PDA

צפה בגרסא המלאה : שייק שיבולת שועל

בן21
24-10-06, 12:20
אהלן,
מהמלצת כמה אנשים אני עכשיו שותה על הבוקר בתור הארוחות בוקר שלי שייק של 350 מ"מ חלב+ כוס ש"ש + חצי סקופ מי גבינה + 2 כפיות שוקו לטעם.
זה עושה לי על הבוקר ממש כבד על הבטן ובלאגנים לאורך כל היום.
משהו לא בסדר בשילובים האלה ששמתי או שאסור לאכול ש"ש לא מבושלת? או שאני אתרגל?
והאם זה באמת ארוחת בוקר מספקת?
תודה.

ran_z
24-10-06, 12:23
כמעט כל דבר שאוכלים בבוקר בעיקר עם זה חלב ומוצרי גבינה עושים סמטוחה בבטן.

Bodybuilder
24-10-06, 12:25
השילובים בסדר גמור http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif ! אבל אני במקומך היתי מפריד את השיבולת והאבקה !
עם זה בבלנדר ואתה מארבב אותם יחד טו בטוב ומרסק את זה לאבקה אז ססבה אבל ככה ? :ph34r:
ש"ש לא מבושלת אין עם זה שום בעיה ! אני היתי אוכל חצי שנה ככה : שופך חלב חם + מחקה 5-6 דקות ואוכל !

אני אחשיו בחיטוב ואוכל בבוקר קוטג' ולי אין עם זה שום בעיה אחרי שעתיים אני רעב והכול מתאכל טוב !

BiZzz
24-10-06, 13:57
אני אוכל בבוקר בתוך השייק 2 יוגורטים 0% +60 גרם שיבולת שועל (לא מובשל) עוד קצת אבקת חלבון ו250 גרם חלב. וזה הדבר הכי טעים שיש ולא עושה לי שום בעיות...הבעיה היחידה היא שבא לי לדפוק עוד מנה כזאת ישר אחרי :p

בן21
24-10-06, 14:41
איזה יוגורטים אתה שם? מתוקים בטעמים?

Ori-Silver
24-10-06, 15:45
אהלן,
מהמלצת כמה אנשים אני עכשיו שותה על הבוקר בתור הארוחות בוקר שלי שייק של 350 מ"מ חלב+ כוס ש"ש + חצי סקופ מי גבינה + 2 כפיות שוקו לטעם.
זה עושה לי על הבוקר ממש כבד על הבטן ובלאגנים לאורך כל היום.
משהו לא בסדר בשילובים האלה ששמתי או שאסור לאכול ש"ש לא מבושלת? או שאני אתרגל?
והאם זה באמת ארוחת בוקר מספקת?
תודה.
גם לי חלב לא עושה טוב פעם הבאה תעשה ככה שיבולת שועל+בננה+סקופ חלבון+300-400 מ"ל מים תטחן הכל במקסר ויצא לך ממש טעים זה הארוחת בוקר הקבועה שלי

בן21
24-10-06, 20:18
אתה בטוח ? מים וזהו??? אתה לא מוסיף איזה יוגורט או משהו? זה נשמע מזוויע האמת אבל אני אנסה מחר...

Ori-Silver
24-10-06, 21:49
אתה בטוח ? מים וזהו??? אתה לא מוסיף איזה יוגורט או משהו? זה נשמע מזוויע האמת אבל אני אנסה מחר...
מים וקרח אבל אל תשכח לשים בננה אחרת זה באמת יצא זוועה עם בננה זה אמור לצאת ממש טעים