PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנוגע לקריאטין אקסטרים.

swisair
24-10-06, 15:38
שלום לכולם,
אתמול קיבלתי קריאטין אקסטרים ורציתי להתחיל את תכנית ההעמסה כמו שהיא כתובה כאן באתר.
אך בכל 100 גרם קריאטין אקסטרים יש רק 12 גרם קריאטין!
וההעמסה דורשת 20 גרם קריאטין ביום(מחולק ל4 מנות) אם כך זה אומר שתוך שבוע נגמר לי הקריאטין?האם כך זה אמור להיות?והאם כדאי לקנות קריאטין טהור ולשלב אותו עם סוכר ענבים ?כאשר ביחד הם יעלו קצת יותר מחצי ממה שעלה לי קריאטין אקסטרים.
תודה מראש לעוזרים!

Ori-Silver
24-10-06, 15:43
שלום לכולם,
אתמול קיבלתי קריאטין אקסטרים ורציתי להתחיל את תכנית ההעמסה כמו שהיא כתובה כאן באתר.
אך בכל 100 גרם קריאטין אקסטרים יש רק 12 גרם קריאטין!
וההעמסה דורשת 20 גרם קריאטין ביום(מחולק ל4 מנות) אם כך זה אומר שתוך שבוע נגמר לי הקריאטין?האם כך זה אמור להיות?והאם כדאי לקנות קריאטין טהור ולשלב אותו עם סוכר ענבים ?כאשר ביחד הם יעלו קצת יותר מחצי ממה שעלה לי קריאטין אקסטרים.
תודה מראש לעוזרים!
1)לא צריך לשלב קראטין עם סוכר ענבים זה לא משפר את הספיגה (מיתוס)
2)קראטין אקסטרים זה מוצר ממש לא משתלם(קראטין+סוכר)שאתה צריך לשלם פי 3 יותר כסף
3)פעם הבאה תקנה קראטין טהור רגיל

אליאב
24-10-06, 20:03
קריאטין אקסטרים זה אחלה מוצר משולב בחומצות אמינו חיוניות לגוף ועם פחמימות בעלות אינדקס גלקימי מאוד גבוה, הוא משלב בתוכו מספר מרכיבים (שאותם תוכל לקרוא כמפורט באתר) שאין באף תוסף אחר. בכל אופן זה אחלה מוצר. אין צורך בהעמסה.
מנה כשעה לפני אימון.
מנה מיד לאחר אימון.
יספיק לך לחודש ימים בערך.
בהצלחה, ואתה תראה תוצאות.

shamir
24-10-06, 22:22
קריאטין אקסטרים זה אחלה מוצר משולב בחומצות אמינו חיוניות לגוף ועם פחמימות בעלות אינדקס גלקימי מאוד גבוה, הוא משלב בתוכו מספר מרכיבים (שאותם תוכל לקרוא כמפורט באתר) שאין באף תוסף אחר. בכל אופן זה אחלה מוצר. אין צורך בהעמסה.
מנה כשעה לפני אימון.
מנה מיד לאחר אימון.
יספיק לך לחודש ימים בערך.
בהצלחה, ואתה תראה תוצאות. תשמע אחי אני קניתי איתו והבעיה שאנחנו מתחלקים זה יוצא לכל אחד 900 גרם שזה אומר תוך פחות מעשר ימים אם לוקחים פעמיים ביום זה נגמר זה פשוט לא משתלם הקראטין הזה שתיים עשרה גרם קראטין בתשעים ושתיים גרם אבקה עדיף כבר לקנות קראטין טהור וסוכר ענבים זה פי עשר יותר משתלם אפילו העמסה אי אפשר לעשות איתו

אליאב
24-10-06, 22:48
תשמע אחי אני קניתי איתו והבעיה שאנחנו מתחלקים זה יוצא לכל אחד 900 גרם שזה אומר תוך פחות מעשר ימים אם לוקחים פעמיים ביום זה נגמר זה פשוט לא משתלם הקראטין הזה שתיים עשרה גרם קראטין בתשעים ושתיים גרם אבקה עדיף כבר לקנות קראטין טהור וסוכר ענבים זה פי עשר יותר משתלם אפילו העמסה אי אפשר לעשות איתו
זה יקר יותר אבל טוב יותר.
תקנה קריאטין מונו זה מעולה.
אם אתה מתקשה בעניין כלכלי תקנה נקי.. זה יתן לך כמעט אותם תוצאות, אבל האקסטרים פשוט טוב יותר וזה בדוק.
לא קריטי בכלל אבל, בעיקר אם אתה לחוץ על כסף.

boris19
23-04-07, 19:36
איך שווה לשלב אותם אחריי האימון ?

כף מדידה של האקסטרים + 0.8 סוכר ענבים + כף חלבון ?

או שעדיף להוריד את כמות הפחמימות כי גם בקריאטין עצמו יש פחמימות מורכבות ופשוטות ?

P-a-n-1-c
23-04-07, 19:37
מומלץ להוריד בקצת את הפחמ' המהירות אחרי האימון

Bullet
23-04-07, 19:48
זה יקר יותר אבל טוב יותר.
תקנה קריאטין מונו זה מעולה.
אם אתה מתקשה בעניין כלכלי תקנה נקי.. זה יתן לך כמעט אותם תוצאות, אבל האקסטרים פשוט טוב יותר וזה בדוק.
לא קריטי בכלל אבל, בעיקר אם אתה לחוץ על כסף.
למה האקסטרים יותר טוב? אם זה בדוק, למה שלא תביא לנו את הבדיקה/הוכחה?
swisair, ההעמסה כוללת 20 גרם קריאטין מונו ביום. בכל 92 גרם קריאטין אקסטרים יש רק 12 גרם קריאטין מונו. אתה צודק וזה באמת לא משתלם. אני הייתי מציע לך לקנות קריאטין טהור פעם הבאה. אתה לא חייב לשלב אותו עם סוכר ענבים כדי שהקריאטין ייקלט טוב :jockey:

P-a-n-1-c
23-04-07, 19:49
למה האקסטרים יותר טוב? אם זה בדוק, למה שלא תביא לנו את הבדיקה/הוכחה?
swisair, ההעמסה כוללת 20 גרם קריאטין מונו ביום. בכל 92 גרם קריאטין אקסטרים יש רק 12 גרם קריאטין מונו. אתה צודק וזה באמת לא משתלם. אני הייתי מציע לך לקנות קריאטין טהור פעם הבאה. אתה לא חייב לשלב אותו עם סוכר ענבים כדי שהקריאטין ייקלט טוב :jockey:

אז תוכל להסביר איך זה שיש אנשים שמונו לא משפיע עליהם ואילו אקסטרים כן?

Bullet
23-04-07, 19:54
אז תוכל להסביר איך זה שיש אנשים שמונו לא משפיע עליהם ואילו אקסטרים כן?
האם אני אוכל להסביר? לא, כי אני לא מכיר את האנשים האלו.
אני רק יכול להתגונן עם מחקרים שבדקו קריאטין ופחממות, ולהעלות על הדעת הסבר אחר ל"השפיע". מה זה השפיע? אתה לא יודע אם הקריאטין משפיע עלייך או לא. אתה מנחש שזה כן, אם אתה עולה במשקל הגוף, או בכוח. שים לב. לכל מנת הגשה של 12 גרם קריאטין יש 280 קלוריות. אם אתה עושה העמסה, של 20 גרם קריאטין ביום זה יוצא לך 466 קלוריות אקסטרה ביום. אולי הבן אדם היה אוכל פחות מדי, ואז אכל תוספת של 466 קלוריות, זה דבר לא מבוטל. וככה הוא עלה במשקל ובכוח תוך שבוע, היות ו500 קלוריות ל7 ימים יכול להוסיף לפחות קילו שריר נקי.

gil-Nissim
23-04-07, 22:26
Bullet (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=564)
תשמע אתה מתבסס יותר מידי על מחקרים שרושמים באינטרנט.
בגלל שאיזה מחקר לא הוכיח ששאר הקראטין שיש יותר אפקטיבים אין זה אומר שזה נכון.
לדוגמה כך את נוז אתה לא יכול להגיד שזה בדיוק כמו קראטין רגיל נכון ?
אותו דבר אקסטרים הוא יותר חזק אנשים שניסו אותו מעידים על כך.
כול העניין שהמחקרים האלה התחיל יותר מידי לעצבן כבר,על כול קראיטין שמזכירים פה שהוא אולי יותר טוב אתם ישר קופצים המחקרים מראים והמחקרים שיעשו אותם על אותם בני אדם...
ולא על עכברים ועל קבוצות שונות כי כול אחד מגיב לקראטין אחרת..
בלי ליפגוע כן ?
אבל התגית הזאת IsraelBody's VIP לא עושה אותכם חכמים..
לא עשו מחקר בשביל ליראות אם אתם מבינים פה יותר מכולם בפורום נכון ?
זה אותו דבר.
נ.ב
הקראטין בהחלט משפיע בכוח ויש מחקרים שמוכחים את זה אז חלס..

Bullet
23-04-07, 22:45
Bullet (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=564)
תשמע אתה מתבסס יותר מידי על מחקרים שרושמים באינטרנט.
בגלל שאיזה מחקר לא הוכיח ששאר הקראטין שיש יותר אפקטיבים אין זה אומר שזה נכון.
לדוגמה כך את נוז אתה לא יכול להגיד שזה בדיוק כמו קראטין רגיל נכון ?
אותו דבר אקסטרים הוא יותר חזק אנשים שניסו אותו מעידים על כך.
כול העניין שהמחקרים האלה התחיל יותר מידי לעצבן כבר,על כול קראיטין שמזכירים פה שהוא אולי יותר טוב אתם ישר קופצים המחקרים מראים והמחקראים שיעשו אותם על אותם בני אדם...
ולא על עכברים ועל קבוצות שונות כי כול אחד מגיב לקראטין אחרת..
בלי ליפגוע כן ?
אבל התגית הזאת IsraelBody's VIP לא עושה אותכם חכמים לא עשו מחקר בשביל ליראות אם אתם מבינים פה יותר מכולם בפורום נכון ?
זה אותו דבר.
נ.ב
הקראטין בהחלט משפיע בכוח ויש מחקרים שמוכחים את זה אז חלס..
גיל ניסים חמוד, המחקרים לא בדיוניים. הם בוצעו ע"י רופאים מוסמכים ופשוט יש לי גישה אליהם דרך האינטרנט, כי במקרה הם נמצאים על שרתים שמחוברים לאינטרנט.
NOZ זה קריאטין אטיל אסתר עם חומצות אמינו שונות. הקריאטין עצמו לא נבדק במחקרים, ככה שאתה אפילו לא יכול להגיד שהוא פועל, כי אין הוכחה חד משמעית. הכל זה שמועות.
המחקרים בוצעו על בני אדם. הנה (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?CMD=Search&DB=pubmed) דוגמא לאחד מהם. אם אתה לא מאמין לי, אז תקרא את השרשור הזה (http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=14617&highlight=%F7%F8%E9%E0%E8%E9%EF+%E0%E5%EB%EC+%EB%E 5%E1%F2), אני בטוח שהוא ישפוך עוד אור על העניין. הנה הודעה (http://www.atraf-f.net/or/showpost.php?p=69564&postcount=12) של גל T. תקרא גם את זה.
את התגית VIP הביאו לי המנהלים, וזה לא עושה אותי חכם כי אני אדע אותו דבר עם או בלי התגית.
זה לא ממש מדוייק להגיד "כל אחד מגיב לקריאטין אחרת", כי אנחנו כולנו בני אדם. יש שלא מגיבים, ויש שכן.

אני הגבתי כי הבן אדם קנה קריאטין אקסטרים, וחישב לבד שזה לא יוצא לו משתלם כלכלית, אז שאל האם לא עדיף כבר לקנות קריאטין טהור ולשלב אותו עם סוכר ענבים?
זה חוסך לו בערך חצי מהכסף שקריאטין אקסטרים עולה לפי החישוב שלו.
אז אני באתי ואמרתי לו שהוא לא צריך סוכר ענבים כי זה לא יעזור. ובכך אפשר לחסוך יותר כסף. אני הגבתי לטובת הבן אדם, כדי לעזור לו. ואילו אתה הגבת תגובה בה יש טעויות, והיא גם תבלבל אותו.

Vin diesel
23-04-07, 23:04
קצת סדר בבלגן ילדודוס.
העמסת קראטין מונו נקי,הדרך הכי יעילה(וגיל גרנות יחזק אותי,אני חושב חח)למתאמן ממוצע ולא אחד ששוקל 120 קילו היא.
שבוע ראשון 5 גרם בבוקר על בטן ריקה, 5 גרם שעה ליפני אימון, 5 גרם ישר אחרי אימון .בבוקר אם מיים.שעה ליפני אימון אם מיים,וישר אחרי אימון אם חלבון וסוכר ענבים(לא בהגזמה אם הסוכר ענבים אחרת הוא יכול ליגרום להשמנה)גם אם מיים קרים.את זה עושים שבוע.ואז שלוש שבועות רק 5 גרם שעה ליפני אימון ואפשר גם 5 גרם ישר אחרי אימון(אפשר גם לבתר על אחרי אימון) גומרים חודש.עושים שבוע אפסקה וחוזרים על התאליך.או שממשיחים אם 5 גרם שעה ליפני אימון וזהו.אפשר לסיים את הקראטין בלי לעשות אפסקות.
*אחרי סכירה שלי בנושא, "האם סוכר ענבים יכול לעזור לספיגת קראטין מונו"היא שהוא כן יכול ליתרום.ולא צריח ליצורך ממנו בכמויות גדולות.זה תומרת שאם זה 5 גרם קראטין אז שיהיה 10 גרם סוכר ענבים.(הידע הזה בה מאינטרנט ומהאנשים מבינים בתחום ומכל מיני ניסויים על אצמי)
*סוכר ענבים יכול לעזור לספיגה ויכול גם לא לעזור,זה הינדיוידואלי.אבל שווה לנסות.
אני יודע שהיה איזה מחקר שאומר שסוכר ענבים לא תורם אבל הרבה דעות בתחום הזה אומרים דבר נגדי ואת זה ציינתי כבר למאלה.
בקיצור כל מי שרוצה יכול להשתמש בדעה שלי וכל מי שלא רוצה לא צריח.שיעשה מה שבזין שלו.

לגבי קראטין הקסטרים. האם הוא יותר "חזק" מי מונו' נקי? גם זה שונה מאדם לאדם אבל,קראטין נקי זה קראטין נקי. קראטין הקסטרים מכיל גם גלוטמין וטאורין + פחמימות וסוכר ענבים,ועוד כמה שטויות שכל זה אמור לעזור לספיגה.וזה תוספות חיוניות.שיכולות לעזור לאנשים מסויימים(לא צריח לעשות העמסה אם הקסטרים) אמלצה שלי כף שלמה 45 דקות ליפני אימון וחצי כף אם חלבון אחרי אימון.בימים ללא אימון חצי כף בבוקר.(לא חייב)
אלו הם אמלצות שלי.מי שרוצה שיעשה,מי שלא שיעשה מה שבה לו.תעזבו אותי עכשיו מלהביא מחקרים "ואוחכות" אין לי כוח לחפירות.מי שלא מתאים לו מה רשמתי שלא יעשה, שיסים זין ושלא יגיב ביכלל.
בהצלחה.
*דבר חשוב שאני רוצה לציין.כל התוספי מזון "פועלים" הרבה יותר טוב על מתאמנים שהתזונה שלהם היא טובה.מי שלא אוכל טוב,לא צריח להסתקל על תוספים.

gil-Nissim
23-04-07, 23:07
גיל ניסים חמוד, המחקרים לא בדיוניים. הם בוצעו ע"י רופאים מוסמכים ופשוט יש לי גישה אליהם דרך האינטרנט, כי במקרה הם נמצאים על שרתים שמחוברים לאינטרנט.
NOZ זה קריאטין אטיל אסתר עם חומצות אמינו שונות. הקריאטין עצמו לא נבדק במחקרים, ככה שאתה אפילו לא יכול להגיד שהוא פועל, כי אין הוכחה חד משמעית. הכל זה שמועות.
המחקרים בוצעו על בני אדם. הנה (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?CMD=Search&DB=pubmed) דוגמא לאחד מהם. אם אתה לא מאמין לי, אז תקרא את השרשור הזה (http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=14617&highlight=%F7%F8%E9%E0%E8%E9%EF+%E0%E5%EB%EC+%EB%E 5%E1%F2), אני בטוח שהוא ישפוך עוד אור על העניין. הנה הודעה (http://www.atraf-f.net/or/showpost.php?p=69564&postcount=12) של גל T. תקרא גם את זה.
את התגית VIP הביאו לי המנהלים, וזה לא עושה אותי חכם כי אני אדע אותו דבר עם או בלי התגית.
זה לא ממש מדוייק להגיד "כל אחד מגיב לקריאטין אחרת", כי אנחנו כולנו בני אדם. יש שלא מגיבים, ויש שכן.

אני הגבתי כי הבן אדם קנה קריאטין אקסטרים, וחישב לבד שזה לא יוצא לו משתלם כלכלית, אז שאל האם לא עדיף כבר לקנות קריאטין טהור ולשלב אותו עם סוכר ענבים?
אז אני באתי ואמרתי לו שהוא לא צריך סוכר ענבים כי זה לא יעזור. ובכך אפשר לחסוך יותר כסף. אני הגבתי לטובת הבן אדם, כדי לעזור לו. ואילו אתה הגבת תגובה בה יש טעויות, והיא גם תבלבל אותו.

אז אני באתי ואמרתי לו שהוא לא צריך סוכר ענבים כי זה לא יעזור. ובכך אפשר לחסוך יותר כסף. אני הגבתי לטובת הבן אדם, כדי לעזור לו. ואילו אתה הגבת תגובה בה יש טעויות, והיא גם תבלבל אותו
צודק 100%
אבל לא על זה דיברתי.
בכל פעם שמזכירים את עניין הקראטין, אתה ישר אומר שכול הפורמולות הן ללא שינוי מוכח.
אתה מתבסס על מחקרים ואומר כך, אז זה לא נכון אני ניסתי כמה סוגי קראטין והרגשתי את השינוי.

גם פאנק יכול להעיד אם זה,כשהוא ניסה את האקסטרים ואת הפורמולה הרגילה של המנו אם אני לא טועה,באקסטרים הוא ראה תוצאות יותר טובות מהמנו.

2 חמודי לא אמרתי שהמחקרים בידיונים או משהו כזה.
פשוט מאוד לא כול מחקר שעושים הוא נכון ב100%..
יש מחקרים שאומרים שיש חיים מחוץ לכדור הארץ ויש מחקרים שאומרים שאין.
אז בגלל מחקר אני צריך לישלול פה אפשרות שיש באמת שינוי בהם ?

במידה וכול המחקרים האלה נכונים, וקראטין איטל אסטר והמנו אותו דבר אז למה לכוח הרוחות אנשים משלמים יותר ואומרים שהם רואים יותר תוצאות ?

שמועות או לא שמועות מי שניסה בחיים שלו כמה פורמולות שונות של קראטין יכול להעיד על הבדל.

וכן "כל אחד מגיב לקריאטין אחרת", יש כאלה שכן ולא,זה מה שאמרתי לא שמת לב :ph34r:

אז מה אם אנחנו בני אדם ?
יש אנשים שזה לא מזיז להם, זה כמו שתיקח את רוני קולמן ותיתן לו קראטין מעניין אם הוא ירגיש שינוי.

מחקרים או לא מחקרים אני ניסתי כמה פורמולות וראיתי את ההבדל אז שום מחקר לא יכול להגיד לי אם היה הבדל או לא.

**עריכה**
קראיתי קצת מהתגובות בקישור של קרייסלר..
תגובה יפה ש-P-a-n-1-c אמר.
כמו שאליאב אמר הבעיה שלך שאתה מסתמך מאוד על מחקרים, אבל בפועל עם מחקרים לא קונים במכולת.
במידה ותנסה את המחקרים האלה על בשרך ובאמת תחווה את התוצאה שעליה מדובר במחקר, וואלה אני יותר אעריך את המחקר הזה.

Bullet
23-04-07, 23:47
פשוט מאוד לא כול מחקר שעושים הוא נכון ב100%..
יש מחקרים שאומרים שיש חיים מחוץ לכדור הארץ ויש מחקרים שאומרים שאין.

:laugh: :laugh: :laugh:
"הרגשתי את השינוי". השינוי במה? יש לך צד דיגיטלי על הבייספס שמראה את רמת הקריאטין?
אתה שוכח על מה אנחנו מדברים פה. על קריאטין. אתה יודע בכלל מה המטרה של הקריאטין? אם כן, אז אתה אמור גם לדעת שבשביל שהוא 'יפעל' צריך לקלוט אותו בשרירים. לא יותר מזה. אני לא דברתי על קריאטין אתיל אסטר, אלא על ההבדל בין קריאטין טהור לבין קריאטין אקסטרים.
ואי אפשר להגיד ש"הקריאטין הזה יותר טוב" על סמך בן אדם שניסה את הקריאטין האחד, ואת הקריאטין השני [והיותר יקר ממנו, עם עטיפה מגניבה כזאת שצועקת EXTREME] כי יכול להיות שגורם אחר השתנה בחייו של אותו בן אדם, או יכול להיות שזה פשוט אפקט פלצבו.
מלפני שנה היה פה משתמש קנדי בשם ברי ציקלה. הוא טען שקריאטין מונו לא עובד, כי הוא לא מגיע לשרירים בזמן והופך לקריאטינין ואילו קריאטין אתיל אסתר פועל כי הוא לא נהפך לקריאטינין. אז שאלו אותו אנשים "אז למה הרגשתי שינוי בכוח, במסה?" והוא ענה "זה אפקט פלצבו."

אז דע לך זאת, שגם החוקרים חשבו על זה, ולכן הם עורכים מחקרי פלצבו. בהם לקבוצה אחת של משתתפים נותנים תוסף מזון אמיתי, ולקבוצה שניה נותנים פלצבו, משהו מזוייף. ואומרים לשתי הקבוצות שזה תוסף מזון על מנת לשלול את האפשרות שהפסיכולוגיה השפיעה על תוצאות המחקר.

צודק 100%
לא אמרתי שהמחקרים בידיונים או משהו כזה.
פשוט מאוד לא כול מחקר שעושים הוא נכון ב100%...
מחקרים נבדקים על ידי רופאים מוסמכים ומומחים רבים על מנת לאשר את אמינותם. יש גם וועדה שמפקחת על אמינות אאל"ט. אז מחקרים נכונים ומבוצעים נכון. מה שיכול להיות שגוי זה ההסקת מסקנות של החוקרים לגבי המחקר ואופן הביצוע שלו.

וין דיזל, אתה לא קראת את ההודעה שכתבתי לגיל ניסים? יש הוכחות... הסוכר ענבים לא עוזר. אם כבר, אז נתרן אמור לעזור. אתה אומר שיש הרבה דיעות של מומחים אבל אתה לא מציין אפילו אילו מומחים. כל אחד מכם בא בהצהרות לגבי הדיעה שלו, בזמן שרק אני מגבה את דבריי בהוכחות.
לא אכפת לי מה אתה חושב והסקירה שלך לא מעניינת אותי. מה שכן מעניין אותי, זה שפותח הפוסט לא יקבל מידע מסולף, ויידע את האמת שתעזור לו להחליט בעצמו איזה מוצר לקנות.

לי אין שום אינטרס כלכלי או מניע אישי למנוע מאנשים לקנות פורמולות מתקדמות. להפך, אנשים מבזבזים אותם יותר, קונים יותר ואז כלכלת המדינה מתחזקת.

עריכה: וואלה, יודעים מה? אני אומר פה דבר אחד ואתם אומרים דבר אחר. זה לא יכול להמשך ככה. זהו, אני מוותר. הבן אדם הבא שישאל על קריאטין ואתם תענו לו מידע לא נכון יקבל מידע שגוי. אני רק מקווה בשבילו שהוא מספיק חכם כדי לעשות חיפוש בפורום.
ערב טוב

gil-Nissim
23-04-07, 23:53
:laugh: :laugh: :laugh:
"הרגשתי את השינוי". השינוי במה? יש לך צד דיגיטלי על הבייספס שמראה את רמת הקריאטין?
אתה שוכח על מה אנחנו מדברים פה. על קריאטין. אתה יודע בכלל מה המטרה של הקריאטין? אם כן, אז אתה אמור גם לדעת שבשביל שהוא 'יפעל' צריך לקלוט אותו בשרירים. לא יותר מזה. אני לא דברתי על קריאטין אתיל אסטר, אלא על ההבדל בין קריאטין טהור לבין קריאטין אקסטרים.
ואי אפשר להגיד ש"הקריאטין הזה יותר טוב" על סמך בן אדם שניסה את הקריאטין האחד, ואת הקריאטין השני [והיותר יקר ממנו, עם עטיפה מגניבה כזאת שצועקת EXTREME] כי יכול להיות שגורם אחר השתנה בחייו של אותו בן אדם, או יכול להיות שזה פשוט אפקט פלצבו.
מלפני שנה היה פה משתמש קנדי בשם ברי ציקלה. הוא טען שקריאטין מונו לא עובד, כי הוא לא מגיע לשרירים בזמן והופך לקריאטינין ואילו קריאטין אתיל אסתר פועל כי הוא לא נהפך לקריאטינין. אז שאלו אותו אנשים "אז למה הרגשתי שינוי בכוח, במסה?" והוא ענה "זה אפקט פלצבו."

אז דע לך זאת, שגם החוקרים חשבו על זה, ולכן הם עורכים מחקרי פלצבו. בהם לקבוצה אחת של משתתפים נותנים תוסף מזון אמיתי, ולקבוצה שניה נותנים פלצבו, משהו מזוייף. ואומרים לשתי הקבוצות שזה תוסף מזון על מנת לשלול את האפשרות שהפסיכולוגיה השפיעה על תוצאות המחקר.

מחקרים נבדקים על ידי רופאים מוסמכים ומומחים רבים על מנת לאשר את אמינותם. יש גם וועדה שמפקחת על אמינות אאל"ט. אז מחקרים נכונים ומבוצעים נכון. מה שיכול להיות שגוי זה ההסקת מסקנות של החוקרים לגבי המחקר ואופן הביצוע שלו.

וין דיזל, אתה לא קראת את ההודעה שכתבתי לגיל ניסים? יש הוכחות... הסוכר ענבים לא עוזר. אם כבר, אז נתרן אמור לעזור. אתה אומר שיש הרבה דיעות של מומחים אבל אתה לא מציין אפילו אילו מומחים. כל אחד מכם בא בהצהרות לגבי הדיעה שלו, בזמן שרק אני מגבה את דבריי בהוכחות.
לא אכפת לי מה אתה חושב והסקירה שלך לא מעניינת אותי. מה שכן מעניין אותי, זה שפותח הפוסט לא יקבל מידע מסולף, ויידע את האמת שתעזור לו להחליט בעצמו איזה מוצר לקנות.

לי אין שום אינטרס כלכלי או מניע אישי למנוע מאנשים לקנות פורמולות מתקדמות. להפך, אנשים מבזבזים אותם יותר, קונים יותר ואז כלכלת המדינה מתחזקת.
אתה ממש קשה הבנה נכון ?
הרגשתי את השינוי ב"כוח" שוב פעם בכוח"
חלס לנסות להצדיק את כול מה שאתה אומר כי בתחלס זה לא.
יש דברים שאמרת שהם נכונים ויש דברים שלא ממש נכונים,אבל עזוב חדל הוויכוח vip man.
איש איש באמונתו יחייה,
אתה תמשיך להקשיב למאמרים :book: ותאמין 100% שהם נכונים סבבה ?
אני מאמין למה שניסתי על הגוף שלי.
בזה סיימתי את הווכיח לפחות מצידי.
לילה טוב.

ran_z
24-04-07, 14:42
OK

הגיע הזמן עכשיו לבאמת סדר קצר ומתומצת בבלאגן.

נתחיל בזה שקריאטין זה אחד התוספים הנחקרים ביותר בעולם היום.

1. העמסה - קשקוש! , כבר כולם (אבל מסתבר שלא) יודעים היום ששיטת ההעמסה זה קשקוש ומיותר לחלוטין! כבר כל מחקר עדכני הראה שהגוף אינו מסוגל לקלוט יותר מ12 גרם קריאטין מתוסף חיצוני ביום, וכל טיפה שתוסיפו מעבר לכך...ימצא את דרכו החוצה דרך השתן!

2. קריאטין אקסטרים - קשקוש! , שום מחקר רציני, לא הצליח להוכיח קשר בין נטילת התוסף עם פחמימות בעל ערך גליקמי גבוהה, וכתוצאה מכך ספיגתו יעילה יותר.

אני מכיר בנאדם שניסה כל פורמולה אפשרית וזה לא דיגדג לו, למה הסיבה פשוטה:
הקריאטין מתחלק לשתי קבוצות...מגיבים ולא מגיבים.

מי מגיב?
בנאדם שבגופו יש חוסר בקריאטין באופן טבעי (הסיבה העיקרית לכך כמובן גנטית).

מי לא מגיב?
בנאדם שאין בגופו חוסר ויש לו את הכמות הטבעית (הכמות הטבעית היא 125 מילימול לק"ג משקל גוף) , ישנם אנשים שאפילו יש להם מעבר לכמות הטבעית.

OK, מעבר לכך אני לא רואה סיבה להרחיב, bullet עשה זאת מצוין.

המשך חג שמח.