PDA

צפה בגרסא המלאה : 2 שאלות

pohdem
28-10-06, 20:13
1. מזה בדיוק פולי רחב לאחור
2. מה עובד יותר טוב

Gamerrrrr
28-10-06, 20:17
1)פולי רחב לאחור, פולי עליון כאשר מושכים את המוט לכיוון העורף, לא עושים את זה יותר כי זה מסכן את חוליות הצוואר.

2) מזאת השאלה המפגרת הזאת? מה עובד יותר טוב בין מה למה??

אהה אבל אתה לא רוצה את העזרה שלי כי אני שחצן לא?? אין בעיה אל תקרא את ההודעה שלי חמוד

Psychopath
28-10-06, 20:19
פולי רחב זה כמו שגיימר אמר, אני ראיתי כמה פעמים אנשים שעושים את זה דווקא. אני אישית לא.
ואיתי נראה לי שהוא התכוון מה יותר טוב לאחור או לפנים

לפי דעתי מאחור, כנ"ל לגבי מתח אבל אם אומרים שזה מסוכן אז לפנים.

pohdem
28-10-06, 20:20
1. לא אמרתי שאתה לא מיקצועי בקשר לשאלות.. אלא עיצבן אותי שאתה מאוד שלילי בקשר לתמונות הגולשים...

2. בין רחב לאחור ולרחב לפנים.
3. ממ אז למה גיל אמר לי לעשות רחב לאחור?

Gamerrrrr
28-10-06, 20:22
1. לא אמרתי שאתה לא מיקצועי בקשר לשאלות.. אלא עיצבן אותי שאתה מאוד שלילי בקשר לתמונות הגולשים...

2. בין רחב לאחור ולרחב לפנים.
3. ממ אז למה גיל אמר לי לעשות רחב לאחור?
אם גיל אמר אז תעשה את זה, אני באופן אישי נמנע מהתרגיל הזה

בין רחב לבין מאחור? במאחור אין לך את כל הטווח תנועה שיש לך במלפנים, מאחור הכתף האחורית עובדת יותר חזק (זה לא שהגב עובד פחות פשוט יהיה עומס גם על הכתף האחורית) מקרבי השכמות עובדים יותר במאחור. אני באופן אישי פולי עליון עושה רק צמוד לפנים.

igorek
28-10-06, 20:24
הבעיה בפולי תחתון היא שלרוב האנשים אין את הגמישות לבצע את התרגיל מבלי לקבל פציעה.
שים לב שאמרתי לרוב האנשים ולא לכל האנשים.
ואני בדעה של גיימר, פולי באחיזה צמודה (או רוחב הכתפיים) באחיזה הפוכה זה הכי טוב.

pohdem
28-10-06, 20:29
תיראה זה התוכנית שהוא נתן לי לגב..
מתח - רחב לפנים 8x3
פולי עליון רחב לאחור 10x4
פול הובר בשכיבה כנגד משקולת בודדה 12x4
טרפזים - הרמת כתפיים לאוזניים 10x2

Gamerrrrr
28-10-06, 20:32
תיראה זה התוכנית שהוא נתן לי לגב..
מתח - רחב לפנים 8x3
פולי עליון רחב לאחור 10x4
פול הובר בשכיבה כנגד משקולת בודדה 12x4
טרפזים - הרמת כתפיים לאוזניים 10x2
נו ו...?? איזה תוכנית אתה עושה?? AB? ABC? כמה זמן אתה מתאמן, מתחיל ??מתקדם??

pohdem
28-10-06, 20:34
Ab מתאמן 4 חודשים
אני שואל מה אתה אומר לגבי התוכנית.. אמרת שרחב לאחור אין לך את כל הטווח תנועה.. אז בגלל זה הוא הביא את המתח רחב לפנים? מפצה על זה יענו?

Gamerrrrr
28-10-06, 21:24
Ab מתאמן 4 חודשים
אני שואל מה אתה אומר לגבי התוכנית.. אמרת שרחב לאחור אין לך את כל הטווח תנועה.. אז בגלל זה הוא הביא את המתח רחב לפנים? מפצה על זה יענו?

אין קשר למפצה או לא. הכוונה היא כנראה שבפולי לאחור הוא רוצה לתת עבודה בנוסף לגב גם על הכתףה אחורית ומקרבי השכמות (=לא לתת תרגילי חתירה) ממה שראיתי אין לך תרגיל חתירה אחד, הכל תרגילי פולדאון שזה מעולה אין בעיה אם זה, התוכנית טובה

Leo
28-10-06, 21:25
מטח וחתירה עם בארבל עובד הכי טוב אם הידיים שלך מתות אז פולאובר

Bullet
28-10-06, 21:29
למה פולי מאחורי העורף מסוכן לצוואר?

ואני חושב שהפולי שהכי מערב את הלאטס זה פולי קדמי עם אחיזה של בייספס.

Leo
28-10-06, 21:32
כי הוא טוחן את הrotator cuff בצורה שהגוף לא יכול להתרגל אליה.

pohdem
30-10-06, 15:06
אין קשר למפצה או לא. הכוונה היא כנראה שבפולי לאחור הוא רוצה לתת עבודה בנוסף לגב גם על הכתףה אחורית ומקרבי השכמות (=לא לתת תרגילי חתירה) ממה שראיתי אין לך תרגיל חתירה אחד, הכל תרגילי פולדאון שזה מעולה אין בעיה אם זה, התוכנית טובה

אז רגע... אבל אם באימון A אני עובד על כתפיים אז באימון B אני אמור לתת להם לנוח לא? תקן אותי אם אני טועה.

PcGunMan
30-10-06, 15:47
פולי לאחורה עובד על דלקות