PDA

צפה בגרסא המלאה : מאמר-חשוב|אוננות מדכאת בניית שריר ופוגעת בבריאות לאורך זמן

Playa
11-07-07, 14:14
אוננות לא פוגעת בגדילה!! אבל היא פוגעת במשהו דומה והינה הסבר מפורט!!!
אחרי שאתה גומר ועסקת בהרגל הקטבולי של האוננות
אתה גומר ול24 שעות הבאות רמות הורמון הטסטוסטרון בגופך יורדות לרמות של בחורה ממוצעת ואפילו פחות
הטסטוסטרון זה ההורמון הכי אנאבולי ואנדרוגני בגוף בלעדיו אתה לא תבנה טיפת שריר או תשרוף טיפת שומן!!
שאתה מאונן רמת הטסטוסטרון עולה ושאתה גומר היא יורדת
קיצור מי שלא יכול להתאפק מלאונן לא יגדלו לך השרירים בצורות רציניות

ועוד חומר למחשבה:
מחסור באבץ עלול לגרום לאיבוד התיאבון ולפגום בחוש הטעם. אצל ילדים עלול מחסור להוביל לפיגור בצמיחה, ובמקרים קשים - לעכב את ההתפתחות המינית ולגרום לגמדות. מחסור חמור וממושך באבץ עלול לגרום מחלת עור נדירה הכרוכה בנשירת שיער, פריחה, דלקות מוגלתיות בעור, דלקות בפה, בלשון,(צוטט מhttp://www.infomed.co.il/vitamin1.asp?vID=1)

זהו ציטוט ממקור רפואי המסביר על אבץ ומה קורה כאשר יש בו מחסור...
אבץ הוא חומר שנפלט בזמן האוננות!כ5 מ"ג זה יחסית דיי הרבה אם תאוננו בכמות אתם תאבדו הרבה...
ועוד חומר רקע להשוואה:
עכשיו בואו נשווה את המקור הרפואי עם הפסקה של רמב"ם על אוננות:
. " שכבת זרע היא כח הגוף וחייו ומאור העינים וכל שתצא ביותר, הגוף כלה וכחו כלה וחייו אובדים. הוא שאמר שלמה בחכמתו: "אל תתן לנשים חילך", כל השטוף בבעילה זקנה קופצת עליו וכחו תשש ועיניו כהות וריח רע נודף מפיו ומשחיו, ושער ראשו וגבות עיניו וריסי עיניו נושרות, ושער זקנו ושחיו ושער רגליו רבה, שיניו נופלות, והרבה כאבים חוץ מאלו באים עליו. אמרו חכמי הרופאים אחד מאלף מת בשאר חלאים, והאלף מרוב התשמיש, לפיכך צריך אדם להזהר בדבר זה אם רצה לחיות בטובה ולא יבעול אלא כשימצא גופו בריא וחזק ביותר, והוא מתקשה הרבה שלא לדעתו ומסיח עצמו לדבר אחר, והקישוי בו כשהיה וימצא כובד ממתניו ולמטה, וכאלו חוטי הביצים נמשכים, ובשרו חם, זה צריך לבעול[במקרה שהוא נשוי כמובן] ורפואה לו שיבעול".

מסקנה: לאונן פעם בשבוע שבועיים זה בסדר,אם אתה מאונן כבד של 7 -3 פעמים בפרק זמן של 1-4 ימים לאורך זמן יקרה לך הדבר הנ"ל.

*לא ידעתי היכן לפרסם את זה אז הנחתי שזה הפורום הכי קרוב לנושא, אם אינו קשור אז אל תנעלו והעבירו כי זהו נושא חשוב*

Fatty
11-07-07, 14:18
חח אז איך נראה לך שלחבר'ה בפורום שיש להם הרבה מאסה, יש הרבה מאסה? הם לא מאוננים הרבה כמו אנשים אחרים?. נוופ.

eyalamzleg
11-07-07, 14:18
רגע לזיין מותר?

maya
11-07-07, 14:19
את החלק הראשון מאיפה לקחתה לא שזה קשור אלי אבל סתם מענין

m0she
11-07-07, 14:20
בלי טסטוסטרון לא שורפים טיפת שומן ולא בונים טיפת שריר? אתה בטוח? תבדוק את עצמך.

מתוך הלינק שלך: " מחסור באבץ הוא נדיר, ויכול להופיע רק במצבים של חוסר תזונה, כגון אצל אנשים זקנים ותשושים שתזונתם לקויה."

בכל אופן תביא רפרנס, ספורי המעשיות שלך לא מעניינים.

tomerA
11-07-07, 14:20
מה אתה מביא פה ציטוטים מהתנ"ך?
אתה מסתמך עליהם בפיתוח גוף? :helpsmilie:

slim shady
11-07-07, 14:25
מה אתה מביא פה ציטוטים מהתנ"ך?
אתה מסתמך עליהם בפיתוח גוף? :helpsmilie:

נראה לי שהוא בא להביא את זה כתוספת למה שהביא בלינק...
בכל מקרה תביא איזהשהם הוכחות כתובות וכד' למה שרשמת בהתחלה... :jockey:

פאוור
11-07-07, 14:28
בולשיט...יש מישהו שאני מכיר היום הוא בן 40 והוא זיין כמו שהרבה לא זיינו ..הוא היה מזיין ביום לפחות 3 .4 ואני לא צוחק ודרך אגב הוא היה מתאמן במשקולות..היום הבאן אדם עצום שוקל 90 קילו על גובה 1.80 היקיף יד 47 סוס רצחני אז דיי עם השטויות

benwin21
11-07-07, 14:30
לא אמין במיוחד(בייחוד מה שהרמב"ם אמר, רואים שהוא לא הבין)

papoose8
11-07-07, 14:35
מה פעם בשבוע? שבועיים? זה לא אנושי

אם כבר צריך לחשוב מה יותר טוב לפני האימון או אחרי

shahaflol
11-07-07, 14:50
לא נמאס להביא שטויות לפורום? כל שני וחמישי מישהו פותח פוסט וחושב שהמציא את הגלגל מחדש.
הדבר היחיד שבאמת נכון פה זה המחסור באבץ, שאותו אפשר למנוע ע"י תזונה טובה.

VoRteX
11-07-07, 15:03
טוב... עכשיו אני אפסיק להביא ביד..... תודה על המאמר אחי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Leo
11-07-07, 15:07
אזבקיצור אפשר לדאוג לחברה שלך ולהשלים לה את צריכת האבץ היומית
חחחחחחחחחחחח

cheque
11-07-07, 15:28
נמאס כבר מהפוסטים האלה...

למה על התפריט חיטוב שלי אין ממוצע של 10 הודעות בדקה? ולהודעות המפגרות האלה כן?

אליאב קרייסלר
11-07-07, 15:31
מאיפה השטויות האלה מהזה פה אנשים מביאים שטויות על ימין ועל שמאל

אם אתה לא מאונן הרבה זמן אז דווקא זה יכול לגרום לירידה בטסטוסטרון פתאום כבר לא יהיה לך חשק לזה בכלל...
אבל שים לב שככל שאתה מרבה לעשות את זה ככה זה פחות מזיז לך הרמת טסטוסטרון יורדת לך לקצת זמן ואז בום תוך איזה שעה שעתיים אתה מרגיש כאילו לא ראית בחורה שנתיים
וממילא אנחנו פה מתבגרים ככה שאם נעשה את זה זה רק יגרום לעוד ייצור טסטוסטרון...

אליאב קרייסלר
11-07-07, 15:33
חח אז איך נראה לך שלחבר'ה בפורום שיש להם הרבה מאסה, יש הרבה מאסה? הם לא מאוננים הרבה כמו אנשים אחרים?.

מהקרה לך אני יש לי תקופות של 4 פעמים ביום ואז עוד אימון לעשות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

PcGunMan
11-07-07, 16:01
דווקא ההפך אתה נהיה רעב!!

מאמר של חרטאאאאאאאאאא

Moshe
11-07-07, 16:01
אחי לך לישון
וגם לי אחרי שפיכה יש קטע של רעב חח

Playa
11-07-07, 16:04
אליאב קרייסלר כמה זמן אתה מתאמן והאם אתה על אבקות עלייה במסה?
הנקודה העיקרית בשבילכם כי אני מניח שכולכם אוכלים נכון זאת הירידה בטוסטוררון

Moshe
11-07-07, 16:12
רוצה עכשיו דבר הכי מנוג בארץ?
לפני שהתחלתי להתאמן היה לי טסטסטרון 15.7 מתוך 30 ומשהו עכשיו עשיתי לאחרונה בדיקת דם והייתי בחיטוב ולא ממש עניין אותי עניין הזיונים כי התרכזתי בדברים אחרים(בוא נגיד שהייתה שפיכה אחת לחודש(לערך)) בעיקר בחיטוב בסיום החיטוב כשתזונה כבר הייתה טובה והכל עשיתי בדיקת דם נוספת הערכים של הטסטסטרון היו 9.7 כשהלימיט התחתון הינו 9 , איך אתה מסביר את העניין הנ"ל? מה שאומר שהכל חרתא...

Moshe
11-07-07, 16:12
לפני שהתחלתי להתאמן היה לי טסטסטרון 15.7 מתוך 30 ומשהו עכשיו עשיתי לאחרונה בדיקת דם והייתי בחיטוב ולא ממש עניין אותי עניין הזיונים כי התרכזתי בדברים אחרים(בוא נגיד שהייתה שפיכה אחת לחודש(לערך)) בעיקר בחיטוב בסיום החיטוב כשתזונה כבר הייתה טובה והכל עשיתי בדיקת דם נוספת הערכים של הטסטסטרון היו 9.7 כשהלימיט התחתון הינו 9 , איך אתה מסביר את העניין הנ"ל? מה שאומר שהכל חרתא...

Bodybuilder
11-07-07, 17:11
לפותח הפוסט: ההורים שלך לא היו צריכים להיזדיין באותו יום שעשו אותך...זה בתוח:dry:

///Efi///
11-07-07, 17:25
לפותח הפוסט תן לי להבהיר לך משו אותו החומר שיוצא לך מהגוף כשאתה מאונן זה אותו החומר שיוצא כשאתה מזין (לצורך ההמשך נגיד "מיתרבה"). הזכרים אצל בני האדם יכולים להרבות נקבות בכל רגע הם מוכנים לזה תמיד. ככה שאם "ריקון ביצים" פוגע בבן אדם אז אבות אבותינו בתקופת הקוקוס היו ניכחדים.

toxicity
11-07-07, 18:13
ואו יש לך רמות נמכות של טסטסרון בדם :ohmy: יצא לי 22 ועוד לא עשיתי מה שהם אמרו הייתי צריך להיות ער 3 שעות לפני ונרדמתי באמצע :jockey:

Amit
11-07-07, 18:42
אני אומר את זה כבר שנים :whistle:

Playa
11-07-07, 19:02
לפותח הפוסט: ההורים שלך לא היו צריכים להיזדיין באותו יום שעשו אותך...זה בתוח:dry:
אה?

Deja Vu
11-07-07, 19:09
זה שתלא מזיין ולא מאונן לא אומר שתצריך לשכנע גם אותנו לא להנות מהמצווה הכי גדולה:boxing:

ahtung
11-07-07, 19:27
חרטא ברטה
זה מאמר של דתים

Logout
11-07-07, 19:34
טוב... עכשיו אני אפסיק להביא ביד..... תודה על המאמר אחי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
:):):):) חזק אחי..איזה שרוט..!

ice13
11-07-07, 19:50

אתה יודע בכלל מי זה הרמב"ם???? אחד האנשים החכמים בתולדות האנושות אז אין לך מה לדבר עליו!

ThaiB0X
11-07-07, 20:16
אתה יודע בכלל מי זה הרמב"ם???? אחד האנשים החכמים בתולדות האנושות אז אין לך מה לדבר עליו!

יש לך סימוכין ? :ohmy:

Bullet
11-07-07, 20:22
אנשים, איך אני משיג בדיקת דם של טסטסטרון, ואיזה סוג אני אמור להשיג?

m0she
11-07-07, 20:23

הוא אולי היה חכם, אבל מה שבטוח זה שהוא לא ידע מה זה טסטוסטרון בכלל. מצד שני, הוא המליץ דווקא להקשיב למידע רפואי עדכני ולא למיתוסים.

מורה נבוכים, חלק שלישי, פרק ל"ז:

"הם אמרו במפורש: כל [דבר] שיש בו משום רפואה אין בו משום דרכי האמורי21 (javascript:openFtWindow('3_37',21,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), כלומר, כל מה שהעיון הטבעי מצריך מותר, וזולתו אסור. לכן, כאשר נאמר: אילן שמשיר פירותיו טוענו באבנים וסוקרו בסקרא22 (javascript:openFtWindow('3_37',22,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), מובעת התנגדות למעשׂה ונאמר: בשלמא טוענו באבנים כי היכי דלכחוש חיליה, אלא סוקרו בסקרא [מאי רפואה קעביד?]23 (javascript:openFtWindow('3_37',23,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')). התברר אפוא שלסמן אותו בצבע אדמדם24 (javascript:openFtWindow('3_37',24,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')) וכל כיוצא בו שאין היגיון מצריכו - אסור לעשׂותו משום דרכי האמורי25 (javascript:openFtWindow('3_37',25,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')).
כן אמרו על שליא של מוקדשין: תִּקָבֵר26 (javascript:openFtWindow('3_37',26,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')). אמרו: אין תולין אותה באילן ואין קוברין אותה בפרשת דרכים מפני דרכי האמורי. הקש אפוא על זאת.
אל יקשו עליך (הדברים) ההם שאותם התירו, כגון מסמר הצלוב ושן השועל27 (javascript:openFtWindow('3_37',27,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), כי באותם ימים סברו שהם תוצאות הניסיון, ונעשׂו משום רפואה, ודינם כדין תליית אדמונית28 (javascript:openFtWindow('3_37',28,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')) על הנכפה29 (javascript:openFtWindow('3_37',29,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), מתן צואת כלב על נפיחויות בגרון30 (javascript:openFtWindow('3_37',30,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), וההקטרה בחומץ ומרקשית31 (javascript:openFtWindow('3_37',31,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')) נגד נפיחויות הגידים הקשים32 (javascript:openFtWindow('3_37',32,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), כי כל מה שהתאמת נסיונו כגון אלה, גם אם ההיגיון אינו מצריך אותו, מותר לעשׂותו, כי הוא משום רפואה ונחשב בגדר תרופה כמו החומרים המשלשלים33 (javascript:openFtWindow('3_37',33,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')). אתה המעיין, הבן אפוא את הנפלאות34 (javascript:openFtWindow('3_37',34,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')) האלה מתוך דברַי ושמור אותם כי לִוְיַת חן הם לראשך וענקים לגרגרֹתיך (משלי א', 9). "

Coleman
11-07-07, 20:25
אבל אוננות יכולה לחזק את האמות :)

ice13
11-07-07, 20:29
יש לך סימוכין ?
זה אפילו לא ראוי לתגובה.... אבל כנס לזה- http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%9E%D7%91%22%D7%9D

m0she
11-07-07, 20:32
זה לא אומר שהוא לא טועה, אתה יודע.

Bullet
11-07-07, 20:37
זה לא אומר שהוא לא טועה, אתה יודע.
מה איתך, הוא כתב ספר על רפואה.
אתה לא יודע איזה תותח הוא היה בביוכימיה ובפרמקולוגיה. הוא היה הראשון בהסטוריה שהמליץ על PCT לאחר סייקל של אשכי-שור.

ice13
11-07-07, 20:54
אני לא מבין מה בכלל אנשים פה מעיזים להגיד עליו מילה רעה?
מה אתם מבינים לעומתו?
הוא היה מגדולי הפוסקים בכל הדורות, מחשובי הפילוסופים בימי הביניים, איש מדע, חוקר, מנהיג, רופא.....
ואתם (כולל אותי) סתם מפגרים שבכלל מעיזים לזלזל במשהו שהוא אמר!

m0she
11-07-07, 20:59
אתה אפילו לא קראת את מה שהוא כתב. אם היית קורא היית מבין מעולה למה מעבירים עליו בקורת בתחומים של רפואה ולמה הבקורת הזאת מקובלת מבחינתו.

Bullet
11-07-07, 21:01
אני לא מבין מה בכלל אנשים פה מעיזים להגיד עליו מילה רעה?
מה אתם מבינים לעומתו?
הוא היה מגדולי הפוסקים בכל הדורות, מחשובי הפילוסופים בימי הביניים, איש מדע, חוקר, מנהיג, רופא.....
ואתם (כולל אותי) סתם מפגרים שבכלל מעיזים לזלזל במשהו שהוא אמר!
חייל צ"י, קבלת הרגע 10 ימים מחבוש

Amit
11-07-07, 21:03
חייל צ"י, קבלת הרגע 10 ימים מחבוש
אתה אומר את זה בתור מה? :whistle:
בולט אנחנו לא רוצים להשתמש בנשק יום הדין על מורדים!

Bullet
11-07-07, 21:04
אתה אומר את זה בתור מה? :whistle:
בולט אנחנו לא רוצים להשתמש בנשק יום הדין על מורדים!
אני אולי לא בארגון צ"י, אבל זה לא אומר שאין לי קשרים בצבא ישראלבודי :closedeyes:

Amit
11-07-07, 22:05
אני אולי לא בארגון צ"י, אבל זה לא אומר שאין לי קשרים בצבא ישראלבודי :closedeyes:
:ohmy: זה עדיין לא עושה אותך למפקד :jockey:

אליאב קרייסלר
11-07-07, 22:16
אנשים, איך אני משיג בדיקת דם של טסטסטרון, ואיזה סוג אני אמור להשיג?

הולך לרופא משפחה מבקש בדיקות דם של הורמונים של ''פרי טסטוסטרון'' ו''אנדרוגן אינדקס''
היא אמורה להסכים במקרה שלא אז פשוט תגיד שהתחלת להשתמש באבקה חדשה ולא מוכרת ואתה רוצה לבדוק אם אכן יש בה רק חומרים חוקיים ולא דוחפים שם הורמונים...
(הרופאים האלה יאכלו את זה בשניה הם פרנואידים אש אל תדאג)

אליאב קרייסלר
11-07-07, 22:20

מובן שכן יקירי :sbb4: ..

דרך אגב אני הבנתי משהו בקשר לכל הקטע של ההיתרבות (אוננות)
בהנחה שבנאדם מתרבה (חחח) באופן קבוע , כאשר הוא יפסיק עם זה באמת בהתחלה כן יהיה לו קשה ככה ביומיים-3 הראשונים , אולי קצת יותר...לאחר מכן הוא כבר ישכח את זה לאט לאט וירד לו החשק...
אם תתרבה הרבה פעמים ביום זה פשוט יחזיר לך את הטסטוסטרון לרמות נורמליות מהר יותר מהרגיל ככה זה תשימו לב שמי שמתרבה איזה 4-5 פעמים ביום זה כבר לא מזיז לו הוא מתרבה ואחרי חצי שעה מרגיש שהוא לא ראה בחורה שנתיים...

זאת דעתי בכל הקטע הזה לא כלכך אכפת לי מה כתוב במחקרים
בכל מקרה שורה תחתונה אל תתחילו להסתבך עם מתי כן ומתי לא

NIRAN
11-07-07, 22:34
עכשיו אני מבין למה אני לא גודל...

lol עזבו אותכם משטויות

עוז20
11-07-07, 22:51

אל תזלזל באנשים כאלו

אליאב קרייסלר
11-07-07, 22:54
אל תזלזל באנשים כאלו

עוז יא קרנף יערות , עם כל הכבוד אליו הוא עדיין ישן ומיושן לך תדע אולי סתרו אותו כבר 900 פעם מאז

יiסי
11-07-07, 22:56
עוז יא קרנף יערות , עם כל הכבוד אליו הוא עדיין ישן ומיושן לך תדע אולי סתרו אותו כבר 900 פעם מאז

הוא הרופא הראשון בעולם.. יש גויים בעולם שקוראים ספרים שלו בשנת 2007
אנשים בשנת 2007 בישראל מזהים ומכירים את השם..
נראה לך שזה סתם איזה בני סלע?

Bullet
11-07-07, 22:59
קודם כל, הוא לא הרופא הראשון בעולם, מאיפה הוצאת את השטות הזאת :laugh:
הייתה ספרות רפואית כתובה עוד מימי היוונים הקדמונים.
כן, כולם מכירים אותו. איזה כבוד!

יש גויים שקוראים ספרים שלו.... אז מה?

אליאב קרייסלר
11-07-07, 23:10

וגם אצלנו במכון כושר יש מאמן שטוען שהוא מתחרה אולימפי והוא וותיק בן 45 מאמן מוסמך והכל... אבל מה? אתמול שאלתי אותו איך מותחים את הרחב גבי והוא נתן לי מתיחה להאמסטרינג בכלל
וסבבה הוא היה גדול אז בזמנו אבל די נגמר הלך זהו חח עבר מלא זמן וכמו שכבר אמרתי כבודו במקומו אבל עדיין בטח סתרו אותו הרפואה המודרנית כבר

ice13
11-07-07, 23:13
קודם כל, הוא לא הרופא הראשון בעולם, מאיפה הוצאת את השטות הזאת
הייתה ספרות רפואית כתובה עוד מימי היוונים הקדמונים.
כן, כולם מכירים אותו. איזה כבוד!

יש גויים שקוראים ספרים שלו.... אז מה?
אתה יותר חכם מהרמב"ם וזה ידוע בכל העולם!
קוראים ספרים שלך, כותב עליךך 1000 ביוגרפיות, מחשיבים אותך לאחד האנשים החכמים בתולדות האונשות, אתה מפרש כמעט בכל ספר דת אפשרי.....

Bullet
11-07-07, 23:15
אתה יותר חכם מהרמב"ם וזה ידוע בכל העולם!
קוראים ספרים שלך, כותב עליךך 1000 ביוגרפיות, מחשיבים אותך לאחד האנשים החכמים בתולדות האונשות, אתה מפרש כמעט בכל ספר דת אפשרי.....
אני לא אומר שהוא לא חכם. מה הקשר????
אם הוא חכם זה אומר שהוא לא יכול לטעות? כל אחד יכול לטעות. אפילו אלוהים.

ice13
11-07-07, 23:18
אחי אתה לא אומר את זה כאילו הוא טעה! כל ההודעות שלך ממש מזלזלות בו!
חוץ מזה בתקופתו לא היה מדע כמו שיש היום אז....

m0she
11-07-07, 23:21
אז.. הוא טועה. וזו כל הטענה.

אליאב קרייסלר
11-07-07, 23:33
אחי אתה לא אומר את זה כאילו הוא טעה! כל ההודעות שלך ממש מזלזלות בו!
חוץ מזה בתקופתו לא היה מדע כמו שיש היום אז....

אף אחד לא זילזל גבר חחח כולנו יודעים מי זה אל תדאג , כמו שאמרתי וגם אתה אמרת לא היה אז מדע מודרני , וזאת הסיבה לכך שבטוח כבר גילו כל מיני דברים שמשנים את מה שהוא אמר

Elevation
11-07-07, 23:34
זה נכון, אבל מחקרים עדכניים מצאו פתרון לזה.

הראו שאם אתה בולע את כל השפיכה שלך, עם קצת קינמון מלמעלה, זה מעלה לך את כל הטסטוסטורון חזרה.

ice13
11-07-07, 23:35

הראו שאם אתה בולע את כל השפיכה שלך, עם קצת קינמון מלמעלה, זה מעלה לך את כל הטסטוסטורון חזרה.
חחחחחחחח ניסית?

אליאב קרייסלר
11-07-07, 23:50

חח זה נחשב טסטוסטרון חיצוני מה שאומר שזה מדכא את הגוף לייצר טסטוסטרון תחשוב שוב לפני שאתה יוצא בהצהרות :boxing: :sbb4:

Elevation
12-07-07, 00:15
חח זה נחשב טסטוסטרון חיצוני מה שאומר שזה מדכא את הגוף לייצר טסטוסטרון תחשוב שוב לפני שאתה יוצא בהצהרות :boxing: :sbb4:

בבקשה תאמר לי שאתה עושה את עצמך טיפש. בבקשה.

arbel2
12-07-07, 00:21

בקשר לנושא השירשור ,כל מי שטוען שאוננות פוגמת במסת שריר ,מוזמן ללכת לחפש

*הכותב הוא מאונן כרוני*

אליאב קרייסלר
12-07-07, 00:25

בטח שכן , אבל מה שאמרתי עדיין נכון :sbb4:

Eli
12-07-07, 00:28
הוא אולי היה חכם, אבל מה שבטוח זה שהוא לא ידע מה זה טסטוסטרון בכלל. מצד שני, הוא המליץ דווקא להקשיב למידע רפואי עדכני ולא למיתוסים.

מורה נבוכים, חלק שלישי, פרק ל"ז:

"הם אמרו במפורש: כל [דבר] שיש בו משום רפואה אין בו משום דרכי האמורי21 (javascript:openFtWindow('3_37',21,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), כלומר, כל מה שהעיון הטבעי מצריך מותר, וזולתו אסור. לכן, כאשר נאמר: אילן שמשיר פירותיו טוענו באבנים וסוקרו בסקרא22 (javascript:openFtWindow('3_37',22,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), מובעת התנגדות למעשׂה ונאמר: בשלמא טוענו באבנים כי היכי דלכחוש חיליה, אלא סוקרו בסקרא [מאי רפואה קעביד?]23 (javascript:openFtWindow('3_37',23,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')). התברר אפוא שלסמן אותו בצבע אדמדם24 (javascript:openFtWindow('3_37',24,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')) וכל כיוצא בו שאין היגיון מצריכו - אסור לעשׂותו משום דרכי האמורי25 (javascript:openFtWindow('3_37',25,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')).
כן אמרו על שליא של מוקדשין: תִּקָבֵר26 (javascript:openFtWindow('3_37',26,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')). אמרו: אין תולין אותה באילן ואין קוברין אותה בפרשת דרכים מפני דרכי האמורי. הקש אפוא על זאת.
אל יקשו עליך (הדברים) ההם שאותם התירו, כגון מסמר הצלוב ושן השועל27 (javascript:openFtWindow('3_37',27,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), כי באותם ימים סברו שהם תוצאות הניסיון, ונעשׂו משום רפואה, ודינם כדין תליית אדמונית28 (javascript:openFtWindow('3_37',28,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')) על הנכפה29 (javascript:openFtWindow('3_37',29,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), מתן צואת כלב על נפיחויות בגרון30 (javascript:openFtWindow('3_37',30,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), וההקטרה בחומץ ומרקשית31 (javascript:openFtWindow('3_37',31,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')) נגד נפיחויות הגידים הקשים32 (javascript:openFtWindow('3_37',32,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')), כי כל מה שהתאמת נסיונו כגון אלה, גם אם ההיגיון אינו מצריך אותו, מותר לעשׂותו, כי הוא משום רפואה ונחשב בגדר תרופה כמו החומרים המשלשלים33 (javascript:openFtWindow('3_37',33,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')). אתה המעיין, הבן אפוא את הנפלאות34 (javascript:openFtWindow('3_37',34,'PerplexedFoot' ,'width=520,height=430,scrollbars=yes,resizable=ye s')) האלה מתוך דברַי ושמור אותם כי לִוְיַת חן הם לראשך וענקים לגרגרֹתיך (משלי א', 9). "

אתה יכול לבאר בבקשה את מה שכתוב פה?

Leo
12-07-07, 00:38
תבינו אנשים , פעם חשבו שהטסטוסטרון זה הזרע הגברי , וכשהוא מתבזבז הגברות נפגמת
היו פשוט לפעמים מזריקים זרע לדם בכמה ניסויים

עד שבידדו את הטסטוסטרון ( אנדרוסטרון בשם המקורי שלו) מאשכים של שור (שגם כמה אנשים שפעם היו "מדעני תוספים" או משהו המליצו לאכול.....

הרמב"ם היה חכם והכל , אבל לא היה נביא ולא תקשר עם ה' שאמר לו את כל האמת

m0she
12-07-07, 00:42
בעקרון, אסור לעשות דברים שגויים עושים. למשל, אם הגויים מאמינים שלקפוץ במקום 3 פעמים על הבוקר זה בריא, אסור לך לעשות את זה. מצד שני, אם מישהו היה מוכיח שזה באמת בריא, היה מותר לעשות את זה, כי כל דבר שיש בו רפואה לא נחשב משום דרכי האמורי.
הרמב"ם ממשיך ואומר שיש דינמיות בדברים האלה. למשל, הוא מציין את מסמר הצלוב ושן השועל - דברים שהאמינו שהם מועילים לבריאות, לכן באותו זמן היה מותר להשתמש בהם. לאחר שגילו שאין בהם תועלת, הם נאסרו שוב משום מדרכי האמורי. מכאן, שגם דבריו של הרמב"ם עשויים להחשב משום דרכי האמורי אם הם נחשבים לא נכונים על פי הרפואה המודרנית. שים לב שהוא מציין בפירוש "באותם ימים סברו שהם תוצאות הניסיון", משמע אם יש ראיות אמפיריות - הולכים לפיהן.

אליאב קרייסלר
12-07-07, 00:45
בעקרון, אסור לעשות דברים שגויים עושים. למשל, אם הגויים מאמינים שלקפוץ במקום 3 פעמים על הבוקר זה בריא, אסור לך לעשות את זה. מצד שני, אם מישהו היה מוכיח שזה באמת בריא, היה מותר לעשות את זה, כי כל דבר שיש בו רפואה לא נחשב משום דרכי האמורי.
הרמב"ם ממשיך ואומר שיש דינמיות בדברים האלה. למשל, הוא מציין את מסמר הצלוב ושן השועל - דברים שהאמינו שהם מועילים לבריאות, לכן באותו זמן היה מותר להשתמש בהם. לאחר שגילו שאין בהם תועלת, הם נאסרו שוב משום מדרכי האמורי. מכאן, שגם דבריו של הרמב"ם עשויים להחשב משום דרכי האמורי אם הם נחשבים לא נכונים על פי הרפואה המודרנית. שים לב שהוא מציין בפירוש "באותם ימים סברו שהם תוצאות הניסיון", משמע אם יש ראיות אמפיריות - הולכים לפיהן.

חח בחייאת משה אנשים פה רוצים להתקדם מצידי לאכול על הבוקר את החתולות של הבדואים מבית חנינה שם במזרח ירושלים מה אכפת לנו מי עושה מה

Playa
12-07-07, 00:47
זה לא העניין שאנחנו לא עושים מה שהגויים עושים זה הפרנציפ שמה שהגווים עושים כמו לאכול חזיר זה מאוד לא בריא וזה מה שהוא מנסה להגיד כאן.
וכול האנשים שמזלזלים בו אין לך מושג איזה חכם הוא היה אז תהיו בשקט ותאכלו

m0she
12-07-07, 00:50
זה בדיוק העניין, אתה כנראה לא מכיר מספיק את הנושא.
אליאב, הוא שאל מה כתוב - עניתי לו. לא הבנתי מה הקשר של מה שאתה אומר.

אליאב קרייסלר
12-07-07, 00:50
זה לא העניין שאנחנו לא עושים מה שהגויים עושים זה הפרנציפ שמה שהגווים עושים כמו לאכול חזיר זה מאוד לא בריא וזה מה שהוא מנסה להגיד כאן.
וכול האנשים שמזלזלים בו אין לך מושג איזה חכם הוא היה אז תהיו בשקט ותאכלו

חח עוד פעם אתה עם הדעות שלך , אף אחד לא אומר שהוא היה טיפש אבל אז לא היה רפואה כמו היום לא היה מעבדות כמו היום אז בטח ובטח שהיום יש יותר תשובות נכונות.
מה לעשות אנשים טועים הוא טעה חח שמע זה כבר נהיה קרוב לאובססיה הקשר שלך איתו מהזה למה אתה מגונן עליו ככה?

אליאב קרייסלר
12-07-07, 00:52
זה בדיוק העניין, אתה כנראה לא מכיר מספיק את הנושא.
אליאב, הוא שאל מה כתוב - עניתי לו. לא הבנתי מה הקשר של מה שאתה אומר.

חחחחחחח אה אוקיי אני חשבתי בכלל שבאת להסביר לנו מה אסור ומה כדאי מבחינת הדת...

אני לא יתנגד לשמוע דעה שלך על כל הנושא הזה דרך אגב. :] (של הטסטוסטרון)

Eli
12-07-07, 01:08

תודה.

Playa
12-07-07, 11:52
חח עוד פעם אתה עם הדעות שלך , אף אחד לא אומר שהוא היה טיפש אבל אז לא היה רפואה כמו היום לא היה מעבדות כמו היום אז בטח ובטח שהיום יש יותר תשובות נכונות.
מה לעשות אנשים טועים הוא טעה חח שמע זה כבר נהיה קרוב לאובססיה הקשר שלך איתו מהזה למה אתה מגונן עליו ככה?
זה לא שאני מגן עליו והרי בשביל מה נועד פורום ולא להגיד את הדעות שלך :)

הזברה
12-07-07, 12:08
זה לא שאני מגן עליו והרי בשביל מה נועד פורום ולא להגיד את הדעות שלך :)
לכתוב אותן?

megashape
12-07-07, 12:50
:blink: