PDA

צפה בגרסא המלאה : תגידו גם לכם לפעמים יש ימים גרועים ?

שחר
19-07-07, 11:12
אתמול הלכתי לאימון ומשום מה היה לי אימון ח-ר-א !!!
לא הצלחתי בחלק מן התרגילים (רק חלק ) לבצע אותם כמו תמיד ...
אולי הגיע הזמן לנוח קצת ? או שזה סתם יום לא מוצלח ?!

גם לכם יש ימים כאלו ?

Yoshi-Moto
19-07-07, 11:16
כןןן זה אחד הדברים המעצבנים.
מה שמעצבן זה הימים שעשית הכל נכון(שינה, תזונה) ואז יש לך אימון חלש ואתה לא יודע איך זה קרה, מה עשית לא נכון...

ההרגשה שאימון קודם הקפצת את המשקל הזה בכיף היום אתה לא מסיים איתו 6 חזרות..

דבר מתסכל...

ShaySE
19-07-07, 11:32
לכולם זה קורה... גם לי לפעמים יש אימונים מעצבנים...

אם אתה מרגיש שהגוף שלך כבר לא "סוחב" כמה אימונים, אז הגיע הזמן שתיקח שבוע הפסקה =\

אם לא, הכל יהיה בסדר, אימון הבא יהיה יותר טוב :wiggle:

אליאב קרייסלר
19-07-07, 11:50
חח איך אימון יכול להיות גרוע איך שאני מגיע למכון כושר אני ישר מרגיש יותר טוב...
יש ימים חרא שאני רב עם אנשים חברים משפחה חברה וכאלה ואיך שזה קורה אני ישר חושב על האימון ואומר יאללה זה הזמן לפרוק תעצבים באימון גם אם אני לא אכלתי כבר שעתיים וחצי
לפעמים עצבים זה מניע חזק יותר מפחמימה נשבע לך

ThaiB0X
19-07-07, 11:53
חח איך אימון יכול להיות גרוע איך שאני מגיע למכון כושר אני ישר מרגיש יותר טוב...
יש ימים חרא שאני רב עם אנשים חברים משפחה חברה וכאלה ואיך שזה קורה אני ישר חושב על האימון ואומר יאללה זה הזמן לפרוק תעצבים באימון גם אם אני לא אכלתי כבר שעתיים וחצי
לפעמים עצבים זה מניע חזק יותר מפחמימה נשבע לך

אני כל כך מסכים,
לפעמים יש ימים שאני דופק ארוחה כמו שצריך כמה שעות לפני, ואיכשהו האימון מתפקשש לי ואני חסר מוראל, ויש ימים שלא משנה מה עשיתי לפני האימון, אני מצליח לעשות אימון טוב ויוצא מבסוט.

זה הרבה מאוד מוטיבציה.

gozal
19-07-07, 12:00
זה הכל בראש חברים...כמו שרשום בחתימה שלי:think Like A Pro,grow Like A Pro

cheque
19-07-07, 12:05
יש המון מאוד משתנים שיכולים להשפיע על תפקודכם באימון. כולכם חושבים שזה שינה, אוכל ואם הבאתם או לא הבאתם ביד לפני האימון. זה לא רק זה, זה מצב נפשי, פסיכולוגי, כל דבר קטן יכול להשפיע על האימון שלכם.

לפעמים יש ימים גרועים אבל מי שעובר אותם לדעתי סולל את דרכו להצלחה. אל תשכחו שאנחנו לא רובוטים, אמנם הבודיבילדרים חיים כמו רובוטים (ויש חלק שנראים כמו רובוטים) - אוכלים, מתאמנים,אוכלים, ישנים וחוזר חלילה אבל אנחנו לא רובוטים.

לפעמים יכול להיות לך אימון גרוע ודווקא היה לך יום נהדר בעבודה\צבא, ויכול להיות לך אימון טוב והיה לך יום גרוע אבל לקחת את היום הגרוע הזה כדי לתת לך מוטיבציה באימונים.

בקיצור, תתמידו וזה ישתלם.. ותקחו את כל העסק בקלות ובוודאי לא להיכנס לדיכאון אם היה לכם אימון גרוע. זה סתם היצר שרוצה להפיל אתכם.

שריר
19-07-07, 12:46
כןןן זה אחד הדברים המעצבנים.
מה שמעצבן זה הימים שעשית הכל נכון(שינה, תזונה) ואז יש לך אימון חלש ואתה לא יודע איך זה קרה, מה עשית לא נכון...

ההרגשה שאימון קודם הקפצת את המשקל הזה בכיף היום אתה לא מסיים איתו 6 חזרות..

דבר מתסכל...
מסכים עם כל מילה !

Daniel-Barak
19-07-07, 13:45
לכולם יש ימים גרועים
לא צריך לקחת את זה קשה
אימון שלא הולך טוב רק מביא מוטיבציה, לדעתי, לאימון הבא, שיהיה חזק

Yoshi-Moto
19-07-07, 14:13
לכולם יש ימים גרועים
לא צריך לקחת את זה קשה
אימון שלא הולך טוב רק מביא מוטיבציה, לדעתי, לאימון הבא, שיהיה חזק
לא האימון החלש מביא מוטיבציה, זה שאחריו מביא, כשאתה עושה אותו ונרגע שלא באמת ירדת בכוח..

חח אני מתחיל להיות פראנואיד באימון חלש..אולי ירדתי בשריר? אולי אני באימון יתק?

שריר
19-07-07, 15:31
לא האימון החלש מביא מוטיבציה, זה שאחריו מביא, כשאתה עושה אותו ונרגע שלא באמת ירדת בכוח..

חח אני מתחיל להיות פראנואיד באימון חלש..אולי ירדתי בשריר? אולי אני באימון יתק?
חח...תכלס

Fatty
19-07-07, 15:36
גם לי זה קורה לפעמים. לא יודע להסביר את זה. זה אחד הדברים המבאסים אבל אני מניח שזו חולשה כי הגוף צריך מנוחה של איזה יום יומיים או משהו כזה.

Daniel-Barak
19-07-07, 15:47

חח אני מתחיל להיות פראנואיד באימון חלש..אולי ירדתי בשריר? אולי אני באימון יתק?לזה התכוונתי... אתה מסיים אימון חרא (לפעמים הולך באמצע), בא לאימון הבא קצת חושש שהוא לא ילך טוב, אבל אז האימון מתחיל ונמשך פצצה, והמוטיבציה בשמיים!!!