PDA

צפה בגרסא המלאה : המטרה שלי בפיתוח גוף

GaL-L
29-10-06, 16:32
טוב רציתי לשאול בתור אחד שלוקח את העיניין של הפיתוח גוף בתור תחביב ולא מתכוון ללכת לתחריות וכאלה אני לא משתמש בשום אבקות חלבון גם בגלל הכסף וגם בגלל שההורים מתנגדים לזה אז אני רוצה להעלות במאסה לעלות בכוח בשביל עצמי להרגיש חזק עם ביטחון אבל הבעיה היא איך יילך לי החיטוב כי אני לא מקצועי או משהו כזה ואני פוחד מאוד מלהשמין כי בעבר הייתי שמנמן ועשיתי דיאטה וירדתי במשקל והורדתי את השומן מהגוף אז עכשיו אני חושש מעלייה במאסה שאני יעלה שוב בשומן ויהיה חיטוב קשה שאני יאבד בו מאסת שריר בנוסף . אז רציתי לשאול אתכם איזה עצות אתם יכולים לתת ?
בתודה מראש גל :1eye:

Psychopath
29-10-06, 16:36
טוב רציתי לשאול בתור אחד שלוקח את העיניין של הפיתוח גוף בתור תחביב ולא מתכוון ללכת לתחריות וכאלה אני לא משתמש בשום אבקות חלבון גם בגלל הכסף וגם בגלל שההורים מתנגדים לזה אז אני רוצה להעלות במאסה לעלות בכוח בשביל עצמי להרגיש חזק עם ביטחון אבל הבעיה היא איך יילך לי החיטוב כי אני לא מקצועי או משהו כזה ואני פוחד מאוד מלהשמין כי בעבר הייתי שמנמן ועשיתי דיאטה וירדתי במשקל והורדתי את השומן מהגוף אז עכשיו אני חושש מעלייה במאסה שאני יעלה שוב בשומן ויהיה חיטוב קשה שאני יאבד בו מאסת שריר בנוסף . אז רציתי לשאול אתכם איזה עצות אתם יכולים לתת ?
בתודה מראש גל :1eye:

קשה לעלות במאסה בלי להוסיף שומן וזה גם דיי בלתי אפשרי השאלה כמה משמינים, וגם אם יש לך גנטיקה של שמן אז אתה בטוח תשמין במאסה

תעלה בצורה מתונה יותר תימנע משומנים ואל תפציץ יותר מדי, אחרי זה תדפוק חיטוב.

Leo
30-10-06, 14:15
בקצרה:
אין לי כוח להשקיע כי אני לא מחפש תוצאות , אני רוצה לעלות במסה אבל אני מפחד להשמין כי אני יאכל יותר מ 400 קלוריות ביום.

שתבין מה רשמת. אתה בכלל לא חושב על השומן במאסה ברמה של מסה ראשונה

Kagemusha
30-10-06, 14:31
מה הבעיה?
תתחיל ללכת למכון... אל תאכל תפריט מפוצץ אבל תשמור על ארוחה טובה אחרי האימון,
לאכול ארוחת בוקר ואיזה משהו לפני השינה. תעשה מה שבילדרים עושים רק בצורה מתונה יותר. לא צריך להיכנס לתקופות מסה אם אתה לא חושב ברצינות שאתה רוצה להיות יותר מסיבי ממש...
פשוט תנסה לעלות נקי, זה אולי יהיה די איטי (תלוי מאוד בגנטיקה שלך...) אבל לפחות תרגיש טוב עם עצמך.

Bullet
30-10-06, 16:46
מה הבעיה?
אתה חטוב כן?
תן במסה---->תעלה בשריר+שומן---->תעשה חיטוב--->תאבד את השומן+שריר(אם החיטוב חרא). אם תעשה בחכמה, בסוף התהליך יהיה לך כמה קג של שריר נקי.
חזור על התהליך לקבלת התוצאה הרצויה.

GaL-L
30-10-06, 17:29
תודה על התשובות אני לא ממש חטוב עכשיו אבל דיי בסדר אני מעריך שאני על איזה 13%-14% שומן משהו כזה כן ואני רוצה לעלות במאסה אבל לא להפציץ כמו מטורף לעלות סביר אם אני יעלה רק נקי בלי צי'טינג אני יצליח לעלות ?

jonathan
30-10-06, 17:37
תודה על התשובות אני לא ממש חטוב עכשיו אבל דיי בסדר אני מעריך שאני על איזה 13%-14% שומן משהו כזה כן ואני רוצה לעלות במאסה אבל לא להפציץ כמו מטורף לעלות סביר אם אני יעלה רק נקי בלי צי'טינג אני יצליח לעלות ?
נראה לי שאני מבין אותך.
אתה היית אחד שמנמן פעם..רזית...אתה רוצה לעלות בשריר אבל מפחד להיות שמן כמו פעם ואז עם אותו סיפור של הרזיה(שבטח היה קשה לך->חוסר ניסיון בחיטוב וכדומה)
תעלה במסה כמו שצריך,מן הסתם גם תעלה קצת בשומן,על תפחד,עם חיטוב טוב של חודש חודשיים אתה תראה 10

Psychopath
30-10-06, 17:39
תגידו זה הגיוני שבנאדם שמתאמן שנה בתוכנית Fbw והוא לא רציני, לא מקפיד על ארוחות לא מתעסק בתזונה, פשוט הולך למכון מתי שבא לו לפעמים פעם בשבוע לפעמים 3, יגדל פחות מבנאדם רציני שמקפיד על תזונה נכונה ותפריט מאסה טוב יחד עם תוכנית מתאימה ונכונה במשך חודשיים?

GaL-L
30-10-06, 17:43
נראה לי שאני מבין אותך.
אתה היית אחד שמנמן פעם..רזית...אתה רוצה לעלות בשריר אבל מפחד להיות שמן כמו פעם ואז עם אותו סיפור של הרזיה(שבטח היה קשה לך->חוסר ניסיון בחיטוב וכדומה)
תעלה במסה כמו שצריך,מן הסתם גם תעלה קצת בשומן,על תפחד,עם חיטוב טוב של חודש חודשיים אתה תראה 10

כן אחי צודק בדיוק הגעת לנקודה שלי הייתי שמנמן לפניי שהתעסקתי בפיתוח גוף אז בגלל זה לקח לי הרבה זמן להרזות איזה חצי שנה בערך ועכשיו אני פוחד שזה ייקח לי הרבה זמן אבל עם תפריט ותזונה נכונה זה יהיה יותר מהר נכון ?

Leo
30-10-06, 19:54
תגידו זה הגיוני שבנאדם שמתאמן שנה בתוכנית Fbw והוא לא רציני, לא מקפיד על ארוחות לא מתעסק בתזונה, פשוט הולך למכון מתי שבא לו לפעמים פעם בשבוע לפעמים 3, יגדל פחות מבנאדם רציני שמקפיד על תזונה נכונה ותפריט מאסה טוב יחד עם תוכנית מתאימה ונכונה במשך חודשיים?
תקרא את מה שאמרת עוד פעם