PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב

itayla
10-07-07, 08:10
שלום אני חדש פה
יש לי שאלה בקשר לחיטוב לפני בערך חצי שנה התחלתי את החיטוב(לפי התכנית של גיל) נאלצתי אחרי כמה שבועות להפסיק באמצע(בגלל מחלה לא קלה).
בסביבות אפריל חזרתי שוב ..והוא בנה לי תכנית שוב בתחילת יוני יש לי פגישה אצלו בשבוע הבא.
בסה"כ אני מאמין שבעבר לפני הפסקתי והתכנית של היום יצא לי חודשיים לעבוד על התכנית חיטוב..
לפני שהתחלתי את התכנית בכלל בתחילת שנה שקלתי 68 , אחוז שומן שלי היה 15.4, אני 1.68 דרך אגב.

עכשיו אני שוקל בסביבות 61-62, אחוז שומן פעם אחרונה שבדקתי בחודש שעבר היה 12.4 אני פשוט לא מתמצא בזה פשוט אני מרגיש מצד אחד שיש שיפור משמעותי וגם במשקל יש לציין, מצד שני להיות בסביבות 12 אחוז שומן זה לא מספיק לא?
אני מתלבט מה לעשות בפגישה הבאה שבוע הבא מצד אחד האחוז שומן עדיין גבוה לא? ומצד שני החיטוב הזה הרזה אותי ממש והגיע הזמן לעבור למאסה ולגדול משמעותית.

אשמח לשמוע כל הצעה ודעה תודה.

megashape
10-07-07, 09:25
אמממ...באמת טיפה בעייתי, לדעתי תתחיל מאסה, כי רוב הסיכויים שבמאסה גם ככה תעלה קצת באחוז שומן ואז כשתגיע למשקל 70 למשל משהו כזה או כשתהיה מרוצה תעשה חיטוב, אבל זאת רק דעתי.

///Efi///
10-07-07, 09:38
בן כמה אתה?

///Efi///
10-07-07, 09:44
ערוך****

itayla
10-07-07, 11:57
21
התחלתי עם חיטוב כי זה היה נראה לי באותה תקופה הדבר הכי טוב לעשות.
אבל עכשיו השאלה מה לעשות אני מניח שאחוז שומן שלי זה 12 ורזיתי מלא רואים עלי, אני גם מרגיש שזהו מספיק והגיע הזמן להתפתח.