום
וכזאת טרחה לא שווה בשביל עוד זוג קוביות. שלא לדבר על כל הסבל והמאמץ והירידה בשריר .

זה לא מדויק. להרבה אנשים לא יראו את הקוביות התחתונות לעולם, לא משנה לאיזה אחוז שומן הם יגיעו. לעומת זאת יש אנשים שגם ב11 ו12 אחוז שומן יראו להם את הקוביות התחתונות.
זה הכל עניין של גנטיקה

ShaI^MymoN
20-10-06, 17:15
לא, אנטיביוטיקה בשילוב תרסיס לאף.
איזה מצחיק אתה :):):):)
ו BK קשור וינסטרול הוא אנבולי הוא עוזר לעלות בשריר בזמן חיטוב שאתה שורף שומן וככה אתה לא פוגע בשריר

Psychopath
20-10-06, 17:41
זה לא מדויק. להרבה אנשים לא יראו את הקוביות התחתונות לעולם, לא משנה לאיזה אחוז שומן הם יגיעו. לעומת זאת יש אנשים שגם ב11 ו12 אחוז שומן יראו להם את הקוביות התחתונות.
זה הכל עניין של גנטיקה

אמרתי שזה קשור הרבה לגנטיקה.
סתם כתבתי מצב אפשרי.

kibinimat
20-10-06, 18:18
כרגע אני על 12-13 אחוז ורואים 6 קוביות , כמובן שאת העליונות רואים יותר. ויש לי עוד שאלה, איך בעצם אפשר להגדיל את המסה של הקוביות ? לשים משקולות על החזה ולעבוד כרגיל ?

ShaI^MymoN
20-10-06, 18:41
זה לא כזה קל אבל כן עקרונית
צריך לעבוד עם משקולות
לעשות כפיפות בטן עם משקל או אם יש לכם במכון מכונה ששמים משקל ועושים בטן וכאלה..

Amit
20-10-06, 18:48
זה לא כזה קל אבל כן עקרונית
צריך לעבוד עם משקולות
לעשות כפיפות בטן עם משקל או אם יש לכם במכון מכונה ששמים משקל ועושים בטן וכאלה..
אפשר גם להחזיק את הכבל של הקרוס אובר ולעשות ביחד איתו כפיפות בטן עם משקל כפיפות בטן רגילות עם פלטות על החזה זה דבר די מציק

ShaI^MymoN
20-10-06, 21:22
כן עמית צודק זה תרגיל שהייתי עושה בתוכנית שעברה שלי זה תרגיל שרוני קולמן עושה אבל
הוא על הפנים לא אוהבתו בכלל
הייתי עושה והייתי מרגיש תבטן ממש טיפה לא משנה כמה חזרות היתי עושה

Amit
20-10-06, 21:33
כן עמית צודק זה תרגיל שהייתי עושה בתוכנית שעברה שלי זה תרגיל שרוני קולמן עושה אבל
הוא על הפנים לא אוהבתו בכלל
הייתי עושה והייתי מרגיש תבטן ממש טיפה לא משנה כמה חזרות היתי עושה
יש מצב שמשהו בטכניקה לא היה משהו
שאני עושה את התרגיל הזה קשה לי לתת תחזרה העשירית מרוב שאני מרגיש את השריר והפאמפ שיש לי בבטן מטורף דווקא תרגיל טוב היתי במקומך בכל זאת מנסה שוב עם טכניקה שונה כי זה אחד התרגילים הכי טובים לבטן:)

kibinimat
21-10-06, 00:04
תודה לכל מי שעזר וענה.
ד'א לא יצא לי לראות אנשים שקיבלו התקדמות רצינית בבטן במהלך אימונים, לרוב אנשים שהתקדמו בבטן זה ע"י הורדה של אחוז שומן , למישהו יש תמונות של מישהו שכן התקדם דווקא ?