PDA

צפה בגרסא המלאה : תעזרו לי למצוא אופני כושר

cheque
09-07-07, 11:25
התקציב הוא גג 500 ש"ח... מה דעתכם על אופניים כאירובי ? אני יודע שהוא לא יעיל כמו ריצה אבל אפשר לסמוך עליו כאירובי היחיד בתקופת החיטוב? (אין לי הליכון בחדר כושר שהקמתי לי בבית כי אני חושב שזה בזבוז כסף ואני לא רץ בחוץ...)

http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=s-multitrainer&DB27279=27725&DB27303=130000

הנה זאפ

אם יש אופניים שקצת חורגים מה-500 ש"ח אבל הם טובים אז אין בעיה.

תודה רבה.

Sagilevi
09-07-07, 11:36
זה כן יעיל - אם תרוץ או תרכב באופניים ותעבור אותו מרחק אז אתה תשרוף בערך אותה כמות של קלוריות.

אם אתה קונה אופניים כאלה אז תדאג שיהיה לך צג עם זמן, מהירות ומרחק.

לא אני לא מכיר אופני כושר אני מעדיף לרוץ או לרכב באופניים בחוץ.

cheque
09-07-07, 12:17
יש המלצות?

///Efi///
09-07-07, 12:58
כנס לחנות כמו מגה ספורט שם השירות הכי אמין תישאל את כל השאלות על כל האופניים שיש להם ואז אחרי שיסבירו לך תילך תיקנה במקום אחר כי במגה ספורט המחירים בשמיים..

cheque
09-07-07, 13:03
כנס לחנות כמו מגה ספורט שם השירות הכי אמין תישאל את כל השאלות על כל האופניים שיש להם ואז אחרי שיסבירו לך תילך תיקנה במקום אחר כי במגה ספורט המחירים בשמיים..

למה שלא אשאל פה ואקבל תשובות פה? למה אני צריך לנסוע לרחובות (הסניף הכי קרוב) מבית שמש בשביל לשאול שאלות כאפשר לעשות את זה על כיסא בחדר ממוזג דרך הבית? ולא שאני עצלן (אין בודיבילדר עצלן :boxing: ) פשוט זה נראה לי מיותר, מילא אם הייתי נוסע בכוונה לרכוש אבל סתם לנסוע..

///Efi///
09-07-07, 13:05
כן אבל פה זה על עיוור לך תדע על איזה אופניים אנשים פה מדברים ולאיזה אתה מיתכוון אתה מבין אחי? אני רוצה את ההכי טוב בשבילך

cheque
09-07-07, 13:10
כן אבל פה זה על עיוור לך תדע על איזה אופניים אנשים פה מדברים ולאיזה אתה מיתכוון אתה מבין אחי? אני רוצה את ההכי טוב בשבילך

אתה נשמע כמו ההורים שלי חחח...

עזוב אני חייל אין לי כסף, אני קונה את הג'נרל פיטנס ב-400 ש"ח, נפרוס את ל-5 תשלומים ונסיים סיפור. כל עוד אפשר לשרוף עם האופניים האלה קלוריות אז סבבה.
http://www.ktl.co.il/product.asp?productid=7617&afid=1036

הם נראים סבבה, מרחק, זמן, קלוריות , מה עוד צריך יותר...

קולמן הפחדן
09-07-07, 16:03
תנסה ביד 2 יש כול מיני מציאות שם.

cheque
09-07-07, 16:08
תנסה ביד 2 יש כול מיני מציאות שם.

בחיים אני לא אקנה ביד 2 משהו חוץ מפלטות משקל ששמה אתה יכול להגיד בטוח ששום דבר לא מקולקל, חח.. אולי יש חלודה אבל זה קנייה בטוחה , אבל אופני כושר זה מכשיר מורכב יחסית, אני לא אקנה יד 2.