PDA

צפה בגרסא המלאה : מולטי ויטמין- בעד או נגד

arieljean
20-10-06, 18:28
רציתי לשאול האם אתם ממליצים לאדם שמתאמן באימוני כוח לקחת מולטי ויטמין על בסיס יומי?
הרבה אמרו לי שזה דווקא מומלץ אבל מצד שני ראיתי לפני כמה זמן תוכנית בערוץ שמונה על החשיבות של ויטמין בגוף... ולפי מה שהבנתי כשמצטברים בגוף כמויות עודף של ויטמינים מסויימים זה יכול לגרום לבעיות://
אשמח לכל תגובה:blush:

נדב
20-10-06, 18:28
אין צורך

Amit
20-10-06, 18:29
אני חושב שהחיסרון היחידי של המולטי ויטמין הוא המחיר שלו חוץ מזה הוא יתן לך רק יתרונות להגיע לעודף של ויטמינים זה די קשה..

Ice-Cube
20-10-06, 18:32
לא יודע מה איתכם, אני בעד!

Takima
20-10-06, 18:36
גם אני בעד, למי שמתאמן רציני.

ShaI^MymoN
20-10-06, 18:42
גם אני בעד מולטי ויטמין יכול רק להועיל

Shlomik
20-10-06, 18:43
רציתי לשאול האם אתם ממליצים לאדם שמתאמן באימוני כוח לקחת מולטי ויטמין על בסיס יומי?
הרבה אמרו לי שזה דווקא מומלץ אבל מצד שני ראיתי לפני כמה זמן תוכנית בערוץ שמונה על החשיבות של ויטמין בגוף... ולפי מה שהבנתי כשמצטברים בגוף כמויות עודף של ויטמינים מסויימים זה יכול לגרום לבעיות://
אשמח לכל תגובה:blush: אם אתה לא אוכל מספיק פירות וירקות ויש לך חוסרים אפילו קטנים בחלק מהויטמנים ו \ או המינרלים, זה יכול להיות פיתרון טוב ולפעמים פשוט כדאי לתסף רק בויטמין \ מינרל עצמו.
בנוסף בחלק מהמולטי ויטמנים המנת הגשה היא 2-3 כדורים אז תמיד אפשר לקחת רק 1 ואז תקבל תיסוף של ויטמנים ומינרלים בנוסף לירקות והפירות אבל הסיכוי שתגיע לעודף מסוכן הולך וקטן.

Ori-Silver
20-10-06, 18:59
במאסה הבנחה שאתה אוכל לפי הספר אין שום צורך במולטי ויטמין זה יהיה ממש מיותר כי מקבלים כבר מספיק מהאוכל כדי לשמור את המולטי ויטמין רק לחיטוב כי זה דבר די יקר

AVI-הנוקם
20-10-06, 19:11
תגידו במולטי ויתמין יש את כול הויתמינים?

Dr. Muscle
20-10-06, 19:25
כן וכן זה מומלץ.

OMRI-TURBO
20-10-06, 19:39
מומלץ לדעת בדיוק איזה ויטמין אתה צריך ולתסף בו זה מה שממולץ,דוגמא , אתה אוכל הכל, חוץ מפירות אז אתה צריך ויטמין C, תקנה ישר C.
אתה צריך רק מגנזיום תקנה מגנזיום, סתם לתסף בדברים שאתה לא צריך לא יתן לך כלום ולפעמים גם יכול להזיק.
מה עוד שאם יש לך חוסר בויטמין/מינרל מסויים אז במולטי הכמות שבכל ויטמין/מינרל היא נמוכה, זה עוד סיבה שעדיף לקנות לחוד כל דבר, במידה ואתה צריך 2-3 וטימנים מינרלים עדיף.
אני אישית מתסף 500 מ"ג ליום במגנזיום ו-500 ויטמין C(שונא פירות) וקצת אומגה3, 2 כדורים ליום

maya
20-10-06, 20:11
מולטי ויטמין משלים את התזונה בעיקר בחיטוב צריך. אם יש חסרים תזונתיים הוא לא מספיק וצריך לקחת כול ויטמין בניפרד