PDA

צפה בגרסא המלאה : מספר שאלות על h.i.t ועוד כמה

benwin21
11-07-07, 12:01
אתמול בשעה טוב(1 בלילה) החלטתי לקרוא את הנעוצים(אז מה אם אני דביל) קראתי את האשכולות הכי טובים בפורום והיה משהו
שלא הבנתי

זה
הרבה מפתחי גוף שרגילים להתאמן בעצימות גבוהה יצחקו על מפתח גוף שעושה סט אחד כל תרגיל ועובד רק 3 ימים בשבוע.כששואלים אותם כמה פעמים בשבוע הם מאמנים את הבייספס הם עונים פעם בשבוע ב"יום הבייספס" שלהם. זאת אומרת, שהם מאמנים את הבייספס שלהם ואז נחים 7 ימים רצוף! אחרי יום-יומיים מנוחה אפקט הגדילה של השריר יורד, והגירוי(אימון) הבא שלו(של השריר) יהיה רק בעוד 5 או 6 ימים.

אותו דבר כמו זה?
בדרך אימונים זו אתה עובד באופן מבודד על כל שריר בגוף 3 פעמים בשבוע עם סט אחד כבד. אתה "מכה" אותו, נותן לו לנוח יום אחד, "מכה" אותו שוב ברביעי, נותן לו יום מנוחה, "מכה" אותו שוב בשישי ואז נותן לשרירים המסכנים יומיים מנוחה לפני שמתחילים סבב אימונים חדש.זאת אומרת שאנחנו מאמנים את הבייספס(ואת כל שאר שרירי הגוף) 3 פעמים בשבוע, שזה 12 פעמים בחודש. למתאמנים שהוזכרו מקודם לוקח 3 חודשים לעשות 12 אימוני בייספס. והם עוד קוראים לנו עצלנים...

בהקשר לתוכנית היט אני עושה 4 סטים בכל מכשיר. בחלק מהמכשירים אני מרגיש כוח לעשות עוד חזרה בתרגילים: לחיצת חזה עם משקולות יד בשכיבה, ומוט w. האם זה אומר שאני צריך להעלות משקל?? חשוב להגיד שזה רק בחלק מהסטים אני מרגיש שאני יכול לעשות עוד סט.
בלחיצת חזה עם משקולות יד בשכיבה אני אמור לעשות סטים של 10 אבל ב3 סטים הראשונים יש לי כח ל-11 ובאחרון יש לי כח רק ל10(לפעמים יש לי כח ל11) \ה אומר שאני צריך להעלות משקל??(המשקל הבא כבד מידי אז אני לא עובר אליו).

שאומרים כפיפת מרפק במוט מתכוונים להרמת מוט w וכד'??

zidan
11-07-07, 13:15
איפה הסתירה?

benwin21
11-07-07, 14:28
טעות שלי גבר התבלבלתי במה שכתבתי

zidan
11-07-07, 14:40
אי אפשר להגיד ששני הציטוטים דומים כי אנחנו לא יודעים מאיפה הבאת אותם,ובאיזה הקשר הם נאמרו,אבל ניראה ששניהם מדברים על אותו הדבר רק שבציטוט השני מדובר על לעשות יום אחד בשבוע שיהיה "כבד",אימון אינטנסיבי מאוד.

ולא כל כך הבנתי תשאלה,אם זה קל לך אז תעלה משקל זה כל המטרה בhit,אימון מאוד אינטנסיבי ואם אני לא טועה צריך להגיע לכשל.
ואם אין לך אפשרות ל"שחק" עם המשקולות כדי להגיע בדיוק למשקל שאתה צריך אז תעבור למוט אולי.

benwin21
11-07-07, 15:04
אבל כל הקטע זה שלא יהיה מוט.

ושאומרים כשל מתכוונים למצב שאני לא יכול להרים יותר?

zidan
11-07-07, 15:17
מה הקטע שלא יהיה מוט?
בכל מצב תעלה משקל,ובמקום 10 חזרות לעשה 8 לכשל,או כמה שזה לא יהיה.

ושאומרים כשל מתכוונים למצב שאני לא יכול להרים יותר?
כן

benwin21
11-07-07, 16:13
אחרי כל סט שאני עושה צריך להיות לי כשל או רק אחרי סיום המכשיר?

benwin21
12-07-07, 00:14
אתה יכול לענות לי בבקשה

zidan
12-07-07, 10:27
מזה סיום המכשיר?
אתה מתכוון נגיד בסיום סט של לחיצת חזה עם דאמבלים?,אם כן אז בhit אתה עושה מקסימום 2 סטים לכל תרגיל,ואם אני לא טועה אז שניהם צריכים להיות לכשל.

kaga
12-07-07, 10:59
יש ספר באנגלית train smart שהוא כולו על היט (קראתי אותו אבל זה לא בשבילי), תרפרף שמה ותבין את העקרון.

benwin21
12-07-07, 11:56
מאיפה איענ אמצא ת הספר?