PDA

צפה בגרסא המלאה : אמות... לאמן אותם או לא???

front
30-10-06, 11:33
מה אתם אומרים אני מתאמן ב ab כבר הרבה זמן עם כמה שינויים, ואמות עד עכשיו לא הכנסתי תרגיל ספציפי, כדאי? הבנתי שזה יכול לגרום לדלקות כי זה שריר רגיש...

סמי21
30-10-06, 12:36
וואלה לדעתי לא שאתה עובד גב ..בvinch לדוגמא או דד ליפט ...אתה מחזק אותם מספיק אין לך מה לעבוד עליהם ספיציפית אפשר אבל אני לא עושה את זה ...

front
30-10-06, 12:38
התנועה , 90 אחוז שאני עושה אותו...

Amit
30-10-06, 13:16
התנועה , 90 אחוז שאני עושה אותו...
פולי עליון..

front
30-10-06, 13:31
או שאין טעם? באמת זה שריר כזה רגיש שמפתח דלקות?

Leo
30-10-06, 13:56
תגיד אתה בכוח רוצה להיות פופאי?

תאמן אותם אם הן לא גדלות מספיק ולא הן לא קשורות רק לאליזה או אפילו לרוב האחיזה

aaSH
30-10-06, 13:57
לפי דעתי זה מיותר
הם מקבלים מספיק מאימון רגיל

amir harduf
30-10-06, 14:20
אני בעד להכניס ולחזק אותם... רע לא יוצא לך מזה... גם ככה אני מונע את הדלקות של במפרקים.. (היום לי כבר 3 פעמים ומאז שחיזקתי אותן בכל אימון של יד קידמית אין יותר)

AVI-הנוקם
30-10-06, 14:52
תכניס אותם אבל אחי תיזהר אל תיתפוס על זה ותתחיל לעשות פול כמו שאני יצאתי אהבל יש לי דלק בגיד אני מאמין שביגלל זה שאיזה שלוש ימים רצוף עשיתי

פאוור
30-10-06, 15:17
העלו את הנושא הזה הרבה פעמים,אני עצמי גם העלתי. לפי הנסיון שלי,אל תאמןאין צורך
אלא אם כן הם מפגרים משרירי הידיים,אז תחזק אותם קצת. אבל בעיקרון אמות עובדות חזק,בתרגילים
כמו גב וחזה וידיים
וגם שמאמנים אותם אחי זה מקור לפציעות. בהצלחה

Bodybuilder
30-10-06, 15:25
עם הם פרופורציאונלים פחות או יותר לחלק העליון של היד אז לפי דעתי לא צריך לגעת בהם ...
שורש כף היד = מקום עם פוטינציאל גדול לדלקות:diractor:

Leo
30-10-06, 15:34
עם הם פרופורציאונלים פחות או יותר לחלק העליון של היד אז לפי דעתי לא צריך לגעת בהם ...
שורש כף היד = מקום עם פוטינציאל גדול לדלקות:diractor:
זה בערך למה אימון אמות זה כ"כ מעצבן אני בכל זאת עושה אותו עם משקלים קטנים בא לי להיות פופאי =\

powersnake
30-10-06, 15:58
זה בערך למה אימון אמות זה כ"כ מעצבן אני בכל זאת עושה אותו עם משקלים קטנים בא לי להיות פופאי =\

משקלים נמוכים לא יעזרו לך, אם אתה רוצה אמות חזקות וגדולות תעשה את התרגיל finger barbell curls: תעמיס משקל ששווה למשקל גוף שלך, תרים את המשקל כך שהידיים שלך יהיו ישרות לפני הגוף שלך. תפתח את היד שלך לאט ותתן למשקולת לרדת עד לקצה האצבעות ( אל תפיל אותה P;) וסגור חזרה. תעבוד ב6 סטים של 3-6 חזרות עם לפחות 2 דקות מנוחה.
פעמיים בשבוע בהחלט מספיק. כפות הידיים צריכות להיות מופנות רחוק ממך.
השאיפה היא שתעבוד במשקלים של 175% ממשקל הגוף שלך.

front
30-10-06, 16:56
3-4 סטים כדי קצת לגרות אבל לא יותר מזה , תודה לכל הפופאים!

Leo
30-10-06, 16:57
משקלים נמוכים לא יעזרו לך, אם אתה רוצה אמות חזקות וגדולות תעשה את התרגיל finger barbell curls: תעמיס משקל ששווה למשקל גוף שלך, תרים את המשקל כך שהידיים שלך יהיו ישרות לפני הגוף שלך. תפתח את היד שלך לאט ותתן למשקולת לרדת עד לקצה האצבעות ( אל תפיל אותה P;) וסגור חזרה. תעבוד ב6 סטים של 3-6 חזרות עם לפחות 2 דקות מנוחה.
פעמיים בשבוע בהחלט מספיק. כפות הידיים צריכות להיות מופנות רחוק ממך.
השאיפה היא שתעבוד במשקלים של 175% ממשקל הגוף שלך.
זה לא יעבוד על כל האמות , הראש של האמה שעובד על התרגיל הזה אם אתה רוצה עם משקל הגוף תעשה אותו על מוט מטח בלי שטויות זה מה שאני עושה