PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי התפתחות איטית

achtunG
18-07-07, 22:08
שלום אנשים אני חדש פה :]

אני בן 17 ומתאמן בערך שנה, ברוב הזמן שהתאמנתי התזונה הייתה גרועה מאוד וכך גם האימון. (כנראה זה גם אחת הסיבות שהתוצאות לא גדולות).

בחודשים האחרונים לקחתי את זה ברצינות וקיבלתי תפריט שנראה די טוב והתחלתי לאכול אותו כמעט כמו שהוא כתוב.

הקטע הוא שאני מרגיש שההתפתחות שלי נורא איטית, לדוגמא בחזה, אני מתאמן המון המון זמן (עובד על מאסה כי המשקל שלי נמוך), והחזה בקושי מתפתח.

התייעצתי עם מישהו והוא אמר לי שאין מספיק חלבונים בתפריט (למרות שבדקתי במחשבון אולימפוס ויש מעל ומעבר).

וגם בעניין משקלים- למרות הזמן הגדול שאני מתאמן, אני לא מצליח להרים משקלים כבדים כל כך (חזה לחיצה- בערך 35 פאונד בכל צד) ואני מתעייף מהר ובקושי מסיים סט שלישי-רביעי.

רציתי לשאול אם יש סיכוי שזה באמת חוסר בחלבונים?
אולי צריך תוספת של אבקת חלבון? ואם מוסיפים, היא תוכל לעזור בהתפתחות ובמשקלים וכד'?

תודה.

ran_z
18-07-07, 22:39
אתה יכול להתחיל בלפרסם גם את תוכנית האימונים שלך וגם את התזונה שלך, ושהיו מפורטות כולל כמות סטים, חזרות, וכמה קלוריות חלבון שומן פחימימות הכל, כמה פעמים בשבוע, מנוחות, כמה משקל גוף עלית עד כה מאז שנכנסת לחד"כ וכל פרט שתוכל לתת בשביל שיהיה אפשר אולי לאתר משהו לקוי שמונע ממך להתקדם.
כי לשבת פה עכשיו ולהתחיל לנחש יהיה ממש מיותר (בעיקר בשבילך).

Yoshi-Moto
18-07-07, 22:56
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=8310

IGOR
18-07-07, 22:58
תגיד איתן שמתה כאן תמונות פעם?

Yoshi-Moto
18-07-07, 23:10
לא, ואין מה לראות סתם שחיפון

IGOR
18-07-07, 23:12
אז למה איתן ה"סוס"?

Yoshi-Moto
18-07-07, 23:17
חחח היה איזה אחד במכון בשם איתן ותמיד שהיו מדברים עליו(חברים שלי) אז לא היו מבינים אם מתכוונים אליי או אליו.. אז תמיד היו אומרים "לא איתן הזה, איתן הסוס"
ללאט לאט הוא נעלם, הפסיק להתאמן, ואני גדלתי לי.. וזה בעצם התחיל כשחבר שלי שינה את השם שלי בפלאפון ל"איתן הסוס"..

חחח סיפור מטומטם, אבל זה מה שקורה לי כשאין לי שם, אני בוחר שמות מטומטמים..(גם במשחקי רשת..)

IGOR
18-07-07, 23:20
אז אני לא מקשיב יותר לעצות שלך :laugh: :laugh: :1eye: :1eye:

Yoshi-Moto
18-07-07, 23:21
:):):):) לא צריך, לא עונה לך יותר לשאלות :basketball:

IGOR
18-07-07, 23:21
:boxing: :boxing:

Yoshi-Moto
18-07-07, 23:25
חחח סתם בתאכלס אני לא יכול להגיד לך שאני שחיף, אבל מה שכן... מאכזבת אותי המסה שלי, אני יכול להגיע ליותר, ואני אעשה את זה.. כשאני אעלה תמונות זה יהיה רק כשאני אוכל להשאיר אותכם בפה פעור.
אני חושב שזה גנטי, אני עולה בכוח ולא במאסה :\

IGOR
18-07-07, 23:26
טוב אחיי :jockey:

achtunG
19-07-07, 00:45
אחלה צ'אט פתחתם פה :]

בכל מקרה רן תודה..

לכתוב את התפריט כולו זה בעיה קצת אבל אני אערוך ואכתוב מחר.

בתכלס יש בו בערך 120 גרם חלבון אני חושב (ואני שוקל בערך 50-52).

התפתחות יש קצת מאז שהתחלתי... והתחלתי בערך עם משקל של 45-46 קילו (אבל לא מאז אני משתמש בתפריט שיש לי עכשיו), פשוט עליתי באכילה של בנאדם רגיל בערך...

תודה על העזרה.