PDA

צפה בגרסא המלאה : חזה עוף בהקפאה

SmaMMiT
22-10-06, 03:57
מה המצב אנשים???????????????:jockey:
אז ככה נמאס לי לבשל כל יומיים בבוקר חזה עוף וזה גם לוקח לי זמן שהייתי יכול כבר להיות אנבולי (אני מבשל קילו 3 פעמים בשבוע אוכל 500 גרם כל יום)
אז עלה לי רעיון לבשל פשוט מראש 3 קילו לכל השבוע ולשמור בפריזר יש למישהוא מוסג עם זה יתקלקל או יקבל איזהשהוא חיידקי סרטן? תודה:sbb4:

שכחתי לחתוב שהכוונה היא לבשל ביום שבת ובקיצור עם זה יהיה בסדר 6 ימים אחרי זה בשישי?

NIRAN
22-10-06, 06:51
במקרר זה לא יחזיק, במקפיא נראה לי יהיה בסדר אם אתה מפשיר לך את זה סמוך לזמן שאתה אוכל את זה

Ori-Silver
22-10-06, 11:30
אז ככה נמאס לי לבשל כל יומיים בבוקר חזה עוף וזה גם לוקח לי זמן שהייתי יכול כבר להיות אנבולי (אני מבשל קילו 3 פעמים בשבוע אוכל 500 גרם כל יום)
אז עלה לי רעיון לבשל פשוט מראש 3 קילו לכל השבוע ולשמור בפריזר יש למישהוא מוסג עם זה יתקלקל או יקבל איזהשהוא חיידקי סרטן? תודה:sbb4:

שכחתי לחתוב שהכוונה היא לבשל ביום שבת ובקיצור עם זה יהיה בסדר 6 ימים אחרי זה בשישי?
אם לא איכפת לך מהטעם המזעזע אז זה יהיה סבבה

Bodybuilder
22-10-06, 13:39

אני מכין ל 4-5 יום חזה "עוף" ומשאיר את זה במקרר ! לא צריך מקפיא זה מיותר ! עד אחשיו שום דבר לא יתקלקל הכול טרי :1eye:

SmaMMiT
22-10-06, 14:34
הכנתי כבר תודה על התגובות!
וסליחה מהמנהלים לא חשבתי שזה פוסט לתזונה ותוספים תודה על העברה

BenM
22-10-06, 15:17
אני מכין את החזה עוף במים, ככה הוא יוצא ממש רך ואז שם במקרר וכל פעם שאני מוציא אחרי שאני מחמם אותו הוא טעים ורך גם.