PDA

צפה בגרסא המלאה : יש פה מישהו ששוחה במקביל לאימוני המשקולות?

Antonator1
11-07-07, 00:01
סתם מעניין אותי אם יש פה מישהו ששוחה אחרי\לפני או לא יודע מתי במקביל לאימונים... אני זוכר שסיקס פאק אמר שהוא שוחה אחרי אימוני משקולות אז עניין אותי אם עוד מישהו עושה את זה.

CatDog
11-07-07, 00:03
אני שוחה ..
אבל לא כזה רציני .. סתם לכיף בערך פעמיים בשבוע ..
אני מת על דומסים בגב.. :)

Antonator1
11-07-07, 00:17
זה עושה דומסים בגב???

האמת שהייתי מת לגור ליד הים כמו פעם... נולדתי ביורמלה, עיירת תיירות לחופי הים הבלטי וכל הילדות שלי גרתי ליד הים. סטייל וינס ביץ' כזה. בטח מזה כיף לדפוק אימון במשקולות על החוף או ריצה ולצלול קצת למי ים.

benwin21
11-07-07, 00:17
כל יום שנאי לא עושה אירובי אני שוחה 30-20 דקות. גם אחרי אימון

Antonator1
11-07-07, 00:23
הכי כיף זה לשחות באגם או בנהר... הייתי עושה את זה ב - Saulkalne בלטביה וב - Korsun Shevchenkovskiy באוקראינה כמו שארנולד וקורט מרנול היו עושים את זה ב - Thalersee באוסטריה. בכלל, לשחות באגם (Viking Bath במלים אחרות) זה אחד הדברים. סוונד קארלסן שוחה באיזה נהר ליד המכון המאולתר שלו אחרי כל אימון.

Roei
11-07-07, 00:48
שחייה זה כיף
לפני שנה התאמנתי בחוג שחייה ומזה אהבתי את זה
אבל בתחילת השנה פרשתי כי האימונים התחילו להיות ממש קלים
כי כל הטובים פרשו (2 ילדים חח) והייתי צריך להתאמן אם האחרים או לבד
ולהתאמן בשחייה לבד זה חרא כי זה נורא קשה וגם אין מוטיבציה
אז בקיצור פרשתי משם ואחרי חצי שנה התחלתי ללתכ לחדר כושר

Leo
11-07-07, 01:35
סתם מעניין אותי אם יש פה מישהו ששוחה אחרי\לפני או לא יודע מתי במקביל לאימונים... אני זוכר שסיקס פאק אמר שהוא שוחה אחרי אימוני משקולות אז עניין אותי אם עוד מישהו עושה את זה.

פעם התאמנתי במקום עם בריכה ליד (אבל חדר כושר הכי :):):):):):) שרק יש , למרות שאני מתגעגע למכשירים לא היו שמה משקולות חופשיים בכלל , עד 25 דאמבלים ובנץ' בייתי לא אולימפי)
אז הייתה תקופה שלא הבנתי כלום התאמנתי 3 שעות 6 ימים בשבוע (אבל היו תוצאות לא רעות לעומת ה"הארה" של ישראלבודי משום מה) אז שעה מה3 שעות זה היה בשחייה עשיתי ככה 50-100 בריכות בלי הפסקה כל פעם סגנון אחר

Antonator1
11-07-07, 01:47
פעם התאמנתי במקום עם בריכה ליד (אבל חדר כושר הכי :):):):):):) שרק יש , למרות שאני מתגעגע למכשירים לא היו שמה משקולות חופשיים בכלל , עד 25 דאמבלים ובנץ' בייתי לא אולימפי)
אז הייתה תקופה שלא הבנתי כלום התאמנתי 3 שעות 6 ימים בשבוע (אבל היו תוצאות לא רעות לעומת ה"הארה" של ישראלבודי משום מה) אז שעה מה3 שעות זה היה בשחייה עשיתי ככה 50-100 בריכות בלי הפסקה כל פעם סגנון אחר
כן, אה... גם אני האמת כשהתחלתי להתאמן הייתי באימון יתר מוגזם לחלוטין בכל חלקי בגוף, לא הבנתי כלום בתזונה - אבל מה, התקדמתי לא רע בכלל.

Leo
11-07-07, 03:13
זה בגלל שבאמת הרמנו משקלים ממש קטנים ...
תחשוב אם אתה תשתמש באותם משקלים כמו עכשיו לאן תגיע אחרי 3 ימים ככה :
המוסר השכל זה שרוב המאמרים לבינוניים פשוט לא נכונים למתאמן מתחיל שעובד חודש ... מתחילים צריכים , לא 15 שעות בשבוע אולי אבל הרבה יותר ווליום... וגם חזרות גבוהות יותר..
(וגם יותר עבודה על כוח כדי להפסיק להיות מתחילים)

בכל אפן בחזרה לנושא...
אף פעם לא עשיתי ספרינטים בשחייה , אבל שמעתי שזה לא רע לבניית מאסה (לא כמו משקולות אבל ..)
בעצם יש מחקר שמצאו היפרפלאזייה בכתף של שחיין

מתן18
11-07-07, 03:21
כן אני שוחה פעמיים בשבוע אחרי אימון,זה די קשה ומעייף אבל יש לי בעיות בגב וזה אמור לעזור...וכן זה דופק דומסים עצבניים בגב אם אתה שוחה הרבה,במיוחד אחרי שאימנת גב;[

Dubano
11-07-07, 13:21
יש מצב ששיחה קלילה

נגיד 5 בריכות מכל סגנון בקצב איטי יכולים להוות active recovery ?

או שזה איטנסיבי מידי :X

Troya
11-07-07, 13:27
שחיתי 3 שנים בקבוצה תחרותית ואני לא זוכר שקיבלתי דומז בגב מהאימון במים...

slim shady
11-07-07, 13:30
שוחה פעם בשבוע בבריכה האולימפית בטכניון... אייזה 30 בריכות אח"כ סאונה רטובה ויבשה קצת ג'אקוזי והביתה.. תאמינו לי... זה מעייף אחושלוקי!!!!! וגם פותח את התאבון משו מטורף!!!