PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון Abc איך אתם מבצעים ולמה

TooLy
05-07-07, 14:33
במשך כחודשיים אני מתאמן לפי תוכנית Abc כשאימון A חזה + יד קידמית
אימון B גב + יד אחורית
אימון C רגליים + כתפיים
בגלל שאני מתאמן בעצימות גבוהה עד כישלון חיובי כמעט בכל תרגיל נוצר מצב שאין מנוחה מספקת של בערך 48 שעות.
מצד שני חשבתי לעבור לחלוקה שונה כשאימון A חזה + יד אחורית
אימון B גב + יד קידמית
אימון C רגליים + כתפיים
ואז יקרה מצב שלדוגמה בתוכנית A אני לא יוכל לתת מקסימום ביד אחורית מכיוון שכבר הטשתי אותה בכמה תרגילי חזה.
מה דעתכם?
מה בקשר לאירובי כמה זמן לאחר אירובי אתם מבצעים אימוני רגליים? אני מנסה להגיע למצב של 48 שעות מנוחה לאחר אירובי ורק אז אימון רגליים

קולמן הפחדן
05-07-07, 14:37
החלוקה שלך דווקא טובה.
היתי מציע לך לשנות את התוכנית ל-ab.
אני גם עשיתי ליפני abc מרוב עומס שהיה לי על השרירים לא יכולתי להרים אפילו פלטת גבס..

עברתי ל-ab ובהרבה יותר נוחה וקלה.

toxicity
05-07-07, 14:39
A - חזה יד קידמית
B - כתפיים רגליים
C - גב יד אחורית

יש קצת התנגשויות בכתף קידמית ואחורית אבל לא ממש רציני

TooLy
05-07-07, 16:24
toxicity אתה מבצע את שלושת האימונים רצוף ואז יום מנוחה ואז עוד 3 אימונים רצוף או שאתה עושה בשבוע 3 אימונים יום מנוחה שני אימונים?

קולמן הפחדן
05-07-07, 16:27
toxicity אתה מבצע את שלושת האימונים רצוף ואז יום מנוחה ואז עוד 3 אימונים רצוף או שאתה עושה בשבוע 3 אימונים יום מנוחה שני אימונים?
abc
אפשר לעשות גם 5 פעמים בשבוע.

toxicity
05-07-07, 18:26
abcxabc

Golani
05-07-07, 23:19
תכלס מה עדיף ?
לא עדיף 4 פעמים ab בשבוע?
אני עובד ab
A :
חזה + אחורית + כתפיים
B:
גב+ רגליים + קדמית

abc
הוא קשה מידי ולא תיד יש זמן
מה אתם כל יום מתאמנים אריזה 5 אימונים זה מוגזם
4 מקסימום 3-4 ab הכי טוב
אבל להאתמן חזקק
abc מרוב שהוא הרבה זה כבר מייאש
ובגלל זה יורדים ממנו

TooLy
06-07-07, 01:58
לא קרה לי אף פעם שהרגשתי שאני נכנע מהרבה אימונים.
פשוט שאלתי בגלל שנראה לי שהגעתי למצב שאני מפרק יותר מאשר בונה בגלל חוסר מנוחה

cheque
06-07-07, 09:27
אני כבר הסברתי ש-abc פעמיים בשבוע קל לי מ-ab פעמיים בשבוע משום שהאימונים שלי ב-ab היו בארוכים, שאתה יכול להגיע גם ל-4 שרירים באימון.. וגם להתאמן 2 שרירים גדולים באותו אימון. האימון זה התיש אותי פסיכולוגית, ולמה אני מתכוון? היה קשה לי לבוא ולהתאמן בידיעה שיש לי גם חזה, גם רגליים, גם יד אחורית ועוד בטן, עצם זה גרם לי לא לרצות להתאמן או להתאמן בכח. ב-abc האימונים שלי הם קצרים, 45 דק', 55 דק' כשיש בטן. לאימון כזה יותר קל לי לבוא להתאמן, מאשר אימון A\b.

boris19
06-07-07, 09:55
אני כבר הסברתי ש-abc פעמיים בשבוע קל לי מ-ab פעמיים בשבוע משום שהאימונים שלי ב-ab היו בארוכים, שאתה יכול להגיע גם ל-4 שרירים באימון.. וגם להתאמן 2 שרירים גדולים באותו אימון. האימון זה התיש אותי פסיכולוגית, ולמה אני מתכוון? היה קשה לי לבוא ולהתאמן בידיעה שיש לי גם חזה, גם רגליים, גם יד אחורית ועוד בטן, עצם זה גרם לי לא לרצות להתאמן או להתאמן בכח. ב-abc האימונים שלי הם קצרים, 45 דק', 55 דק' כשיש בטן. לאימון כזה יותר קל לי לבוא להתאמן, מאשר אימון A\b.

כנ"ל :flowers:

///Efi///
06-07-07, 13:04
אני הייתי עושה

A גב+כתפיים

B חזה + יד אחורית

C רגליים +יד קידמית

כשיש לפחות 48 שעות מנוחה מוחלטת בין אימון A לc

ואן דאם
06-07-07, 17:22
A - חזה + בייספס
B - רגליים + כתפיים