PDA

צפה בגרסא המלאה : המאמנים בחדר כושר הכניסו אותי לבלבלות אני חייב עצה ממכם

RunX
08-07-07, 21:02
תשמעו, אני מתאמן בחדר כושר שיש כמה מאמנים בו והם במשמרות כאלה ככה שיוצא שכל אימון יש מאמן אחר. סבבה ?
כל מאמן דוגל בשיטה אחרת של אימונים וחושב שבדרך המסויימת שהוא חושב הגוף שלי יתפתח הכי טוב.
בגלל שאני חדש בתחום אז אני מתייעץ הרבה עם המאמנים שם כי בכללי זה די טוב לשמוע עוד על הנושא מאנשים שמוסמכים להיות מאמני כושר, אבל הבעיה היא שלכל המאמנים שם הם חושבים אחרת אחד מהשני.
היה מאמן אחד עשה לי תוכנית Ab קלה עם 2 מכשירים לכל שריר.
סבבה עשיתי אותה שבוע הרגשתי שהשרירים שלי לא מתאמצים כל כך כאילו יש לי כוח לעוד אימון בסוף האימון. אז מאמן אחר שהיה שם שאל אותי איזה שבוע אחרי שהתחלתי את התוכנית הוא שאל אותי כמה זמן אני מתאמן ועשה לי תוכנית Abc עם 3-5 תרגילים לכל שריר. אז לא ידעתי מה לעשות כי זה כאילו אני "שובר" למאמן הראשון את המילה שלו, אז הייתי בבלבלות אז התחלתי לעשות את ה Abc. היום המאמן הראשון ראה אותי עושה לי "למה אתה לא עושה את הab שהבאתי לך ?" וגם הוא עושה לי "עזוב את המאמן הקודם אפילו שהוא נראה יותר גדול ויש לו גוף מרשים זה לא אומר שהוא מבין גדול" ואני לא נעים לי מכל העיניין כי כל אחד חושב אחרת ואני כאילו מתלבט מה לעשות.. ועוד המאמן הראשון, הוא כזה מזלזל בי, למה אמרתי לו "תשמע אני לא גאון הדור אבל אני מרגיש על הגוף שלי בסוף האימון שהשרירים יש להם עוד כוח ואני עובד על משקלי מקסימום" אז הוא אמר לי "אתה לא מבין אתה לא מבין" או שאמרתי לו "תשמע, אני עכשיו רוצה לבנות מסה של שריר, למה עד עכשיו השקעתי בחיטוב" (יענו התכוונתי להגיד שירדתי באחוזי שומן) אז הוא כזה אמר בצורה מזלזלת כזאת "איך אני אוהב שאנשים אומרים מושגים שהם בכלל לא יודעים מה זה, אתה לא מבין בנושא אתה מתחיל.." ועוד כל מיני כאלה דברים מזלזלים ולא הבנתי למה הוא מדבר בצורה כזאת כאילו הוא היחיד שמבין בנושא.. מה גם שהוא עבר את הקורס מדריכי כושר לא מזמן... זה לא שיש לו וותק של שנים בתחום.
תאמינו לי אם היה לי זמן וכסף הייתי הולך לאיזה מאמן כושר פרטי שלא נמצא בחדר כושר אני יעשה איתו איזה כמה פגישות ייעוץ והוא יעשה לי תוכנית אחת שמתאימה לי שאני ידבוק בה..
בנתיים, מה אני אמור לעשות ? את ה Abc או ה Ab.. אני כבר לא יודע מה לעשות..
אה.. ועוד משהו.. המאמן הראשון זה שעשה לי את ה Ab, כשאמרתי לו שאני לוקח שייק לפני האימון הוא דיבר מה זה בצורה מזלזלת, הוא עושה לי "אתה סתם מוציא כסף על דברים" "ממתי לווקחים שייק לפני אימון?" והוא בכללי די עיצבן אותי למה אני מתגייס עוד 3 חודשים אבל הוא לא מבין שגם בזמן הצבא אני עושה תפקיד לא קרבי ואני יוכל להתאמן 3-4 פעמים בשבוע אז הוא עושה לי "עזוב אותך בנתיים תהנה תתאמן קצת ואז תתגייס תשכח מהכל" והוא לא מבין שאני מתכוון להתמיד בזה.. הוא מזלזל כזה חושב שהוא יודע הכל.. והוא עושה לי "אל תקח שייק לפני אימון, תקח שייק אחרי אימון" וזה עוד אחרי שהתייעצתי עם מאמן כושר אחר אמר לי לקחת את השייק אחרי האימון.. אז מתי לוקחים שייק, לפני או אחרי האימון ???
דייי אני כולי בבלבלות...

sandrik
08-07-07, 21:11
אם אתה רציני... פשוט לך אל גיל, הוא יביא לך את השיטה שהכי מתאימה לגוף ש-ל-ך, לפני הנתונים ש-ל-ך!!!

כל אימון משפיע אחרת על כל גוף,
כל אחד מהמאמנים שלך אולי צודק- אבל בקשר לגוף שלו.

זה פשוט ניסוי וטעייה אד שאתה מוצא את עצמך בתחום,

כדי לא לעשות יותר מדי שגיאות בדרך כלל הולכים למומחים כמו גיל ואחרים

בהצלחה :)

עוז20
08-07-07, 21:24
30% זה אימונים לך תשבור את הראש שלך בתזונה טובה...משניהם את תגדל בסופו של דבר אבל אתה צריך לנסות מה האופטימלי בשבילך...

Leo
08-07-07, 21:30
תכלס גם מאמנים כאלה יכולים להיות חרא , יש את הידידותיים שלא מבינים כלום
את אלה שמבינים משהו אבל לא ידידותיים (נדיר)
והכי נפוץ , חארות שגם לא מבינים כלום.

לא פלא אנחנו במצב הזה , חצי מדינה הולכת לחדר כושר והגוף האידיאלי זה גוף "רגיל" של אחד שלא מתאמן...

maya
08-07-07, 21:30
תקרא לבד מאמרים ותלמד זה הכי טוב
אם המאמן הראשון נתן לך 2 תרגילים זה לא אומר שזה לא מספיק כי אם יש לך 4-6 סטים לשריר קטן ו 6-9 סטים לשריר גדול אז זה בסדר

עוז20
08-07-07, 21:32
תקרא לבד מאמרים ותלמד זה הכי טוב
אם המאמן הראשון נתן לך 2 תרגילים זה לא אומר שזה לא מספיק כי אם יש לך 4-6 סטים לשריר קטן ו 6-9 סטים לשריר גדול אז זה בסדר

בדיוק!
ואתה גם יכול להוסיף בעצמך סטים אם זה לא מספיק לך אין דבר כזה אסור! אבל אל תתפרע יותר מידי גם..

YONI
08-07-07, 21:34
30% זה אימונים לך תשבור את הראש שלך בתזונה טובה...משניהם את תגדל בסופו של דבר אבל אתה צריך לנסות מה האופטימלי בשבילך...

האימונים זה הרבה יותר מ 30% לדעתי..
אפשר להשוות את זה למכונית, התזונה זה הדלק אבל אם המכונית לא תיסע לא יעזור כלום
בתכלס האימונים שאתה מבצע בשטח והגירוי הכי טוב לשרירים זה מה שיקבע השאר זה מסביב

עוז20
08-07-07, 21:37
"תזונה הינה המרכיב החשוב ביותר בכל תוכנית אימונים או דיאטה, ברוב במקרים ההבדל
,בין כשלון והצלחה היא התזונה. יש האומרים שחשיבותה היא בערך 60% מההתקדמות
.האימון 30% ומנוחה 10%"

PcGunMan
08-07-07, 21:42
בדיוק!
ואתה גם יכול להוסיף בעצמך סטים אם זה לא מספיק לך אין דבר כזה אסור! אבל אל תתפרע יותר מידי גם..
שמע זה יפה ללמוד לבד והכל אבל תמיד יש טעיות ואל תגיד לי שלא! כי אם לא עושים טעיות אחרת לא לומדים ..אני חושב שאם חשוב לו תוצאות מהירות וטובות שילך למישהו שמבין בזה כמו גיל וכ'ו

YONI
08-07-07, 21:43
אז יש שאומרים יכולים להגיד הרבה דברים
בלי להתאמן נכון מה תשיג חוץ מלהשמין? התזונה מאוד מכרעת בעיקר בחיטובים
אני בטוח שהרוב פה לא מקפידים בתזונה על הגרם אלה אוכלים כמו חזירים אבל כשהאימונים חזקים וגודלים אז מה אפשר לבקש יותר מזה

Bodybuilder
08-07-07, 21:46
מתי בחורים מתחילים יבינו,שמה שחשוב באימון זה לאו דווקא סדר וכמות תרגילים(לא אומר שזה בכלל לא חשוב) ((((הביצוע של כול תרגיל )))) - זה הדבר האיקרי והכי חשוב באימון !
ואני עד אכשיו אחרי שנתיים פלוס אימונים לפעמים מוצא את עצמי מבצע תרגיל עם תכניקה לקויה,ותמיד משפר אותה ! שלא נדבר על מתחילים...

PcGunMan
08-07-07, 21:53
זה נכון אבל לא הכי מדויק!
הסדר חשוב ...הטווח חזרות וכמות הסטים כמעט הכי מחריאה עם ביצוע נכון של התרגיל

שריר בתחת
09-07-07, 09:33
זה שמזלזל תביא לו בוקס

שייק אתה לא צריךליפני אימון שעה שעה וחצי ליפני אימון ארוחה טובה גדולה!

שייק אחרי אימון

תוכנית אם 2-3 סטים ב Ab מה הוא מיסטלבת?
אני עושה 9-12 לכול שריר

P-a-n-1-c
09-07-07, 09:38
.האימון 30% ומנוחה 10%"

לא ראיתי מה המטרה שלו, אבל במאסה האימונים יותר חשובים מ30%, זה 50-50
בחיטוב באמת התזונה הכי חשובה

Bullet
09-07-07, 11:55
.האימון 30% ומנוחה 10%"לא יודע את מי אתה מצטט, אבל הוא טועה כי כל עוד אתה אוכל מספיק חלבון ומספיק קלוריות (בערך) לא ממש משנה מה אתה אוכל, וכמה פעמים ביום אתה אוכל וכו'. אימונים יותר חשובים, ומנוחה חשובה גם.