PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנוגע ללחיצה צרה..

idof111
17-07-07, 00:51
ראיתי את הסירטונים של ויקטור מרטינז וקאי גרין, של האימוני ידיים, בחלק ה4 אחד מהם מסביר שאחת הטעויות היא שהאחיזה היא יותר מידי צרה וכניראה זה עלול לפגוע במרפקים או משהו לא הבנתי לגמרי במה זה פוגע ואיך צריכה להיות האחיזה.
אני עושה את זה כאשר הידיים צמודות והמרפקים יורדים לצידי הגוף...האם זה עלול לגרום נזק? אם כן, איך עדיף להחזיק? כשהידיים ברוחב הכתפיים? קצת פחות מרוחב הכתפיים?

igorek
17-07-07, 00:59
האמות צריכות להיות מאונכות לרצפה במהלך התרגיל.

Yoshi-Moto
17-07-07, 00:59
תלוי באורך ידיים שלך..
אני אגיד לך משהו מנסיון, יש לי חברים שאני אומר להם טיפים לגבי רוחב האחיזה וראיתי שזה משתנה בין אחד לאחד..

תשנה ותרגיש...

idof111
17-07-07, 01:03
האמות צריכות להיות מאונכות לרצפה במהלך התרגיל.
כן אבל אם האמות יהיו מאונכות לריצפה לאורך כל התרגיל אז בירידה הן יגעו בערך בתחילת הבטן...יש לי ידיים די ארוכות.
איתן, אמרת שזה משתנה ותלוי באורך הידיים, אם יש לי ידיים ארוכות אז מה עדיף להשאר איך שאני עכשיו או להרחיב את האחיזה..?

Yoshi-Moto
17-07-07, 01:04
כן אבל אם האמות יהיו מאונכות לריצפה לאורך כל התרגיל אז בירידה הן יגעו בערך בתחילת הבטן...יש לי ידיים די ארוכות.
איתן, אמרת שזה משתנה ותלוי באורך הידיים, אם יש לי ידיים ארוכות אז מה עדיף להשאר איך שאני עכשיו או להרחיב את האחיזה..?
פשוט תשנה ותרגיש כבר..(במקרה ויש כאבים)
אם אין כאבים אין לך מה לדאוג..

idof111
17-07-07, 01:11
אני עושה כבר 4 חודשים+ לחיצה צרה כשהידיים צמודות ולא מתייחס לאמות אנכיות לריצפה...אני פשוט מוריד לחזה/לפיטמות...ולא הרגשתי שום כאבים...אפשר להמשיך או שעדיין מומלץ לפתוח טיפה את האחיזה?

Yoshi-Moto
17-07-07, 01:20
אם אתה עושה 4 חודשים + אז תשנה כבר תרגיל.. הגוף צריך את הגיוון.
אם אין כאבים ואתה מרגיש שהשריר עובד, אין צורך לשנות כלום באופן הביצוע.

Mr.Bazooka
17-07-07, 02:11
תמיד עדיפה אחיזה רחבה אין אפס.
לחיצת חזה בידיים צמודות עובדת על יד אחורית בכלל :{

idof111
17-07-07, 09:15
תמיד עדיפה אחיזה רחבה אין אפס.
לחיצת חזה בידיים צמודות עובדת על יד אחורית בכלל :{
חחח...אני יודע...זאת המטרה שלי בתרגיל.
איתן, ת'אמת אתה צודק, אבל אני דווקא אוהב תתרגיל ועולה בו עוד טוב אז החלטתי להשאיר אותו עוד תוכנית אחת ושיניתי את התרגיל השני של היד האחורית.