PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה איך אני מסדר לעצמי אימון כבד,קל,בינוני ב fbw

Rm3
18-07-07, 22:47
אני רוצה להתחיל שבוע הבא fbw חדשה...
זה מה שחשבתי:
back squat 3x6
leg press 2x10
incline barble/dumblle bench press 2x6-8
decline barble/dumblle bench press 2x10-12
T bar row 2x6
pull ups 2x10
hyper extensions 1x10
shoulder dumblle press 1x8
lateral raise 1x10
barble curl 1x8-10
tricpes extension 1x8-10

עכשיו, אני רוצה לשלב ימים כבדים,קלים ובינונים כי קשה לי להעלות במשקלים באופן קבוע...
האם אני יכול לעשות כזה דבר:
העבודה ביום הכבד תתבצע חזרה לפני כשל בטווח 6-8, ו 2 חזרות לפני כשל מעל 8
האם אני יכול נגיד ביום הכבד לבצע את התוכנית כמו שהיא למעלה, ביום הקל להוריד חצי מהסטים (לדוגמא במקום 2 סטים חזה עליון רק סט אחד באותו משקל כמו אימון כבד וככה לכל תרגיל) וביום הבינוני אני יוריד סט אחד מכל קבוצת שריר ועדין אשמור על אותו משקל עבודה כמו ביום הכבד (לדוגמא, במקום 4 סטים כוללים לחזה ביום הכבד, אני אוריד סט אחד מהעליון/תחתון ואבצע 3 סטים שוב עם אותו משקל כמו ביום הכבד)
לשרירים הקטנים שאני עושה סט אחד אני פשוט אוריד משקל בהתאם ליום קל/בינוני בהשוואה לכבד
האם זו רוטציה טובה לאימונים כבדים,קלים, בינונים???

Rm3
19-07-07, 16:36
????? או שתמיד עדיף לחלק לאימונים כבדים,קלים,בינונים לפי משקלי עבודה ולא לפי קיצוץ בסטים???

Yoshi-Moto
19-07-07, 16:52
סורי אין לי תשובה, שלא תחשוב שאני עונה לך בכוונה.. סורי
רק שתראו איזה מצב מעפן יש בפורום, אם לי אין תשובה אף אחד לא עונה?

הזברה
19-07-07, 18:46
מממ, עדיף שתוריד רק את המשקלים, אתה אפילו יכול להעלות בידיים ל2 סטים באחד או בשניים מהאימונים בשבוע, תלוי בך, כך גם תוכל להוסיף סטים נמוכים ואולי להעלות את מספר החזרות בסט היחיד ל12 (זאת רק אופציה כדי שתוכל לנסות מגוון גדול יותר של טווחים). כשהווליום כלכך נמוך אין טעם לקצץ אותו ,זה לא יקל במיוחד...

הייתי מוריד את כל השישיות שלך לחמישיות, כדי ליצור הפרשגדול יותר מבסטים הגבוהים יותר...

Rm3
20-07-07, 14:55
סורי אין לי תשובה, שלא תחשוב שאני עונה לך בכוונה.. סורי
רק שתראו איזה מצב מעפן יש בפורום, אם לי אין תשובה אף אחד לא עונה?

בקטנה אחי, אתה בחור טוב
זברה, תודה אחי, אני אחליף את הכבדים ל 5...
וכן האמת היא שהדרך הכי נורמאלית לאלתר בין אימונים כבדים לקלים זה במשקלים...
בגדול התוכנית נראית בסדר ל fbw נכון??? האמת שלי היא נראית קצת עמוסה, אבל אולי זה כי התרגלתי לעבוד בתמציתיות (ss,5x5), אבל 18 סטים זה בסדר ל fbw נכון??
עבודה לא לכשל...