PDA

צפה בגרסא המלאה : אמות >> המלצות

Psychopath
30-10-06, 18:12
התחלתי לעבוד על האמות, אני חולה על השריר הזה וזה גם שריר חשוב
מה שאני עושה בדרך כלל, זה מוסיף לאימון B שלי (רגליים גב בייספס)
4 סטים לאמות בתרגילים האלו:
http://exrx.net/WeightExercises/WristFlexors/BBWristCurl.html
ו
http://exrx.net/WeightExercises/WristExtensors/BBReverseWristCurl.html

התרגיל הראשון סבבה אבל התרגיל השני על הפנים, כל הידיים שלי מתפרקות ואני לא מרגיש כלום.

בכל אופן, אני מאוד רוצה להגדיל את האמות שלי אז אם תוכלו לתת לי כמה תרגילים טובים זה יהיה סוס.

Gamerrrrr
30-10-06, 18:14
אתה לא בשלב של לעבוד על האמות עדיין, סבלנות

Psychopath
30-10-06, 18:16
למה לא ?

Gamerrrrr
30-10-06, 18:17
למה לא ?
אין לך אפילו חצי שנה של אימון זה למה, על אמות צריך לעבוד מישהו שיש לו יותר וותק

Psychopath
30-10-06, 18:21
אבל מאיזה סיבה ? בגלל שהשריר יכול להיקרע? בגלל שאני לא יעשה את התרגיל הנכון ?

אם אתה ישר מבטל לי שריר לפחות תסביר למה

powersnake
30-10-06, 18:29
אישית, לא חושב שיש קשר בין הזמן שאתה מתאמן לעובדה שאתה תאמן את האמות.
בכל מקרה, תעשה חיפוש בפורום, בזמן האחרון יש הרבה נושאים שקשורים לאמות, ובטח תמצא תשובה ורעיונות.
בקשר ל- reverse wrist curl, תרגיל מצוין אבל בד"כ עובדים בו עם משקל יחסית נמוך כי השריר חלש יותר.

Gamerrrrr
30-10-06, 18:31
אבל מאיזה סיבה ? בגלל שהשריר יכול להיקרע? בגלל שאני לא יעשה את התרגיל הנכון ?

אם אתה ישר מבטל לי שריר לפחות תסביר למה
אתה לא צריך, האמות שלך מקבלות מספיק גירוי בגב ובבייספס ככה שאם תאמן אותן עוד תקבל דלקת פשוט.

Psychopath
30-10-06, 18:37
אההההההההה אוקי.
האמת שאני מרגיש את האמות שלי עובדות חזק כמו כל שריר אחר בתרגילים גב ובייספס בעיקר.
אתה בעצם אומר, שהאמות צריכות לגדול לבד בשלב הזה עד לוותק מסוים שבו כבר הגוף מגיע לאיזון של השרירים ששם כבר האמות יהיו חזקות מספיק ביחס לשאר השרירים, ורק אז יהיה נכון לעבוד עליהם בצורה מבודדת.

אוקי הבנתי. תודה

Leo
30-10-06, 19:42
=\
עבודה על אמות זה לא רק כפיפות ידיים ואחיזה.....................
יש אנשים שמקדישים לזה מיני אימון שלם ( כי אמות זה שריר קטן תכלס אין הרבה סיכון לאובר טריינינג) של איזה 20 דקות

dstyle
30-10-06, 21:00
אני לא יודע מה אתכם לי הייתה דלקת בגלל עבודה על יד קדמית ולאחר שהיא עברה התחלתי בעקבות המלצה של המדריך וגם בגלל שרציתי לעבוד על האמות לחזק את השרירים שמסביב לגיד בקיצור אפשר לעבוד על אמות בכל אימון שאתה רוצה אני מציע 2-3 תרגילים מה שהראית התרגיל הראשון טוב, אתה יכול גם לבצע כפיפות כאלה רק עם מוט W מאחורי הגב ואתה פשוט מכופף למעלה את כף היד, עוד תרגיל טוב שעובד יותר על החלק של התרגיל השני שהראית , אני לא יודע בדיוק להסביר , קח מוט W תצמיד ידיים לגוף ,אחיזה צרה , תחזיק אותו בצורה שמחזיקים לתרגיל של מוט W לסנטר ותרים רק בעזרת מפרק אחד ז"א אתה מרים מלמטה לכיוון הבטן עם שרירי האמה זה תרגיל טוב. (הסבר גרוע אבל אין לי כאן איך להראות לך ואני לא יודע את שם התרגיל)
מקווה שעזרתי
אגב מאז באמת אין לי דלקות שם, האמות גדלו באופן יחסית משמעותי למה שהיו וזה שריר שלא צריך לזלזל בו לדעתי צריך לתת לו עבודה ישירה אם עובדים עליו נכון וטוב הוא גדל מצויין והוא שריר חשוב
דרך אגב את התרגיל הראשון אני אישית מעדיף לעשות כל יד בנפרד עם משקולת יד זה עובד יותר לדעתי...

Psychopath
30-10-06, 21:29
אהה אוקי תודה!

אני יחשוב על זה עוד חודש אולי.
אני מרגיש את האמות ברוב התרגילים שמערבים תזוזה של הידיים.
ואני לא רוצה שיתבאסו לי האימונים בגלל דלקת.. עד היום בעזרת השם אין שום דלקת

Shauder
30-10-06, 21:35
http://www.exrx.net/WeightExercises/Brachioradialis/BBReversePreacherCurl.html

תרגיל נחמד לאמות, תנעשה אותו!

פאוור
30-10-06, 21:44
אתה לא צריך, האמות שלך מקבלות מספיק גירוי בגב ובבייספס ככה שאם תאמן אותן עוד תקבל דלקת פשוט.

כל מילה נכונה אתה סתם עושה נזק
אתה מספיק מקבל גירוי בעקיפין מגב חזה וידיים.

PcGunMan
30-10-06, 22:03
מאז שהתחלתי להתאמן האמות כמעט לא גדלו לי היד שלי משהו בסיבות 35-6 ואמה בלחץ 30 נראה לי הם לא גדלות אני חייב לשים להם דגש רציני אבל אני לא מוצא מתי באימונים ואני עובד
ABC :wacko: ובהחלט היד הקדמית זה החלק החלש אצלי אני גם מרים הכי פחות אולי זה קשור לאמה לא יודע

פאוור
30-10-06, 22:10
אני לא מבין מה אתם מתייחסים כל-כך לשריר כ"כ קטן שעובד מספיק באימונים
ואולי תנסו לחשוב מרוב שמתייחסים אליו ומאמנים אותו, ניהיה בעיות עייפות וכאבים וחוסר התפתחות.

Psychopath
31-10-06, 07:07
תודה לכולם על התגובות

יש לי שאלה:
דלקת נגרמת עקב עבודה בתדירות גבוהה, או בווליום גבוה ?
זתומרת תהיה לי דלקת במקום מסוים אם אני יעבוד חזק מדי, או אם אני יעבוד יומיים ברציפות בצורה מבודדת על אותו המקום?

איך נגמרת דלקת?

dstyle
31-10-06, 19:21
אני לא יודע איך תקבל תדלקת אם בכלל אבל לפי מה שהיה לי זה בערך חודש של כאבי תופת באיזור המסויים לא עובדים על תרגילים שבהם כואב שם אבל אפשר להתאמן על כל השאר וזה עובר לבד פשוט

Night_Wolf
31-10-06, 19:51
=\
עבודה על אמות זה לא רק כפיפות ידיים ואחיזה.....................
יש אנשים שמקדישים לזה מיני אימון שלם ( כי אמות זה שריר קטן תכלס אין הרבה סיכון לאובר טריינינג) של איזה 20 דקות

אני מקדיש 15 דקות אימון על האמות 3 פעמים בשבוע פעמיים ...
2-3 תרגילים 4 סטים כל תרגיל 12-15 חזרות משתדל לעבוד אם משקל כבר אמה זה אחד השרירים היפים שיש ממליץ לכל מי שמתאמן ברצינות לעבוד עליו גם השריר הזה מתפתח יחסית מהר...