PDA

צפה בגרסא המלאה : איך מורידים שומן בבטן כשהמשקל נמוך...?

dorav
07-09-06, 23:59
שלום,
דודה שלי שוקלת 49 ק"ג וגובהה 1.64 ס"מ.
עכשיו היא רזה בכל הגוף אבל יש לה טיפה שומן בבטן והיא רוצה להוריד אותו(כתוצאה מהלידות)....
השאלה היא האם לעשות דיאטה כי המשקל שלה צריך להיות גם ככה 51-52 אבל היא רוצה להוריד את השומן המיותר הזה?

מה דעתכם?

תודה רבה.

ran_z
08-09-06, 00:08
תוכל אולי לעלות תמונה שנראה בעיניים באיזה סדר גודל של בטן וגוף מדובר ואז יהיה אפשרי לעזור יותר.

MagneZium
08-09-06, 09:27
ואוו לא שקלתי 50 קילו מאז כיתה ו'

AmitMa
08-09-06, 10:33
תוכל אולי לעלות תמונה שנראה בעיניים באיזה סדר גודל של בטן וגוף מדובר ואז יהיה אפשרי לעזור יותר.

י'סוטה! היא אמא!
חחחחחח

HHHEELLBBOOYY
08-09-06, 10:47
אם יש משהוא שאני זוכר זה שבכיתה ו' שקלתי 60

גולן
08-09-06, 11:31
שלום,
דודה שלי שוקלת 49 ק"ג וגובהה 1.64 ס"מ.
עכשיו היא רזה בכל הגוף אבל יש לה טיפה שומן בבטן והיא רוצה להוריד אותו(כתוצאה מהלידות)....
השאלה היא האם לעשות דיאטה כי המשקל שלה צריך להיות גם ככה 51-52 אבל היא רוצה להוריד את השומן המיותר הזה?

מה דעתכם?

תודה רבה.

הרכב גוף מחורבן אהא?!?!?

משקל נמוך עקב מסת שריר נמוכה מאוד, לאוו דווקא מצביע על אחוזי שומן נמוכים, מבחינת תפריט, תחזוקה ללא ספק, אימוני משקולות ללא ספק, ותוך כדי אימוני אירובי בעלי רמת התנגדות גבוהה כגון סטפר, אופניים, הליכה בשיפוע חיובי גבוה וכדומה...

dorav
08-09-06, 11:40
תפריט תחזוקה יורד לה את הבטן?בטוח?
לא צריך להוריד פחמימות או משהו?

ואין לה ממש הרבה שומן אבל בכל זאת יש קצת בטן שצריך להוריד...לא צמיגים או משהו מגעיל סתם שומן מצטבר מהלידות וכל זה

גולן
08-09-06, 11:44
תפריט תחזוקה יורד לה את הבטן?בטוח?
לא צריך להוריד פחמימות או משהו?

ואין לה ממש הרבה שומן אבל בכל זאת יש קצת בטן שצריך להוריד...לא צמיגים או משהו מגעיל סתם שומן מצטבר מהלידות וכל זה

לא מדובר פה על להוריד את הבטן, מדובר על שינוי הרכב הגוף, עלייה במסת השריר מעט, עבודה אנ-אירובית, חיזוק השרירים, זה ישנה את כל המראה שלה, מה שחשוב בתזונה זה שהיא לא תאכל ג'אנק, ותאכל פחות או יותר על התחזוקה שלה, אנחנו לא רוצים להוריד אותה לתת משקל נכון? ואנחנו לא רוצים לתת לה עודף קלורי שיגרום לה להעלות במשקל נכון? או שכן, למה לא? תן לה עודף קלורי קטן לחודשיים ונראה מה ייקרה, ביחד עם האימונין משקולות והאירובי בעל התנגדות גבוהה אני מאמין שזה יחולל ניסים בהרכב הגוף שלה, תנסה!

dorav
08-09-06, 18:25
לא מדובר פה על להוריד את הבטן, מדובר על שינוי הרכב הגוף, עלייה במסת השריר מעט, עבודה אנ-אירובית, חיזוק השרירים, זה ישנה את כל המראה שלה, מה שחשוב בתזונה זה שהיא לא תאכל ג'אנק, ותאכל פחות או יותר על התחזוקה שלה, אנחנו לא רוצים להוריד אותה לתת משקל נכון? ואנחנו לא רוצים לתת לה עודף קלורי שיגרום לה להעלות במשקל נכון? או שכן, למה לא? תן לה עודף קלורי קטן לחודשיים ונראה מה ייקרה, ביחד עם האימונין משקולות והאירובי בעל התנגדות גבוהה אני מאמין שזה יחולל ניסים בהרכב הגוף שלה, תנסה!

כן מדובר על הורדת הבטן...כלומר אין שומן נשפך או משהו אז מה ז"א שינוי הרכב גוף?
בטוח שצריך גם אימון אנארובי להורדת הבטן?!
הרי לפי מה שידוע לי דווקא אימון אירובי 3 פעמים בשבוע זה מה שאמור לעשות את העבודה לא כך?
כי עד עכשיו היא אוכלת דברים בריאים גם...

dorav
09-09-06, 15:11
גולן?

dorav
09-09-06, 20:48
הקפצה

ShaI^MymoN
10-09-06, 07:08
צריך להתחטב כרגיל זה שהמשקל נמוך לא אומר שאתה צריך להיות חטוב יש כאלה שהמשקל שלהם נמוך והם מאוד שמנמנים וחמודים תקרא את המאמרים לחיטוב וההכנה לקיץ