PDA

צפה בגרסא המלאה : כמות סטים למשך 7 ימים

פומה
09-07-07, 10:09
אני מתאמן בתוכנית Abc
4 פעמים בשבוע

שריר גדול 12 סטים לאימון
שריר קטן 9 סטים לאימון

מכיוון שאני מתאמן 4 פעמים בשבוע ולא 3 פעמים
נוצר מצב שכמות הסטים שלי במשך 7 ימים (לא שבוע) היא:

24 שריר גדול ו 18 שריר קטן

שבוע ראשון אני מתאמן פעמיים על חזה ויד אחורית (סה"כ 24 סטים חזה ו- 18 יד אחורית במשך 7 ימים)
שבוע שני אני מתאמן פעמיים על גב ויד קידמית (סה"כ 24 סטים גב ו- 18 יד אחורית במשך 7 ימים)
שבוע שלישי אני מתאמן פעמיים על כתפיים ורגליים (סה"כ 18 סטים כתפיים ו- 18 סטים רגליים במשך 7 ימים)

דעתכם...

toxicity
09-07-07, 13:31
בגלל זה לא עושים Abc 4 פעמים בשבוע אלא אם רוצים לתת דגש לשריר מסויים
אתה מתאמן 4 פעמים בשבוע תעשה Ab\abcd\fbw

פומה
10-07-07, 10:00
1. מה זה fbw ?
2. ב- ABCD איך אני יכול לעשות את החלוקה של השרירים? (אני מעוניין לאמן כל אימון 2 קבוצות שריר ולא אחת)
3. הכמות סטים כפי שציינתי למעלה היא יותר מדי לתוכנית עלייה במאסה ?

פומה
10-07-07, 12:55
:unsure: :unsure:

xZiPeR
10-07-07, 13:05
1. FBW זה full Body Workout - אימון לכל הגוף.. אבל אם אתה עושה את זה 4 פעמים בשבוע אז אתה צריך לעשות לסירוגין - 3 פעמים בשבוע ו4 פעמים בשבוע כי אחרת יוצא שאין לך יום רווח.
2. תחלק איך שבא לך כל עוד זה יוצא בסדר .. תדאג לא לשים את כל השרירים הקטנים בנפרד ואת הגדולים ביחד אלא לעשות אימונים מאוזנים.
3.הכמות סטים באימון צריכה להתאים לסוג חלוקת האימון שתבחר ..

פומה
10-07-07, 13:20
1. FBW זה full Body Workout - אימון לכל הגוף.. אבל אם אתה עושה את זה 4 פעמים בשבוע אז אתה צריך לעשות לסירוגין - 3 פעמים בשבוע ו4 פעמים בשבוע כי אחרת יוצא שאין לך יום רווח.
2. תחלק איך שבא לך כל עוד זה יוצא בסדר .. תדאג לא לשים את כל השרירים הקטנים בנפרד ואת הגדולים ביחד אלא לעשות אימונים מאוזנים.
3.הכמות סטים באימון צריכה להתאים לסוג חלוקת האימון שתבחר ..

חוץ מסעיף 1 לא הבנתי כלום
מה זה משנה אם אני מחלק שרירים גדולים וקטנים ביחד?
ומה הכוונה סוג חלוקת האימון שאני בוחר?

xZiPeR
10-07-07, 13:34
אם נגיד אתה שם באימון אחד שני שרירים גדולים - רגליים וגב לדוגמה יוצא לך שתצטרך בשבילם הרבה סטים בזמן שכשתשים את הכתף ביחד עם היד הקדמית אתה תעשה מעט סטים.
מה גם שהכתף עובדת למשל הרבה בתרגילים של חזה וגב אז יהיה חכם לשים אותה ביחד עם אחד מהם ..

החלוקה שתבחר - אם תעשה Fbw אז ברור שלא תהיה לך אותה כמות סטים לשריר כמו בabcdefg

פומה
11-07-07, 22:18
:( :( :(

פומה
14-07-07, 21:11
אני מתאמן בתוכנית Abc
4 פעמים בשבוע

שריר גדול 12 סטים לאימון
שריר קטן 9 סטים לאימון

מכיוון שאני מתאמן 4 פעמים בשבוע ולא 3 פעמים
נוצר מצב שכמות הסטים שלי במשך 7 ימים (לא שבוע) היא:

24 שריר גדול ו 18 שריר קטן

שבוע ראשון אני מתאמן פעמיים על חזה ויד אחורית (סה"כ 24 סטים חזה ו- 18 יד אחורית במשך 7 ימים)
שבוע שני אני מתאמן פעמיים על גב ויד קידמית (סה"כ 24 סטים גב ו- 18 יד אחורית במשך 7 ימים)
שבוע שלישי אני מתאמן פעמיים על כתפיים ורגליים (סה"כ 18 סטים כתפיים ו- 18 סטים רגליים במשך 7 ימים)

דעתכם...