PDA

צפה בגרסא המלאה : תמרים, טוב? לא? ומתי

dstyle
20-10-06, 20:27
אני אוכל שלושה תמרים ככה ממש "רגע לפני האימון" בערך 10 דקות לפני האימון, האם זה מועיל? מה הערך של תמרים והאם זה משנה איזה סוג תמר זה?מתי לאכול אותם? תודה מראש

Ice-Cube
20-10-06, 20:30
עדיף פרי אחר לפני האימון תפוח או משהו

dstyle
20-10-06, 20:35
ירוק או אדום? זה משנה?:o?

yoram malka
20-10-06, 20:39
עדיף לפי דעתי לאכול שני תמרים אחרי אימון..

Amit
20-10-06, 20:39
משנה הא"ג או הסיבים בעיקרון עזוב אותך מפירות לפני האימון תאכל ארוחה נורמלית חצי שעה-שעה לפני ואחרי האימון תאכל את התמרים ביחד עם החלבון

אליאב
20-10-06, 20:41
תאכל שעה וחצי שעתיים לפני אימון ארוחה יפה, למה לאכול 10 דקות לפני.
בקשר לירקות "ירוק או אדום" אתה שואל? אם כן אז אוכלים מהכל עם דגש על ירקות ירוקים.
פירות לא ממליץ יותר מדי, תלוי באיזה תקופה אתה.
יש לך הרבה מה ללמוד לפי תוכן השאלות וזה טוב שאתה מתעניין אבל מומלץ לקרוא פה כמה מאמרים כמו "המדריך השלם לעלייה במסה" או "המדריך לחיטוב" ועוד כמה מאמרים עם תוספי מזון בשביל להיות ברמה של שאלות יותר ספציפיות וידע יותר רחב על מנת להתקדם טוב יותר.
לא עולה כסף לקרוא מאמרים - תמשתמש בזה.
במידה ואתה רוצה יותר - פגישת יעוץ והכוונה לאורך כל הדרך עם גיל גרנות מומלצת, צור קשר עם המספר המפורסם באתר ותקבע פגישה. זה לא עולה הרבה וזה יחסוך לך המון כאב ראש.
המלצה נוספת: קנה משקל מטבח דיגיטלי מהחנות למוצרי חשמל הקרובה לביתך. כי אתה הולך לשקול את האוכל שלך בקרוב אם אתה בכיוון של "השקעה" באמת.

בהצלחה ידידי.
:jockey:

אליאב
20-10-06, 20:42
עדיף לפי דעתי לאכול שני תמרים אחרי אימון..
די לדבר שטויות...
עדיף לאכול 7-8 תמרים אם כבר...
תגובה עצובה... :cry_1:

אליאב
20-10-06, 20:42
משנה הא"ג או הסיבים בעיקרון עזוב אותך מפירות לפני האימון תאכל ארוחה נורמלית חצי שעה-שעה לפני ואחרי האימון תאכל את התמרים ביחד עם החלבון
יהיה לו כבד שעה לפני אימון ארוחה טובה באמת (ואתה יודע על מה אני מדבר ארוחה מסיבית של פחמימה, חלבון ושומן איכותי , אני בטוח שהוא בכיוון של מסה כי הוא מתחיל ולכן שעה וחצי - שעתיים יהיה מצוין בכל תקופה דרך אגב...).

maya
20-10-06, 20:43
בתמרים יש הרבה סוכר עדיך אחרי אימון אם החלבון לפני אימון זה יכול לעשות לך ירידת סוכר בגלל שאוכלים את התמר הגוף מקבל סוכר אבל ישר ניכנס לתאים ואז יש ירידה עדיף לאכול מסודר 45 דקות לפני אימון משהו מסודר לפי התפריט שלך

אליאב
20-10-06, 20:47
בתמרים יש הרבה סוכר עדיך אחרי אימון אם החלבון לפני אימון זה יכול לעשות לך ירידת סוכר בגלל שאוכלים את התמר הגוף מקבל סוכר אבל ישר ניכנס לתאים ואז יש ירידה עדיף לאכול מסודר 45 דקות לפני אימון משהו מסודר לפי התפריט שלך
כבד מדי לאכול 45 דקות לפני אימון מסיבי.
את מתכוונת למצב של "נפילת סוכר" וזה אכן יכול לקרות.

maya
20-10-06, 20:49
לא ארוחה גדולה את הארוחה הגדולה שעתים שלוש לפני ואיזו ארוחה קטנה לפני כמו פרי שתי פרוסות לחם וכו

maradona
20-10-06, 20:52
את התמרים אתה צריך לאכול אחרי האימון
אם אתה במסה תארל איזה 6 תמרים אם אתה בחיטוב תאכל 2-3 תמרים בהתאם למשקל
עדיף דקסטרוז אם כבר...
וכמו שאליאב אמר צריך לאכול ארוחה מסודרת שעה שעתיים לפני האימון ולא לצרוף פחמימה בעלת ערך Gi גבוה כי זה אכן גורם לנפילת סוכר וכך גם הכוח באימון.

אליאב
20-10-06, 20:59
לא ארוחה גדולה את הארוחה הגדולה שעתים שלוש לפני ואיזו ארוחה קטנה לפני כמו פרי שתי פרוסות לחם וכו
צאי מהסרט...
אין צורך
ארוחה שעה וחצי - שעתיים לפני אימון תספיק
אין צורך לאכול 3 שעות לפני ושעה לפני ארוחה קטנה
זה שטות
אם כבר שעה וחצי - שעתיים לפני ארוחה יפה
ושעה לפני איזה תוסף מזון טוב (כמו קריאטין וכ"ו...) אבל זה תלוי כבר במתאמן ומה הוא מחפש ואיך התוסף ישפיע עליו

שבת שלום !

Amit
20-10-06, 20:59
יהיה לו כבד שעה לפני אימון ארוחה טובה באמת (ואתה יודע על מה אני מדבר ארוחה מסיבית של פחמימה, חלבון ושומן איכותי , אני בטוח שהוא בכיוון של מסה כי הוא מתחיל ולכן שעה וחצי - שעתיים יהיה מצוין בכל תקופה דרך אגב...).
תלוי למי:) אבל בעיקרון אתה צודק עדין הוא יוכל לאכול ארוחה קטנה יותר או לאכול אותה שעה ו.. לפני האימון

אליאב
20-10-06, 21:01
את התמרים אתה צריך לאכול אחרי האימון
אם אתה במסה תארל איזה 6 תמרים אם אתה בחיטוב תאכל 2-3 תמרים בהתאם למשקל
עדיף דקסטרוז אם כבר...
וכמו שאליאב אמר צריך לאכול ארוחה מסודרת שעה שעתיים לפני האימון ולא לצרוף פחמימה בעלת ערך Gi גבוה כי זה אכן גורם לנפילת סוכר וכך גם הכוח באימון.
אפילו 8 תמרים.
יש "ביקוש" עצום לפחמימות בעלות אינדקס גליקמי גבוה מיד בסיום האימון.
ונכון - עדיף סוכר ענבים.

אליאב
20-10-06, 21:02
תלוי למי:) אבל בעיקרון אתה צודק עדין הוא יוכל לאכול ארוחה קטנה יותר או לאכול אותה שעה ו.. לפני האימון
שיהיה בתאבון - נראה לי מיותר לחלוטין.

ShaI^MymoN
20-10-06, 21:17
זה לא משנה זה בסדר אתה יכול לאכול רגיל תארוחה שלך שעה שעה וחצי לפני אימון
וממש 10 דקות לפני אימון לאכול כמה תמרים או בננה או משהו כזה
גם אני אוכל 3 תמרים ממש לפני האימון אם לא אין לי כוח להרים40 פאונד..

dstyle
20-10-06, 23:38
תודה לכולם אחים שלי, ולא אליאב את האמת שאני לא מתחיל בזה כל כך אני כבר כמעט חמישה חודשים מתאמן ואני שומר על תזונה טובה ונכונה כמובן שאני אוכל ארוחה טובה לפני האימון אבל התכוונתי בספיציפיות על התמרים לפני האימון בשביל משהו של "רגע לפני"
תודה לכולם בכל זאת;]

dstyle
20-10-06, 23:41
אני לא משתמש בתוספים אבל אני מקבל את כמות החלבון הרצויה והמספקת ליום אני חושב 30 גרם חלבון בכל ארוחה זה מספיק לפי מה שאני יודע, אז לפי מה שהבנתי אני צריך לאכול את התמרים לאחר האימון יחד עם החלבון קוטג' ביצה טונה וכו שאני אוכל לאחר האימון:] תודה.
אני במסה ולא בחיטוב ;]
אני אוכל את הארוחה הגדולה שעתיים לפני האימון

arieljean
21-10-06, 04:15
כשאתם אומרים תמרים, לאיזה סוג אתם מתכוונים?
לצהובים הקטנים האלה? או לחומים הארוכים?

ShaI^MymoN
21-10-06, 06:14
"לחומים הארוכים"
חח;]