PDA

צפה בגרסא המלאה : חתירה..

Logout
17-07-07, 13:21
היי כולם, גיל נתן לי חתירה בפולי תחתון עם אחזיה צמודה לטבור..עכשיו אנשים בחדר כושר כל הזמן מזיינים לי ת'שכל לעשות את זה במכונה של החתירה..אני זורק זין ועושה מה שגיל אמר לי..אבל עכשיו מעניין אותי מה ההדבל..אם יש כזה..
אני שואל פה ולא אותו כי חח ניג'סתי לו מספיק ואני חושב שגם פה ידעו לענות לי..=] תודה ויום טוב:flowers:

StaSus
17-07-07, 13:48
כי במכונה יש משענת לבטן ושם הגב התחתון לא פועל , לעומת פולי תחתון רגיל כמו שגיל אמר שלך שם הגב התחתון עובד כשריר מייצב... אז בטח גיל רצה לתת לך תרגיל שיעבוד בעקיפן גם על הגב התחתון.

maya
17-07-07, 13:49
אומרים לך לא לעשות בגלל שהגב תחתון מייצב חזק ומפעל עליו עומס אבל לדעתי מרגישים יותר את העבודה .
אם תעבוד נקי בלי תזוזות לא אמורה להיות בעיה

Logout
17-07-07, 14:07
אההה....זה נשמע מאד הגיוני..הוא אמר שהוא לא נתן לי סקוואט ביגלל שהגב התחון חלש עדייןן....טובב..תודה לכם! עכשיו..הוא גם נתן לי כפיפות מרפקים עם מוטw בעמידה! והמאמן בחדר כושר שלי אמר לי שעדיף יסא כומר כי זה לא מפעיל לחץ על הכב התחתון +הכתפיים לא עוזרות..אז זה גם קשור ללחזק את הגב התחתון?
חח וסטס אחי..אז אתה תוכל לארגן לי חתימה מהאתר הזה? דבר איתי באי סי..:wiggle:

jonathan
17-07-07, 14:11
זה לא ממש יפתח לך את הגב התחתון
אבל בכל מקרה,הם תרגילים טובים,וזה שיש לחץ קצת על הגב זה לא בהכרח מזיק!
אם הוא היה נותן לך תרגיל יותר נקי היית שואל למה הוא לא נותן לי את התרגיל הטוב הזה..
קיצר,אל תתעסק בקטנות,אלה רק תרגילים לשריר

Logout
17-07-07, 14:12
זה לא ממש יפתח לך את הגב התחתון
אבל בכל מקרה,הם תרגילים טובים,וזה שיש לחץ קצת על הגב זה לא בהכרח מזיק!
אם הוא היה נותן לך תרגיל יותר נקי היית שואל למה הוא לא נותן לי את התרגיל הטוב הזה..
קיצר,אל תתעסק בקטנות,אלה רק תרגילים לשריר
אז מה עדיף לי? לעשות את הכפיפות המרפקים בעמידה כמו שגיל אמר לי או בכיסא כומר?

tal_s
17-07-07, 14:22
בעמידה

Logout
17-07-07, 14:27
בעמידה
אתה יכול להסביר לי למה? שאני ידע למ אני עושה את זה.=] :flowers: מוניטין מובטח אחי..

tal_s
17-07-07, 14:37
אתה יכול להסביר לי למה? שאני ידע למ אני עושה את זה.=] :flowers: מוניטין מובטח אחי..
אני אישית בעמידה מרים יותר משקל ומרגיש יותר תשריר עובד מעבר לזה אין לי מושג :basketball:
תחכה שאנשים יותר חכמים יגיבו :)

tal_s
17-07-07, 14:48
לאחר חיפוש קצר מצאתי שבכסא רומי הראש הקצר של השריר עובד חזק ובעמידה עם מוט שני הראשים עובדים

Roei
17-07-07, 15:20
אם אתה הולך לגיל תעשה מה שהוא אומר לך
אני לא מבין מה הבעיה פה

Logout
17-07-07, 15:29
אם אתה הולך לגיל תעשה מה שהוא אומר לך
אני לא מבין מה הבעיה פה
כי המאמן שלי אמר לי שעדיף כיסא כומר...אבל אני נוטע להקשיב לגיל..:wiggle:

Yoshi-Moto
17-07-07, 15:53
כי המאמן שלי אמר לי שעדיף כיסא כומר...אבל אני נוטע להקשיב לגיל..:wiggle: