PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנוגע לתוסף Perfect 3000 ועוד משהו...

Metal Snake
23-10-06, 23:20
שלום אני חדש בפורום .. בכל אופן יש לי שאלה:

באתר של ישראל בודי ראיתי בפרטים של המוצר Perfect 3000 שהוא מכיל 'קרניטין', ואילו באתר אחר (אני לא יודע אם מותר להגיד את השם, בכל אופן זה אתר מאוד מוכר) רשום בפרטים שהוא מכיל 'קראטין מונוהידראט' , ככה שזה בשבילי הבדל די גדול כי אני לא רוצה להשתמש בקראטין בגלל ההשפעות השונות שלו..

אז אתם יכולים להגיד לי מה באמת המוצר הזה מכיל? ובאילו דרכים קראטין יכול להזיק? כי אח שלי ממש נגד קראטין הוא אומר לי לא להתקרב לזה בכלל.. תודה.

Shlomik
24-10-06, 00:04
שלום אני חדש בפורום .. בכל אופן יש לי שאלה:

באתר של ישראל בודי ראיתי בפרטים של המוצר Perfect 3000 שהוא מכיל 'קרניטין', ואילו באתר אחר (אני לא יודע אם מותר להגיד את השם, בכל אופן זה אתר מאוד מוכר) רשום בפרטים שהוא מכיל 'קראטין מונוהידראט' , ככה שזה בשבילי הבדל די גדול כי אני לא רוצה להשתמש בקראטין בגלל ההשפעות השונות שלו..

אז אתם יכולים להגיד לי מה באמת המוצר הזה מכיל? ובאילו דרכים קראטין יכול להזיק? כי אח שלי ממש נגד קראטין הוא אומר לי לא להתקרב לזה בכלל.. תודה. הוא מכיל גם וגם אם זיכרוני אינו מטעה אותי, בכל מקרה קריאטין לא מזיק וזה כבר הוכח פעם אחר פעם, הוא אחד התוספים החוקים הנמכרים ביותר שיש היום והוא בטוח לחלוטין תגיד לאח שלך שהוא יותר ממוזמן להכנס לאתר ישראלבודי ולקרוא את המאמרים בנושא ולהבין את כל העניין קצת יותר.
העניין היחידי הוא שאם יש לך בעיה בכליות או שאתה לא שותה מספיק אתה יכול לפגוע לך בכליות ו / או להתייבש.
אבל שוב אם אתה שותה מספיק ואין לך בעיה בכליות קריאטין בטוח לחלוטין.
דבר נוסף הוא שבפרפקט 3000 יש כמויות אפסיות של קריאטין שלא משפיעות על הגוף ברמה שתרגיש ככה שבעניין הזה אין לך בכלל מה לדאוג.
(בדרך כלל לקוחים לפחות 5 גרם קריאטין ביום כדאי להנות מההשפעות שלו בפרפקט 3000 יהיה לך באזור ה 125-500 מילגרם תלוי כמה אתה מתכנן לקחת).