PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך שתעזרו לי הקיץ הזה!

Wanted12
10-07-07, 11:50
שלום לכולם... אני חדש כאן אבל קראתי הרבה בתקופה האחרונה וראיתי שעוזרים כאן. אני רוצה להאמין שבסוף החופש אראה תוצאות ואתם לא יודעים כמה אני אודה לכם.... אז תראו: אני 1.88, ושוקל 93 בערך (הרבה אחוזי שומן, לא בדקתי כמה) ומעוניין לעשות שינוי רציני... אפשר להגדיר אותי כמלא אבל הגובה נורא עוזר לי לפעמים, אבל מאז שעברתי את ה-90 זה נראה על הפנים... יש לי בעיה מרכזית עם החזה (מחפש לעצב אותו) ועם הבטן התחתונה וכמובן את הידיים שאין להם שריר כמעט - אולי רק באחורי... עכשיו אני מתחיל לרוץ 4-5 פעמים בשבוע מרחקים של 5-4 קילומטר ומגביר לאט לאט קצב (האם זה בסדר? אולי לרוץ לפי זמן ולא מרחק?).. גם השתפרתי בתפריט שלי.. אבל הכול כזה מבולגן ולא מסודר ואני לא מעוניין ללכת למכון כושר אלא לעשות הכול בבית, ולא יודע אם משתלם לי להתחיל גם משקולות, כי הבעיה המרכזית שלי היא השומן והמשקל..

אשמח אם תייעצו לי איך לתכנן את הקיץ הזה שאני אוכל לראות בסוף שינויים. חשוב לי להדגיש שאני בחור שאוהב ספורט... אין לי בעיה עם זה. אני מחפש בעיקר להרזות ולשנות את השומן בשרירים, אבל בדרך שלא תפגע בי, בגובה שלי או משהו כזה... ואני מוכן לעבור בשביל זה קשה.. אבל צריך כיוון ולא רוצה תוכניות Ab וכו', אלא שמישהו כאן שעבר תהליך כזה יסביר לי..

בתודה, אלירן (ותעשו מצווה איתי)

dstyle
10-07-07, 12:31
תקשיב אנחנו צריכים נתונים + תמונה
גובה
משקל
נגיד לך מה אתה צריך לעשות,מסה או חיטוב,אני משער שחיטוב פשוט חיטוב תבקש מהמאמנים במכון שלך לתת לך איזשהי תוכנית לחיטוב(אם הם מבינים אם לא תחפש כאן תוכנית לחיטוב) אם אתה לא מתאמן במכון אתה יכול להסתמך על אירובי לחיטוב+אתה צריך תזונה מתאימה להפקת תוצאות
אבל קודם תן תמונה והכל...

עריכה:אה ושום דבר לא יפגע לך בגדילה ובהתפתחות,בכלל,אתה 188 מה אתה בוכה:|?!אני 164 ולא בוכה"יפגע בגביהה"כמה אתה כבר רוצה להיות??:s אתה משחק כדורסל או מה:| ?חח

Amit
10-07-07, 13:06
זה הבעיה. כל היום תביאו לי תעזרו לי.. לא חשבת לתרום לפורום אפילו קצת? אל תשאל מה ישראלבודי יכול לעשות בשבילך תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל ישראלבודי

אליאב קרייסלר
10-07-07, 13:22
זה הבעיה. כל היום תביאו לי תעזרו לי.. לא חשבת לתרום לפורום אפילו קצת? אל תשאל מה ישראלבודי יכול לעשות בשבילך תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל ישראלבודי

חחח פאק אחי מזה השליליות הזאת שנכנסה בך...

Wanted12
10-07-07, 13:28
אני אעזור בכיף... אבל בנתיים אין לי ידע בכלל ואני יכול להטעות אנשים... אחרי שאני אסיים את התהליך שלי אני אעזור לכל אחד שרק יירצה... בנתיים אני כאן הבעייתי :(

Amit
10-07-07, 13:35
אני אעזור בכיף... אבל בנתיים אין לי ידע בכלל ואני יכול להטעות אנשים... אחרי שאני אסיים את התהליך שלי אני אעזור לכל אחד שרק יירצה... בנתיים אני כאן הבעייתי :(
תתחיל לחטב בעיקרון.. להחליף פחמימות בחלבון בהדרגה ומומלץ גם להוסיף אירובי כמו כן יש צורך גם באימון אנאירובי תסתובב קצת באתר תקרא מאמרים זה יענה לך על הרבה שאלות

Amit
10-07-07, 13:36
חחח פאק אחי מזה השליליות הזאת שנכנסה בך...
אני מתוסכל כי ירדתי במשקל :(

PoweRule
10-07-07, 13:36
מה שאני מציע לך שדווקא כן תעשה אימון משקולות, זה רק יכול להועיל לך.
ועוד משהו, אתה לא יכול "לשנות" את השומן בשרירים. קרא קצת מאמרים אחי קרא.

Wanted12
14-07-07, 22:09
היי חברים,

רק רציתי לעדכן שאני ממשיך בתוכנית שלי והיא כבר פחות או יותר מסודרת:
יום ריצה (לבערך 6 קילומטר, עד 7 קילומטר),
יום אימוני כוח (3-4 סטים של בטן, 3-4 סטים של מרפקים).

השבוע אני מאמין שאתחיל לשלב בימים של אימוני הכוח גם אימוני שחייה.
כמו שרשמתי, אני במטרה של הורדה כרגע, כדיי לשרוף כמה שיותר אחוזי שומן. השינויים דיי מדהימים, ואפשר לראות שתוך כמה שבועות של אירובי הגוף שלי דיי השתנה.

איך אתם מציעים לי לגוון את התוכנית כוח שלי? אני מתאמן בבית, וקצת מסתבך עם כל ה-abc וכו', פשוט כי אין לי הדרכה אלא זה אני והשטיח חחח... האם יש טעם בכלל לעבוד על כוח וכו' אם אני מעוניין רק להוריד ולהרזות בנתיים?

benwin21
14-07-07, 23:05
תקשיב תמדוד זמן לא קילומטר.

Wanted12
14-07-07, 23:12
אבל זה דיי בעייתי עבורי. זמן זה אמנם מטרה מסויימת, אבל לא כמו מרחק. ואני בטוח שאת ה-6, 7 קילומטר שאני עושה אני אעשה גם בזמן שאציב לעצמי, ואולי אפילו פחות. כמה זמן, לדעתך, אני צריך למדוד לעצמי? בוא נגיד אני עושה ריצה סבירה שכזאת, לא מהירה, לא איטית של החיים. באמצע.

benwin21
14-07-07, 23:16
תקשיב בעיקרון מודדים את הקלוריות ששרפת בזמן שרצת
כמו פה: http://www.zooloo.co.il/calc/c_DietCalorieC.asp
אני בכלל לא בטוח שזה אמין מה שכתוב אבל זה עדיף על כלום. חצי שעה ריצה מספיקה ביותר אם אתה מרגיש שאתה יכול יותר תעשה