PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית חדשה .

ATok
08-07-07, 21:39
שלום , אני חדש בפורום , באתי ליעוץ בתקווה שיש פה אנשים מיקצועים ומבינים =))
טוב קצת מידע על עצמי ( שימושי וגם לא . ) יתאמנתי שנה שעברה מחודש 5 עד ל 11 ( 7 חודשים ) , יתאמנתי בלי שום ידע ותזונה נכונה , עשיתי תוכניות שנתן המאמן ( שזה היה הרוב חיטוב ) ראו קצת תוצאות וזהו , בכללי לא התקדמתי לשום מקום =) . ומה 11 עשיתי הפסקה עד ליום שלישי לפני שבועיים ( הפסקה של 7 חודשים )... בזמן של ההפסקה לא עשיתי כלום , אני מתכוון חוץ מאיזה שבוע ( אם לחבר את כל הימים ) שעשיתי בהפסקות מתח אם חברים ( לא רציני ) וזהו ...

כשחזרתי ( לפני שבועיים ) המאמן כתב לי תוכנית " לחזור לכושר " אתם מכירים תתוכניות שקיבלתם רק כשבאתם ? רק על מכשירים , ועל כל המכשירים בחדר כושר ? קיצר קיבלתי משהו כזה . ביקשתי ממנו לירשום לי לאחרי זה תוכנית של עלייה במאסה .
קראית הרבה בחודש - חודשיים האחרונים על אימונים והחלטתי להשקיע ולקחת את זה רציני . עכשיו קצת יותר מידע שימושי :
גובה : 175
משקל : 53
% שומן : 7,7
קג' שומן : 491 (לא ממש מובן מה הוא רשם ואנלא זוכר גם , אפילו שזה היה לפני שעתיים :d ) או 4,91 קיצר מי שמבין בזה הבין לבד כבר :d

מממ בניתי לעצמי תוכנית אכילה , לפי המאמרים וכתבות שקראתי בנושא , והתאמתי את זה גם למצב שלי שזה : עובד מי 8:00 - 15:00 ( מקווה עכשיו לעבור עד ל - 18:00 )

אוקי הינה התוכנית ( הצעות ושיפורים יתקבלו בברכה :) ) :

ארוחת בוקר :
• קורנפלקס אם חלב .
• 2 אשל \ קוטז' \ חצי קופסת גבינה.
• בננה

ארוחה 2 :
• 1 פרי

ארוחה 3 :
• פרוסה אם טונה \ גבינה \ פסטראמה \ ביצה .
• ירק כלשהו .

ארוחה 4 :
• 2 כוסות אורז מלא/+עדשים/ספגטי
• 150 גרם בשר/עופות דלי שומן
• סלט ירקות– עגבנייה מלפפון בצל (4-5 ירקות)..
• כף שמן זית

ארוחה 5 : ( 30 – 40 דקות לפני האימון. )
• 2 פרוסות לחם חיטה מלאה
• חצי גביע גבינה 5% שומן

ארוחה 6 (לאחר האימון וגם ביום שללא אימון . 10-25 דקות לאחר האימון ):
• קופסת טונה במים + ביצה + תפוח אדמה .
• 2 בננות

ארוחה 7 ( 30 – 45 דקות לאחר האימון ) :
• חצי קופסת טונה בשמן / חצי טונה במים + כף שמן זית
• 3 פרוסות לחם חיטה מלאה
• חצי גביע גבינה 5% שומן
• סלט ירקות 4-5 ירקות

זהו לבינתיים ... אני מתכוון להכניס ארוחה נוספת בין הארוחה ה 4 - 5 כדי שאני יעמוד בזמנים שבין הארוחות והאימון ...

והינה תוכנית האימונים :

א' : חזה :
לחיצת חזה בשכיבה-מוט 8-10x3
לחיצת חזה בשיפוע - Smit 10-8x3
פלייס - 8-10x3

רגליים :
לחיצת רגליים 10-12x3
פשיטת ברכיים 10-12x3
כפיפות ברכיים 10-12x3

יד אחורית , טרפז :
מקבילים 8-10x3
פשיטת מרפקים - Cross - באחיזה - T 10-12x3

ב' : גב :
פולי לפנים רחב 8-10x3
חתירה בשכיבה על הבטן - באחיזה בינונית 8-10x3
מתח ברוחב כתפיים 8-10x3

כתפיים:
חתירה בעמידה-מוט,באחיזה צרה 10-12x3
לחיצת כתפיים-מכשיר 8-10x3

יד קדמית , ביספס :
סיבובי ידיים - משקולות 10-12x3
סיבובי ידיים בפריצ'ר-w 10-12x3

בטן :
כפיפות בטן 20-15x3-4
כפיפות בטן הפוכות 20-15x3-4

אוקי ... אתם בטח שואלים את עצמכם , למה כל כך הרבה חזרות . שאלתי אותו בעצמי גם =) הוא אמר מכיוון שאני מתחיל להתאמן ועדיין לא מספיק זמן , אז עדיף לא לעשות פחות חזרות , כדי לא ליפצע ... ( בכל זאת כימעט כל סט אחרון בתרגילים שאני עושה 6 חזרות =)) ) אבל לא יודע , אולי יש פה מישהו שחושב אחרת ויותר מבין מהמאמן שלי ( אם אנלא טועה יותר מ 15 שנה הוא עובד בזה .. שלא תבינו אותי לא נכון אנלא אומר שזמן תמיד קובע . ) ,ויכול להוכיח. אני ישמח להצעות שיפורים , שינויים , הוספת תרגילים וכ'ו ...
דרך הגב ... חשבתי אולי להוסיף תרגיל או שתיים לאמות ? כי הם לא משהו גדולות אצלי והם מוסיפות הרבה ליופי של היד .. אבל קראתי ( זה לא מאמרים =) ) שאם לאמן אותם יותר מדי יכולות להיווצר דלקות , מה שאנלא מעוניין .. אז גם תגובה בקשר לעניין הזה בבקשה .

זהו סיימתי . תודה מראש מחכה לתגובות =)

ATok
09-07-07, 19:04
הקפצה ... ( אני באמת צריך תגובות של מישהו שמבין =\ )

toxicity
09-07-07, 19:06
זה נראה כמו תפריט של מישהו בחיטוב אין פה פחמימות בכלל

ATok
09-07-07, 19:38
מממ ... אולי תציע אז ? איפה מה וכמה להוסיף ?

toxicity
09-07-07, 19:42
תוסיף לדעתי עוד 8-10 פרוסות לחם מלא ותפצל אותם במשך כל היום ואפילו יותר אם אתה רוצה

ATok
09-07-07, 19:52
סבבה , עוד תגובות ... ומה בקשר לתוכנית ? אני רואה קראת רק את התוכנית אכילה ... מה אם האימונים ?

toxicity
09-07-07, 20:00
התוכנית נראת בסדר רק תוסיף תרגיל לתאומים כגון הרמת עקבים בעמידה

jonathan
09-07-07, 20:43
תחליף מהר תפריט.!
מתן16 אתה רואה את ההודעה?

maya
09-07-07, 21:20
האימון ניראה בסדר .
לתפריט צריך להוסיף פחמימות אבל קשה לדעת כמה כי לא כתבתה בחלק כמויות מדויקות כמה קרונפלקסת, עדשים ,פסטרמה ,גבינה וכו
תחשב כמויות מדויקות של חלבונים פחמימות ושמנים

ATok
09-07-07, 21:26
תחליף מהר תפריט.!
מתן16 אתה רואה את ההודעה?

? עזרת לי מאד מה אני יגיד לך ... הסבר ? למה להחליף ? מה להחליף ?

ממ לא רשמתי כמויות חוץ מ ל - קורנפלקס - בסביביות ה 200 גר'
ולפרוסה ( בארוחה 3) - זה כמה שניכנס בקטע של הגבינה זה 4 , טונה זה ניראה לי חצי קופסה , וביצה עדיין לא ניסיתי =) .

ממ מחכה לעוד תגובות ...

תודה לאלה שנתנו תגובה עד עכשיו :wub1:

ATok
10-07-07, 14:44
*הקפצה*
דרך הגב , אני רואה גם שאף אחד מפה לא קרא עד הסוף ובכלל לא את הכל ממה שכתבתי , מכיוון שאם תיראו בסוף נשאלה שאלה שאף אחד לא יתייחס אליה ...

jonathan
10-07-07, 15:00
אין ממש צורך לאמן אמות,אתה עובד עליהן בעקיפין מספיק באימון.
לגבי התפריט,הוא דל בפחמימות,אין מספיק חלבונים.
הוא לא מאוזן בשיט,תקרא מאמרים ותבנה תפריט מאוזן,יש כמה דוגמאות באתר לתפריטים(אל תקח אחד למה הוא לא בשבילך),רק תסתכל על האיזון של התפריט ואת אבות המזון שבכל ארוחה(פחמימה,חלבון,שומן).
וזהו,תחזור עם תפריט אחר שהוא יותר מאוזן ועתיר יותר בפחמימות.

יום טוב

ATok
10-07-07, 15:29
מממ ... שיניתי רק איזה 2-3 מאכלים מהתפריט שבפורום ל 120 חלבון ו 2300 קלוריות , והוספתי ארוחה או שתיים ... אתה יכול לבדוק לבד :

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=671&CategoryID=298&Page=2

מה זה כל התגובות רק מ 3 אנשים ... איפה כל האחרים שעונים פה לכל נושא במיקצוועיות ? ( יותר מדי כתוב ? =) )

ATok
10-07-07, 22:15
*הקפצה*
בדרך שאלה אחת ( בעלת 2 סעיפים =) )
א. האם יש איזה שהם תרגילים \ פעילויות שעוזרות לגדילה ( אני מתכוון ליגבוהה ) ,בחדר כושר או בכל מקום אחר ? ( אם כן נא לפרט =) ) .

ב. אם ל- א' התשובה היא : לא . אז איך להיתאמן נכון ככה שלא יפגע לי בגביהה ? תודה מראש .

ATok
11-07-07, 14:59
מה זה , אפילו אחרי הקפצה אף אחד לא עונה =)
תגידו , המדריכים עצמם של החברה ( כמו גיל וכ'ו ) לא ניכנסים לפורום בחיים ?