PDA

צפה בגרסא המלאה : 5 Dvd של תרגילים להורדה דרך אימיול

gozal
14-07-07, 23:33
לא יודע אם הביאו כבר את זה אבל קבלו ממני 5 DVD של תרגילים להורדה...
זה מחולק לשרירים ובכל דיוידי יש: סוגי תרגילים,אופן ביצוע,תכניות אימונים,מתיחות אחרי האימון לכל שריר ונראה לי שאחד מהם מדבר על תזונה...אני ראיתי רק את הבטן,הבייספס והטרייספס...מחכה כבר לראות את השאר
הנה הלינק-יש בו רשימה של קישורים-תלחצו עליהם וזה יפתח לכם ישר את האימיול ויוריד אוטומטית

http://www.fbisearchengine.com/index.php?q=%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D+% D7%95%D7%97%D7%99%D7%98%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9D+%2 F+Muscle++And+Fitness+2007&siteName=wnet.co.il

http://212.199.160.138/images/download/50874.jpg

צפייה נעימה יא סוסים-נקווה שזה יחדש לכם משהו...

boris19
15-07-07, 10:28
סתם חרטא, כאילו יגלו לך שם משהוא בלתי יאומן...

זה בעיקר לאנשים מתחילים שאין להם ניסיון והם מתעניינים.

damn
15-07-07, 10:44

ראית את זה שאתה אומר חרטא?

gozal
15-07-07, 12:01

יש משפט שאומר:"מכל מלמדי החכמתי"...בעולם הבודיבילדינג תמיד לומדים משהו חדש...גם אם זה מהדברים הכי פשוטים.בכל מקרה אתה לא חייב לראות את זה.

sandman
16-07-07, 18:05
לא שיצא לי לראות הרבה סרטוני הדרכה מלאים.
אבל את אלו במקרה יש לי את כל הסידרה על המחשב והם עושים את העבודה כמו שצריך. הקריין דואג להסביר קודם על חימום נכון ואחרי האימון על שיחרור נכון ואפילו מתיחות. אבל לדעתי הן לא מספיקות ובאימון אמיתי צריך קצת יותר להשקיע בקטע של המתיחות.

את כל התרגילים הם מדגימים בצורה מצויינת, ברורה אך לא תמיד הכי נכונה אבל אני אין לי סמכות לקבוע מה הם מדגימים נכון ומה לא.
אני יכול להגיד שתווקא מהסרטים האלה למדתי הרבה איך לעבוד נכון בתרגילים שאני כבר מכיר.
הכי אהבתי את הפרק של גב-רגליים כל התרגילם הכי חזקים וכבדים, מומלץ.

gozal
16-07-07, 23:42
לא שיצא לי לראות הרבה סרטוני הדרכה מלאים.
אבל את אלו במקרה יש לי את כל הסידרה על המחשב והם עושים את העבודה כמו שצריך. הקריין דואג להסביר קודם על חימום נכון ואחרי האימון על שיחרור נכון ואפילו מתיחות. אבל לדעתי הן לא מספיקות ובאימון אמיתי צריך קצת יותר להשקיע בקטע של המתיחות.

את כל התרגילים הם מדגימים בצורה מצויינת, ברורה אך לא תמיד הכי נכונה אבל אני אין לי סמכות לקבוע מה הם מדגימים נכון ומה לא.
אני יכול להגיד שתווקא מהסרטים האלה למדתי הרבה איך לעבוד נכון בתרגילים שאני כבר מכיר.
הכי אהבתי את הפרק של גב-רגליים כל התרגילם הכי חזקים וכבדים, מומלץ.
אני אהבתי יותר את הפרק של החזה...(ראית את הבחורה שמה? איזה פרונט יש לה :ohmy: )

benwin21
17-07-07, 00:23
הורדתי את זה. מישהו הביא פעם בישיר לקח לי כמה ימים אבל עדין הורדתי.

באמת הפרק של החזה הכי טוב

sandman
17-07-07, 04:15
דווקא בפרק של הרגליים רואים את הבחורה מבצעת דדליפט רומני עם רגליים ישרות לחלוטין !
מאחורה...

gozal
17-07-07, 19:10
יש לי עכשיו גם את הדיוידי עם החלק של התזונה אז אם יהיו יותר מ10 חבר'ה שרוצים אז אני יעלה את זה לפורום....אז מי שרוצה שיגיד.