PDA

צפה בגרסא המלאה : אני יודע שחרשו את זה כבר אבל...abcde

kapulsky
13-07-07, 13:34
מכל מה שאני למדתי וקראתי אני הבנתי שאימון אחד בשבועה לשריר זה לא מספיק.

שמישו יסביר לי למה זה כן מספיק בבקשה(מישו שיודע)
אני עכשיו עובד לפי תוכנית כזאת (התחלתי השבוע) כדי להביון לבד אבל אני צריך עזרה
אז אני פונה עליכם לעזרה כדי לתאר את שמי שימי...סתם לסבירו לי למה זה טוב יותר מאשר Ab פשוט!!

בבקשה דן

m0she
13-07-07, 13:37
אתה יודע שחרשו את זה, אז אתה יודע שהתשובה לשאלה שלך כבר קיימת. חשבת אולי להריץ חיפוש ולמצוא אותה? יש אפילו שרשור נעוץ ארוך מאוד שעוסק בזה. תקרא אותו.

עוז20
13-07-07, 13:39
אם הוא בעצימות גבוהה(תלוי איך הגוף שלך מתאושש ומגיב) הוא כן מספיק בהצלחה

kapulsky
13-07-07, 13:40
וואלה מה ההיתי עושה אם לא ההיתה נולד..את אמשך
סתם..

אבל אני יודע את כל זה וגם קראתי ולא קיבלתי תשובה שסותרת את מה שכתבתי מקודם.

אז אולי משו אחר

kapulsky
13-07-07, 13:41
*זה היה למשה

ice13
13-07-07, 13:44
וואלה מה ההיתי עושה אם לא ההיתה נולד..את אמשך
סתם..
בואנה יא' הומו חצוף אתה רוצה לך תחפש ותקרא מאמרים! מה יש לך בכלל להגיד למשה?
http://img160.imageshack.us/img160/5594/untitledkc9.png

kapulsky
13-07-07, 13:50
קרח 13 מי אתה בכלל
עוד איזה פישר קטן (בכל המובנים) שיצטרף לאתר
ולפי כל התגובות שלך שראיתי גם אין לך מושג על מה אתה מדבר אז שב בשקט

m0she
13-07-07, 13:53
ומי אתה בדיוק? אתה פה בדיוק יומיים, לך תשתה מים קרים ותרגע. יש שרשור ענק בנושא והוא לא נעוץ סתם, אם יש לך יכולת מינימלית בהבנת הנקרא אתה תצליח למצוא תשובה לשאלה שלך. שים לב לניסוח שלך: אתה יודע שabcde זה לא טוב יותר מab, אבל אתה רוצה שמישהו יגיד לך שזה כן טוב. אתה שואל את השאלה רק כדי לשמוע את התשובה שאתה רוצה, לא כל תשובה.

kapulsky
13-07-07, 14:01
אני פה מלפני שהאתר הזה קיבל כאלה פנים יפות או כדי שטמבל כמוך יבין, לפני שאתה באת לאתר.
בוא אני יגיד לך משו עזוב אותך שאני מאמן מוסמך (לא באיזה חור כמו ווינגיט אלה באוניברסיטה באוסטרליה) ועזוב אותך שאת מה שאני שכחתי אתה לא יודע.
אני מחפש טיעון שיוכח את מה שהרבה אנשים פה חושבים שהם יודעים, כי מה שאני יודע זה ש Ab ד זה יותר טוב מ Abcde. אבל שאחד מאלו שחושבים שהם יודעים משו בנושא שיכתבו
עכשיו אם לך אין מה לאוסיף עם כל הידע המורחב שלך בנושא פיתוח הגוף אז שב בשקט.

Bullet
13-07-07, 14:02
אבל אני יודע את כל זה וגם קראתי ולא קיבלתי תשובה שסותרת את מה שכתבתי מקודם.

אז כנראה לא קראת את הדברים הנכונים, או שלא קראת טוב מספיק, כי התשובה נמצאת שם.
אתה לא תבוא לשאול פה שאלות ואז לקלל את האנשים שעונים לך תשובות לגיטימיות, זה ברור לך?

ועזוב אותך שאת מה שאני שכחתי אתה לא יודע.

:laugh: :laugh: :laugh:
חחחחחחחחחחחחחחחחח :clap:

gil-Nissim
13-07-07, 14:03
אני פה מלפני שהאתר הזה קיבל כאלה פנים יפות או כדי שטמבל כמוך יבין, לפני שאתה באת לאתר.
בוא אני יגיד לך משו עזוב אותך שאני מאמן מוסמך (לא באיזה חור כמו ווינגיט אלה באוניברסיטה באוסטרליה) ועזוב אותך שאת מה שאני שכחתי אתה לא יודע.
אני מחפש טיעון שיוכח את מה שהרבה אנשים פה חושבים שהם יודעים, כי מה שאני יודע זה ש Ab ד זה יותר טוב מ Abcde. אבל שאחד מאלו שחושבים שהם יודעים משו בנושא שיכתבו
עכשיו אם לך אין מה לאוסיף עם כל הידע המורחב שלך בנושא פיתוח הגוף אז שב בשקט.
אז אם אתה כל כך גאון למה אתה בא לישאול את דעתינו ?

kapulsky
13-07-07, 14:06
לא גאון
פשוט יודע
אני מחפש מישו שיתן הוכחה נגד הטיעון שלי

m0she
13-07-07, 14:07

אתה מאמן מוסמך? די. ועוד לא סתם. מאוניברסיטה באוסטרליה. וואוו. אתה יודע מה זה בייספס בטח! תותח. גם אני כאן מלפני שהאתר קיבל "כאלה פנים יפות".

מי בכלל אמר משהו שונה מהטיעון שלך?

kapulsky
13-07-07, 14:10
אני זוכר מלפני הרבה זמן היה פה דיון על כמה שהתוכנית הזאת טובה.
והרצתי חיפוש ולא מצאתי את הדיון אז התחלתי חדש

m0she
13-07-07, 14:11
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=180

תהנה

kapulsky
13-07-07, 14:13
תודה אבל זה לא זה
משו יותר ישן

m0she
13-07-07, 14:21
זה מדבר בדיוק על השאלה שלך, זו הדעה הרווחת בפורום. אתה מנסה להתווכח עם אנשים שחושבים כמוך.

kapulsky
13-07-07, 14:31
מה שאני חיפשתי זה דיון על היתרונות של ה abcde וזה עושק יותר בחסרונות של זה מול hst,hft ובלה בלה בלה ,

הזברה
13-07-07, 14:33
ועדיין מקלל ומתבטא כמו ילד בן 14.
אתה עילג וחצוף, כותב שגיאות טייפו וכתיב ללא הפסקה ולא טורח לערוך אחר כך . זה לא ממש מוסיף לרושם שנוצר מהפוסטים שלך, למרות, שיכול להיות שאתה יודע הרבה מאוד ויכול לתרום. אני שייך למחנה הדעות שלך ואני עדיין מבקש ממך להרגע קצת , גישה אסרטיבית גורמת לאנשים להתעצבן ,להתחפר בעמדתם ולא לנוע ממנה.

הנושא הישן כנראה כבר נמחק.עד כמה שאני יודע, יש גבול לכמה רחוק אפשר לחזור.

כדרך אגב, גם אני הייתי נכנס לפורום הזה בתחילת דרכו ,רק כקורא וזה עדיין לא אומר ,שאני יודע יותר מכותב שנרשם אחרי ,או שיש לי את הזכות להתחצף למישהו שהתוודע אליו מאוחר יותר.

kapulsky
13-07-07, 14:35
אפילו אתה כתבת את זה
"דבר נוסף , הרי לפי דבריך אפשר לומר שהשריר לא נשאר אנטי קטבולי לאחר יומיים-שלושה אלא אנבולי , מהסיבה שרוב השרירים עובדים כמסייעים בתרגילים אחרים - והרי כבר אמרנו שזה גירוי טוב , שבעזרת מעט סטים יחסית משלים אימון לחלק גוף. אם בודיבילרים מתכננים כמו שצריך עבודה של שריר הן בתור שריר מטרה והן בתור מסייע , אני חושב שעדיפות להם תכנית סטייל Abcde. למתאמן הטבעי - לעולם לא!"
עכשיו אני יודע שלא ביבוק יתיחסת לנושא של האימונים אלה יותר סמים אבל הרחב אתה הדעה שלך בנושא

- Idan -
13-07-07, 14:39
קפולסקי, קודם כל אני מציע לך להירגע עם הגישה המתנשאת שלך ולהתיחס יותר בכבוד לחברי הפורום. אני יודע שאתה ותיק בפורום, אבל זה בערך מדגדג לי את הביצה השמאלית. קודם כל תהיה בן אדם.

בקשר לשאלה שלך, אתה לא תמצא טיעון נגד כי הוא לא קיים מבחינה מדעית ומחקרית. כמובן שאנשים יגידו לך שב-abcde יש לך יותר "עצימות" (שזה אגב לא נכון) וכאן באה היתרון שלה כביכול.

ice13
13-07-07, 15:01
קרח 13 מי אתה בכלל
עוד איזה פישר קטן (בכל המובנים) שיצטרף לאתר
ולפי כל התגובות שלך שראיתי גם אין לך מושג על מה אתה מדבר אז שב בשקט
חחחחחחחח "קרח" פשוט תזדיין מפה יא' יצור