PDA

צפה בגרסא המלאה : תוסף מזון לעליה במסה - 2 הטובים ביותר שאני מכיר...

אליאב
21-10-06, 21:10
איזה מהמוצרים יותר טוב לדעת מי שניסה... (בתקופת מסה)

זה -
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=146&ArticleID=379

או זה -
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=786&CategoryID=146&Page=1

שניהם מעולים זה בטוח
אבל מורכבים ממרכיבים שונים (בחלקם)

Der Metzgermeister
21-10-06, 21:12
לאד אנרג'י הרבה יותר יעיל ויש יותר סיכויים שהוא יפעל עליך.

Shlomik
21-10-06, 21:15
איזה מהמוצרים יותר טוב לדעת מי שניסה... (בתקופת מסה)

זה -
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=146&ArticleID=379

או זה -
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=786&CategoryID=146&Page=1

שניהם מעולים זה בטוח
אבל מורכבים ממרכיבים שונים (בחלקם) מבין שניהם הייתי מתחיל עם ה Pre-load כיוון שהוא מוצר יותר חסכוני ויותר משתלם זה נכון שהאד' ארנג'י יותר מתקדם אבל אם עוד לא ניסית קריאטין לא הייתי ישר קופץ למוצרים מתקדמים.
אל תשכח שהאד אנרג'י אם אני לא טועה הוא מוצר גם של NO וה Pre-load לא.

NIRAN
21-10-06, 21:18
אל תתלהב מכל הפורמולות, בהתחלה אני התלהבתי מהם (4 חבילות של Noz), עכשיו קניתי 2 קילו קריאטין - 1קילו מונו ו 1קילו Cee ולדעתי זה הרבה יותר משתלם וטוב- ככה יש לך יותר סייקלים מה שיפיק לך בסוף תוצאה טובה יותר מפורמולה שמספיקה לסייקל אחד

Der Metzgermeister
21-10-06, 21:22
עלי האקסטרים בכלל לא השפיע..אז אני הולך על הפורמולה הכי חזקה שתהייה בשוק קיץ הבא

powerhouse#1
21-10-06, 21:23
ה פרי לואד מעולה - גם אני לא חסיד של פורמולות אבל מאוד אהבתי איך שהוא עבד עלי , הוא הקפיץ ךי את הכוח לשמים.

אליאב
21-10-06, 21:23
מבין שניהם הייתי מתחיל עם ה Pre-load כיוון שהוא מוצר יותר חסכוני ויותר משתלם זה נכון שהאד' ארנג'י יותר מתקדם אבל אם עוד לא ניסית קריאטין לא הייתי ישר קופץ למוצרים מתקדמים.
אל תשכח שהאד אנרג'י אם אני לא טועה הוא מוצר גם של NO וה Pre-load לא.

קניתי את הפרו לאוד מהחנות ברמת גן
אני מתחיל מחר סקייל של חודשיים איתו
בסיום אפשר לראות אם יש תוצאות
השאלה שלי היא כזאת:
סיימתי סקייל טוב של חודשיים בקריאטין פרו לאוד ואז אני מפסיק כי לא בריא ומומלץ להתשמש יותר מדי זמן בזה. אפשר בסיום לעבור לאד - אנרגי או מומל לקחת הפסקה של איזה חודשיים ואז לחזור לקריטין או לאד - אנרגי.

שאלה שניה:
מה כוונתך יותר מתקדם ולא מומלץ אם לא ניסיתי פרו לאוד? עדיף ללכת על הטוב ביותר לא?
ולא הבנתי את משפט הזה שלך:
"אל תשכח שהאד אנרג'י אם אני לא טועה הוא מוצר גם של NO וה Pre-load לא"
תסביר בבקשה

תודה (:

אליאב
21-10-06, 21:24
עלי האקסטרים בכלל לא השפיע..אז אני הולך על הפורמולה הכי חזקה שתהייה בשוק קיץ הבא
שהיא...?

Der Metzgermeister
21-10-06, 21:37
שהיא...?

איך אני יודע את מה שלא המציאו?
בנתיים ראיתי יש קריאטין אחד בצבע אדום, הכי נמכר בBB קום

NIRAN
21-10-06, 21:40
No Expload

Der Metzgermeister
21-10-06, 21:54
No Expload

תודה לך.

מישהו ניסה אותו אגב?
אמרו שצריך לקחת אותו לפני אימון על בטן ריקה ואין לי בטן ריקה לפני אימון.
אני לא חושב שיש לי בטן ריקה מתי שהוא חוץ מבבוקר.

Nimrod
21-10-06, 22:22
אני אומר - רק נקי. לא עובד אליך טוב מונו - לך על אטיל אסתר, לא עובד אטיל אסתר - עזוב את הקריאטין.
בכל מקרה מבין שניהם זה לא כלכך משנה.

אליאב
21-10-06, 22:26
אני אומר - רק נקי. לא עובד אליך טוב מונו - לך על אטיל אסתר, לא עובד אטיל אסתר - עזוב את הקריאטין.
בכל מקרה מבין שניהם זה לא כלכך משנה.
נימרוד על מה אתה מדבר
תראה את הערכיים שלהם לפני שאתה מדבר
הם מורכבים ממינונים שונים לגמרי
באד אנרגי יש 3 גרם ארנגין למנה לעומת 250 מ"ג בפרו לאוד - זה פי 12 יותר...
באד אנרגי יש 5 גרם קריאטין בפרו לאוד יש 6
באד אנרגי יש 2 גרם גלוטמין בפרו לאוד 1
יש מלא הבדלים בין זה לזה...
זה מוצרים שונים לגמרי

Shlomik
22-10-06, 00:48
קניתי את הפרו לאוד מהחנות ברמת גן
אני מתחיל מחר סקייל של חודשיים איתו
בסיום אפשר לראות אם יש תוצאות
השאלה שלי היא כזאת:
סיימתי סקייל טוב של חודשיים בקריאטין פרו לאוד ואז אני מפסיק כי לא בריא ומומלץ להתשמש יותר מדי זמן בזה. אפשר בסיום לעבור לאד - אנרגי או מומל לקחת הפסקה של איזה חודשיים ואז לחזור לקריטין או לאד - אנרגי.

שאלה שניה:
מה כוונתך יותר מתקדם ולא מומלץ אם לא ניסיתי פרו לאוד? עדיף ללכת על הטוב ביותר לא?
ולא הבנתי את משפט הזה שלך:
"אל תשכח שהאד אנרג'י אם אני לא טועה הוא מוצר גם של NO וה Pre-load לא"
תסביר בבקשה

תודה (:
1
אין צורך לקחת הפסקה.

2
אם הפרא לואד משפיע עלייך אז למה ללכת לאד אנרג'י? אתה מקבל מוצר יותר חסכוני שעובד עלייך טוב. בנוסף נניח התחלת עם המוצר הכי מתקדם ונתקעת במשקלי עבודה עכשיו לאן תעבור?
לפני שאתה עובר להילוך שלישי אתה צריך לעבור בשני קודם.

3
האד אנרג'י למיטב ידעתי אמור להשפיע על רמות ה Nitric Oxide בגוף וזו אחת הסיבות שהוא יותר יקר.
הוא טיפה שונה מהפרא לואד זה מה שאני מנסה להגיד.

צטט:
במקור פורסם על ידי NIRAN
No Expload

תודה לך.

מישהו ניסה אותו אגב?
אמרו שצריך לקחת אותו לפני אימון על בטן ריקה ואין לי בטן ריקה לפני אימון.
אני לא חושב שיש לי בטן ריקה מתי שהוא חוץ מבבוקר.
אתה לא צריך לקחת אותו על בטן ריקה לגמרה, שעה וחצי - שעתיים אחרי האוכל זה מעולה.
אני ניסיתי את המוצר והוא עובד מעולה! הכל שאלה איזה סוג של מוצר אתה מחפש.
אם אתה רוצה אנרגיה, פוקוס ופאמפ זה מוצר מדהים, אם אתה יותר בכיוון של כוח והתאוששות הייתי בודק את המוצר Cell mass של אותה חברה או משלב את שניהם.

NIRAN
22-10-06, 06:56
אני עמדתי לקנות את שתיהם no expload וcell mass אבל בסוף הלכתי על קילו מונו קילו cee
ככה יש לי 600 מנות הגשה תחשבו כמה סייקלים זה! זה יתן הרבה יותר תוצאות מ2 סייקלים של פורמולות! (אני מגיב טוב למונו)

אליאב
22-10-06, 09:53
אני עמדתי לקנות את שתיהם no expload וcell mass אבל בסוף הלכתי על קילו מונו קילו cee
ככה יש לי 600 מנות הגשה תחשבו כמה סייקלים זה! זה יתן הרבה יותר תוצאות מ2 סייקלים של פורמולות! (אני מגיב טוב למונו)
אולי תגיב טוב יותר לפורמולה טובה, אין פה אפס.. הפורמולות יותר מורכבות יותר יקרות אבל עם יותר מרכיבים הם יותר טובות.

NIRAN
22-10-06, 11:18
הnoz היה טוב מאוד, יותר מהמונו אבל גם המונו מעולה ובסופו של דבר המונו יותר יעיל כי יש לך הרבה יותר זמן להריץ איתו סייקלים.
לגבי הקילו Cee אני לא יכול להגיד בנתיים כי עוד לא פתחתי אותו

Ori-Silver
22-10-06, 11:36
אתם סתם משלמים הון על כל הפורמולות האלה שלא נותנות כלום ביחס לכסף ואני בטוח שאין הבדל בינהם לבין לקחת קראטין מונו\אטיאל טהור רגיל

אליאב
22-10-06, 12:23
אתם סתם משלמים הון על כל הפורמולות האלה שלא נותנות כלום ביחס לכסף ואני בטוח שאין הבדל בינהם לבין לקחת קראטין מונו\אטיאל טהור רגיל
איך אתה יכול להיות בטוח שמשהו שלא ניסת על עצמייך...
חומר למחשבה.
:jockey:

Ori-Silver
22-10-06, 13:38
איך אתה יכול להיות בטוח שמשהו שלא ניסת על עצמייך...
חומר למחשבה.
:jockey:
מישהו אמר שלא ניסיתי?תאימן לי וגם התיעצתי עם עוד אנשים והתוספים מזון היחדים ששווים קניה זה
1)אבקת חלבון
2)קראטין טהור
3)מגנזיום
4)תיסוף בכל מיני ויטמינים שחסרים אצלך בגוף(צריך לעשות בדיקת דם בשביל זה...)

אליאב
22-10-06, 15:22
מישהו אמר שלא ניסיתי?תאימן לי וגם התיעצתי עם עוד אנשים והתוספים מזון היחדים ששווים קניה זה
1)אבקת חלבון
2)קראטין טהור
3)מגנזיום
4)תיסוף בכל מיני ויטמינים שחסרים אצלך בגוף(צריך לעשות בדיקת דם בשביל זה...)

זה לא נכון אחי
אני לא בא להעליב או משהו אבל אתה קצת מדבר שטויות (:
מה עם גלוטמין ? על חלק מהאנשים זה משפיע בצורה מדהימה - מכיר 1 כזה...
מה עם משקאות איזוטוניים בתקופות של אימוני אירובי ארוכים?
מה עם חומצת אמינו BCAA - שהשפיע על חבר קרוב שלי בצורה קטלנית!
מה עם אבקות עליה במסה למי שלא אוהב לאכול הרבה? (למרות שלא רלוונטי לי כי אני בעד אוכל והרבה)
מה עם צריכת קפאין מרוכז למי שמרגיש תשישות ועייפות? יש כאילה שזה משפיע עליהם הבעיה שזה טיפלה ממכר.. אני לא ממש בעד אבל אתה יודע זה תוסף פופולארי
שלא נדבר על קריאטין אקסטרים כי יש שם תוספות של חומצות אמינו חיוניות ביותר לגוף ויש שם פחמימות בעלות אינדקס גליקמי מאוד גבוה, המינון והיחסיות שיש שם הם מדויקים ואידאלים דבר שלא תוכל לעשות בבית לבד...
אני לא אומר שצריך את מה שכתבתי כ- "חובה" אבל אתה רשמת מגנזיום... אני רשמתי את זה... זה בדיוק אותו דבר - זה עניין של דעה אישית ואיך זה משפיע לך על הגוף !

יום טוב אחי :wiggle:

Nimrod
22-10-06, 16:26
הדבר היחיד ששוה קנייה זה מנוי למכון לשנה + כפפות.

Ori-Silver
22-10-06, 16:37
זה לא נכון אחי
אני לא בא להעליב או משהו אבל אתה קצת מדבר שטויות (:
מה עם גלוטמין ? על חלק מהאנשים זה משפיע בצורה מדהימה - מכיר 1 כזה...
מה עם משקאות איזוטוניים בתקופות של אימוני אירובי ארוכים?
מה עם חומצת אמינו BCAA - שהשפיע על חבר קרוב שלי בצורה קטלנית!
מה עם אבקות עליה במסה למי שלא אוהב לאכול הרבה? (למרות שלא רלוונטי לי כי אני בעד אוכל והרבה)
מה עם צריכת קפאין מרוכז למי שמרגיש תשישות ועייפות? יש כאילה שזה משפיע עליהם הבעיה שזה טיפלה ממכר.. אני לא ממש בעד אבל אתה יודע זה תוסף פופולארי
שלא נדבר על קריאטין אקסטרים כי יש שם תוספות של חומצות אמינו חיוניות ביותר לגוף ויש שם פחמימות בעלות אינדקס גליקמי מאוד גבוה, המינון והיחסיות שיש שם הם מדויקים ואידאלים דבר שלא תוכל לעשות בבית לבד...
אני לא אומר שצריך את מה שכתבתי כ- "חובה" אבל אתה רשמת מגנזיום... אני רשמתי את זה... זה בדיוק אותו דבר - זה עניין של דעה אישית ואיך זה משפיע לך על הגוף !

יום טוב אחי :wiggle:

לא אחי לא נראה לי שאני מדבר שטויות וחוץ מזה אתה מדבר רק על מה שהשפיע על חברים שלך ועל אנשים שאתה מכיר אני מדבר על מה שהשפיע עלי ומינסיון אישי אז אולי תפתח קצת את הראש
1)למה יש צורך לתסף בחומצות אמינו אם הגוף שלך מפוצץ בהם מכל החלבון שאתה אוכל?
2)אבקות עליה במאסה זה לדעתי בזבוז כסף אדיר משלם פי15 יותר כסף בשביל הפחממה ב)כי הפחממות שם הם לא איכותיות ג)עדיף לקנות חלבון ולהוסיף שיבולת שועל וקצת פירות ולטחון במקסר ואתה מקבל את זה ברבה פחות כסף
3)קפאין יהיה מצויין אבל אתם מדברים על כל התוספים האלה כמו ליפו 6 ו-HOT ROX שהם מבוססים על 90 אחוז קופאין והשאר זה כמה תוספות קטנות של החברה וישר קוראים לזה פורמולה מיוחדת לשריפת שומן שבתכלס אתה יכול לקנות כדורי קופאין ברבע מחיר וההשפעה תיהיה זהה
4)אני לא יודע מה אתה מדבר על קראטין אקסטרים בארצות הברית פשוט צוחקים על המוצר הזה כי הוא הכי יקר ומכיל רק קראטין וסוכר ולחרטא הזה הם קוראים פורמולה מיוחדת.... ומעבר לזה לא צריך לקחת קראטין עם פחממות בעלות אינדקס גליקמי גבוהה זה סתם מיתוס...
5)גלוטמין זה חרטא זה הגוף מיצר אותה בכמויות גם בעצמו

guyzys
22-10-06, 16:47
קצת מצחיק שאותם אנשים שמציעים לי לא לקנות תוספים עם 'פורמולות מהפכניות' כאלה ואחרות, קונים כאלה בעצמם.

מצטער אם זה נשמע קצת סרקסטי - זאת לא הכוונה, פשוט הרגשתי צורך לציין זאת.

Shlomik
22-10-06, 17:08
לא אחי לא נראה לי שאני מדבר שטויות וחוץ מזה אתה מדבר רק על מה שהשפיע על חברים שלך ועל אנשים שאתה מכיר אני מדבר על מה שהשפיע עלי ומינסיון אישי אז אולי תפתח קצת את הראש
1)למה יש צורך לתסף בחומצות אמינו אם הגוף שלך מפוצץ בהם מכל החלבון שאתה אוכל?
2)אבקות עליה במאסה זה לדעתי בזבוז כסף אדיר משלם פי15 יותר כסף בשביל הפחממה ב)כי הפחממות שם הם לא איכותיות ג)עדיף לקנות חלבון ולהוסיף שיבולת שועל וקצת פירות ולטחון במקסר ואתה מקבל את זה ברבה פחות כסף
3)קפאין יהיה מצויין אבל אתם מדברים על כל התוספים האלה כמו ליפו 6 ו-HOT ROX שהם מבוססים על 90 אחוז קופאין והשאר זה כמה תוספות קטנות של החברה וישר קוראים לזה פורמולה מיוחדת לשריפת שומן שבתכלס אתה יכול לקנות כדורי קופאין ברבע מחיר וההשפעה תיהיה זהה
4)אני לא יודע מה אתה מדבר על קראטין אקסטרים בארצות הברית פשוט צוחקים על המוצר הזה כי הוא הכי יקר ומכיל רק קראטין וסוכר ולחרטא הזה הם קוראים פורמולה מיוחדת.... ומעבר לזה לא צריך לקחת קראטין עם פחממות בעלות אינדקס גליקמי גבוהה זה סתם מיתוס...
5)גלוטמין זה חרטא זה הגוף מיצר אותה בכמויות גם בעצמו
אתה אומר דברים לא נכונים יש עוד כמה תוספים שיכולים בהחלט להועיל שלא ציינת ברשימה שלך. ולפני שאתה רץ ופוסל את ה ליפו 6 וההוט רואס הייתי בודק קצת יותר מה הם מכילים: Yohimbe ,Synephrine ועוד רכיבים נוספים שיש להם עוד כמה השפעות שלקפאין אין.
לא נכנס עכשיו לדיון על כל תוסף ותוסף אבל יש כמה חומצות אמינו שבמינונים גבוהים יכולים לעשות דברים מאוד נחמדים, נראה אותך הולך לרוכב אופנים באליפות ישראל ואומר לו שהוא לא צריך את ה BCAA
לכל תוסף יש את המקום והזמן שמתאימים לו.
זה נכון שבאמת יש כמה תוספים שהם עבודה בעיניים או יקרים בצורה מוגזמת אבל לא כולם כאלה.

Ori-Silver
22-10-06, 17:20
אתה אומר דברים לא נכונים יש עוד כמה תוספים שיכולים בהחלט להועיל שלא ציינת ברשימה שלך. ולפני שאתה רץ ופוסל את ה ליפו 6 וההוט רואס הייתי בודק קצת יותר מה הם מכילים: Yohimbe ,Synephrine ועוד רכיבים נוספים שיש להם עוד כמה השפעות שלקפאין אין.
לא נכנס עכשיו לדיון על כל תוסף ותוסף אבל יש כמה חומצות אמינו שבמינונים גבוהים יכולים לעשות דברים מאוד נחמדים, נראה אותך הולך לרוכב אופנים באליפות ישראל ואומר לו שהוא לא צריך את ה BCAA
לכל תוסף יש את המקום והזמן שמתאימים לו.
זה נכון שבאמת יש כמה תוספים שהם עבודה בעיניים או יקרים בצורה מוגזמת אבל לא כולם כאלה.
אני לא פוסל את הדברים שלך אני רק אומר שאנשים מיחסים לדברים האלה יותר מידי חשיבות ושרוב התוספים שיש בשוק הם חרטא ולא שווים את הכסף ביחס לתמורה
2)ההבדל בין הוט רוקס או ליפו 6 לבין נטילת קפאין רגיל לא יהיה משמעותי אז מבחינתי עדיף כבר קפאין ולשמור על הכסף
3)אני דיברתי על חומצות אמינו בקטע של פיתוח גוף זה יהיה מיותר לחלוטין ולא יתן תמורה ביחס לכסף
4)מעניין אותי לדעת מה דעתך על קראטין אקסטרים

Shlomik
22-10-06, 17:58
אני לא פוסל את הדברים שלך אני רק אומר שאנשים מיחסים לדברים האלה יותר מידי חשיבות ושרוב התוספים שיש בשוק הם חרטא ולא שווים את הכסף ביחס לתמורה
2)ההבדל בין הוט רוקס או ליפו 6 לבין נטילת קפאין רגיל לא יהיה משמעותי אז מבחינתי עדיף כבר קפאין ולשמור על הכסף
3)אני דיברתי על חומצות אמינו בקטע של פיתוח גוף זה יהיה מיותר לחלוטין ולא יתן תמורה ביחס לכסף
4)מעניין אותי לדעת מה דעתך על קראטין אקסטרים
3) יש כמה חומצות אמינו שכן יכולות לעזור למפתחי גוף שהם נלקחות בנפרד לדוגמא קח את leucine שיש מחקרים שהראו שהיא יכולה לשפור את סינתוז החלבון במידה מסוימת ולעזור בהתאוששות ובכוח.

כמה מחקרים:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=pubmed&dopt=Abstract&list_uids=16265600&query_hl=2
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=pubmed&dopt=Abstract&list_uids=10418071&query_hl=4
http://ajpendo.physiology.org/cgi/content/abstract/288/4/E645

אם תרצה אני ישלח לך קובץ PDF עם הסברים מדויקים וקישורים למחקרים נוספים.

(כמובן שזה רק דוגמא אחת יש עוד כמה חומצות אמינו נחמדות...)

אליאב
22-10-06, 19:35
3) יש כמה חומצות אמינו שכן יכולות לעזור למפתחי גוף שהם נלקחות בנפרד לדוגמא קח את leucine שיש מחקרים שהראו שהיא יכולה לשפור את סינתוז החלבון במידה מסוימת ולעזור בהתאוששות ובכוח.

כמה מחקרים:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=pubmed&dopt=Abstract&list_uids=16265600&query_hl=2
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=pubmed&dopt=Abstract&list_uids=10418071&query_hl=4

עדיין לא ענית לו על שאלה מספר 4....

NIRAN
22-10-06, 19:58
פשוט קריאטין עם פחממות וחומצות אמינו שלדעתי לא יעילות כלל בכמויות האלו

Ori-Silver
22-10-06, 20:14

כמה מחקרים:

1)כתבת שהם עוזרות במידה מסוימת השאלה היא באיזה מידה והאם זה מידה ששווה להשקיע עליה כל כך הרבה כסף
2)תשלח לי בבקשה את הקובץ PDF לאימייל ORISILVER22@WALLA.COM
3)לא ענית לי על שאלה 4

Shlomik
22-10-06, 20:55
1)כתבת שהם עוזרות במידה מסוימת השאלה היא באיזה מידה והאם זה מידה ששווה להשקיע עליה כל כך הרבה כסף
2)תשלח לי בבקשה את הקובץ PDF לאימייל ORISILVER22@WALLA.COM
3)לא ענית לי על שאלה 4
1. לאוסין טהור זה דבר יחסית זול (בחו"ל באזור ה 18 ש"ח בממוצע ל 100 גרם בארץ עוד לא פגשתי) ככה שאיפשר להגיד שזאת השקעה מאוד גדולה ורק רציתי להראות לך שלפני שיוצאים בהצהרות שחומצות אמינו למפתחי גוף זה ביזבוז כדאי לבדוק את העניין יותר לעומק.
בכל מקרה העברתי לך את הקובץ באיימיל.
אם מעניין אותך הייתי בודק גם על טאורין ו Beta-Alanine עוד שתי חומצות אמינו נחמדות שיכולות לעזור למפתחי גוף בצורה יפה.

4.
האמת לא מכיר את המוצר מספיק לעומק ככה שקשה לי להגיב על העניין אבל אני מכיר כמה אנשים שקיבלו ממנו תוצאות יפות.