PDA

צפה בגרסא המלאה : יד גדולה במצב רפוי

gps
27-10-06, 11:24
שלום השאלה שלי היא איך הופכים יד (זרוע) מקטנה לגדולה יותר ושרירית גם במצב רפוי
האם זה מספיק פשוט 3 פעמים בשבוע במכון כושר להרים נגיד 24 קילו בפולי תחתון? (כפיפת מרפקים) ב 3 סטים של 12 חזרות בשביל להשיג את המטרה? אם כן אז כמה זמן ייקח? והאם הלהרים 24 קילו בפולי תחתון יוצא כמו להרים משקולות חופשיות 12 קילו כל יד?

תודה

Nimrod
27-10-06, 11:48
מכשירים אף פעם לא טובים כמו משקולות.
בשביל יד גדולה במצב רפוי תשפר את הטרייספס, בשביל יד יפה במצב רפוי תשפר את הבייספס.

elad1987
27-10-06, 11:49
אוי ואבוי...
גבר תקרא מאמרים אחי
ולשאלות-
1) איך אנחנו אמורים לענות על השאלה אם אנחנו בכלל לא יודעים איך אתה מתאמן, מה התכנית שלך ותפריט התזונה ואם אתה בכלל אוכל נכון
2)בקשר למשקל-זה אינדיבידואלי מבן אדם לבן אדם, עליה במשקלים מתפתחת עם הזמן, חוץ מזה שב-12 חזרות לא תגיע להרבה. תוריד את מספר החזרות בין 6-10 גם כן ותגוון בתרגילים.

gps
27-10-06, 11:57
איזה מאמרים לקרוא?

לנימרוד - אתה יכול לפרט בבקשה את התגובה שלך? מה זה טרייספס ובייספס? ואי אפשר לשלב בין השניים?

לאלעד- בקשר למשקל לא סתם אמרתי 24 כי זה המשקל שאני מרים.. למה אני לא אגיע הרבה עם 12 חזרות? זה המספר חזרות המומלץ לגידול מסת שריר לא? 6-10 חזרות עם משקל גבוה יותר זה למטרת כח לא?

Xchromosome
27-10-06, 12:11
stuart mcrobert
יש לו ספר הנקרא ידיים של טיטאן !!!

זה בדיוק בשבילך!!!

Nimrod
27-10-06, 12:13
איזה מאמרים לקרוא?

לנימרוד - אתה יכול לפרט בבקשה את התגובה שלך? מה זה טרייספס ובייספס? ואי אפשר לשלב בין השניים?

1. את כל המאמרים שיש באתר.
2. בייספס - יד קדמית, טרייספס - יד אחורית
3. בשבילך גם סינטול הוא פתרון טוב.

gps
27-10-06, 12:27
אני עובד גם על יד קדמית וגם אחורית..
כדאי במקום יד קדמית כפיפת מרפקים בפולי תחתון לעבור למשקולות חופשיות?
בפולי זה יותר נוח אבל השאלה אם זה יביא תוצאות

ומה לגבי מספר החזרות?.. למה לא 12? זה מה שצריך למסת שריר לא? פחות מזה = כח

ומה זה סינטול?

Xchromosome
27-10-06, 12:54
1. את כל המאמרים שיש באתר.
2. בייספס - יד קדמית, טרייספס - יד אחורית
3. בשבילך גם סינטול הוא פתרון טוב.

חחחחח נימרוד אתה שפוי:shok1::crazy: ???? סינטול ???:blink:
חחחחחחח כן אחי זה בדיוק הפתרון ! עזוב אותך חדר כושר ותזונה סינטול מסדר אותך זיק זאק !!! :sbb4::sbb4::sbb4: חחחחח:laugh:

Xchromosome
27-10-06, 12:58
GPS הוא בטעות רשם סינטול !!!!
אם מעניין אותך GOOGLE IT

synthol

Nimrod
27-10-06, 13:00
הסינטול היה בצחוק.
אסור לדבר על חומרים לא חוקיים ו\או להמליץ על כאלו, בלי קשר שזה מאוד מסוכן ולא ממולץ..

ד"א
סינטול לא חוקי? הוא לא צריך להיות לא חוקי, זה שמן גרמני פשוט ואני מאמין שיש לו עוד שימושים...

Daniel-Barak
27-10-06, 13:03
שלום השאלה שלי היא איך הופכים יד (זרוע) מקטנה לגדולה יותר ושרירית גם במצב רפוי
האם זה מספיק פשוט 3 פעמים בשבוע במכון כושר להרים נגיד 24 קילו בפולי תחתון? (כפיפת מרפקים) ב 3 סטים של 12 חזרות בשביל להשיג את המטרה? אם כן אז כמה זמן ייקח? והאם הלהרים 24 קילו בפולי תחתון יוצא כמו להרים משקולות חופשיות 12 קילו כל יד?

תודהמה שחשוב זה להגדיר כמה פעמים בשבוע אתה מאמן את שרירי הידיים, לפי זה לקבוע כמה סטים אתה אמור לתת (ולא לשכוח שבעבודה על שרירים גדולים, חלק משרירי הידיים עובדים, תלוי איזה תרגיל). ניתן לתת להן דגש ע"י שיטות וסוגי אימונים שונים, לשמור על תזונה נכונה של עלייה במאסה - רק ככה הן יגדלו, ובסופו של דבר גם יראו גדולות במצב רפוי (כמובן שיותר גדולות במצב של עשיית שריר)

shahaflol
27-10-06, 13:04
נימרוד, גם כל סטרואיד שקיים הוא חוקי, לשימוש רפואי, אז מה?
תהיה בטוח שלכל סטרואיד שקיים בפיתוח גוף ובכלל בספורט יש עוד שימוש... אז? לעשות אותו חוקי?

Xchromosome
27-10-06, 13:23
כן !!!! :diractor:
חחחחח:XDemoticon::XDemoticon::XDemoticon:

Gamerrrrr
27-10-06, 13:31
נמרוד שטויות אלה אמרת :p
בשביל יד גדולה, רפויה לא רפויה חובה חובה טרייספס גדול

Amit
27-10-06, 13:49
יש אנשים שחושבים שאם תעבוד בטווח יותר נמוך יהיה יותר מתח בשריר והוא יראה יותר טוב במצב רפוי
אבל שתהיה לך יד גדולה באמת היא תיראה גדולה תמיד רפויה או "מחוזקת" היד שלך פשוט קטנה עכשיו (לפי מה שהבנתי) תתן לה דגש והיא תיראה טוב בכל מצב

shahaflol
27-10-06, 13:57
אם היד שלך גודלת, היא גודלת בכל מצב, רפוי או לא.

GaL-L
27-10-06, 13:57
אם אתה רוצה שגם היד תיהיה גדולה וגם יראו את השריר בולט אז אתה צריך להיות על אחוז שומן נמוך זה גם תלוי באחוזי שומן בגוף שלך

elad1987
27-10-06, 14:21
אני עובד גם על יד קדמית וגם אחורית..
כדאי במקום יד קדמית כפיפת מרפקים בפולי תחתון לעבור למשקולות חופשיות?
בפולי זה יותר נוח אבל השאלה אם זה יביא תוצאות

ומה לגבי מספר החזרות?.. למה לא 12? זה מה שצריך למסת שריר לא? פחות מזה = כח

ומה זה סינטול?
לא נשמה... החזרות:
1-5- כוח
6-12 מסה (היפרטרופיה)
12-15 (חיטוב)

body55
27-10-06, 14:25
לא נשמה... החזרות:
1-5- כוח
6-12 מסה (היפרטרופיה)
12-15 (חיטוב)

לך תקרא מאמרים דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ףףף:book: :book: :diractor: :diractor:

Leo
27-10-06, 15:05
אם תהפוך אותה לגדולה ב"מצב רפוי" במצב שאתה עושה שריר היא תהיה עוד יותר גדולה
ואז עוד תשתגע

gps
27-10-06, 16:59
תודה על התגובות:)
אז איך אתם ממליצים לי להמשיך מכאן?
בינתיים מה שאני עושה זה 3 פעמים בשבוע את התרגיל עם הפולי תחתון כפיפת מרפקים.. אני שם משקל 24 עושה 3 סטים של 12 חזרות.. הסט השלישי כבר קשה לי..
להוריד חזרות ולהעלות משקל? לעבור למשקולות חופשיות?
להמשיך מה שאני עושה והיד תגדל? (בינתיים זה לא קורה..)

Takima
27-10-06, 17:10
יש אנשים שחושבים שאם תעבוד בטווח יותר נמוך יהיה יותר מתח בשריר והוא יראה יותר טוב במצב רפוי
הם לא סתם "חושבים". זה נכון מבחינת נסיון, גם ניסיון שלי. אם באימון אחד אני עושה כמה סטים של סקוואטים כבדים מתחת ל-6 חזרות, לאחר האימון באותו יום ובימים שאחרי זה אני רואה ומרגיש את המתח הזה בשרירי הרגליים.

elad1987
27-10-06, 17:10
לך תקרא מאמרים דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ףףף:book: :book: :diractor: :diractor:

lol שאני יקרא מאמרים...
בבקשה:

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=99&CategoryID=82&Page=2

3. אימון גיוס יחידות מוטוריות:
• 80%-130% מהכוח המרבי
• 1-5 חזרות בסט
• 4-8 סטים
• מנוחה מלאה
• קצב מתפרץ
4. אימון כוח מתפרץ:
• 65%-80% מהכוח המרבי
• 3-4 חזרות
• 4-6 סטים
• מנוחה מלאה
• קצב מתפרץ

3. שיטת אוקספורד - הרעיון סביב שיטה זו הוא שהעומס הולך ויורד תוך עייפות מתגברת של השריר. שיטה זו מבוססת על מציאת המשקל המרבי שהמתאמן יכול להרים 10 חזרות (rm10) וביצוע 10 סטים כאשר בסט הראשון המתאמן מבצע 10 חזרות של 100% מ-rm10 ובכל סט נוסף הוא מוריד משקל על מנת שההתנגדות תהיה שווה ל-rm10. מנוחה של מינימום 45 שניות בין סט לסט.
שיטה זו מתאימה לפיתוח סבולת שריר.

4. שיטת הפירמידה - שיטה זו מבוססת על מציאת המשקל המרבי שהמתאמן יכול להרים חזרה אחת (rm1). ביצוע של 4-8 סטים כאשר הרעיון הוא עליה וירידה במשפר החזרות ובמקביל ירידה ועליה במשקל יחסית ל-rm1 כאשר הסט האמצעי צריך להיות בין 85-90 אחוז מ-rm1 ומספר החזרות צריך להיות בין 2-4.
שיטה זו קשה, מיועדת לפיתוח וסבולת כוח ומתאימה למתאמנים מנוסים בחדר כושר.

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=98&CategoryID=82&Page=1

עדיף שאתה תקרא קצת מאמרים נשמה....

gps
27-10-06, 18:41
תודה על התגובות:)
אז איך אתם ממליצים לי להמשיך מכאן?
בינתיים מה שאני עושה זה 3 פעמים בשבוע את התרגיל עם הפולי תחתון כפיפת מרפקים.. אני שם משקל 24 עושה 3 סטים של 12 חזרות.. הסט השלישי כבר קשה לי..
להוריד חזרות ולהעלות משקל? לעבור למשקולות חופשיות?
להמשיך מה שאני עושה והיד תגדל? (בינתיים זה לא קורה..)

:ph34r: