PDA

צפה בגרסא המלאה : abc ניסיתם?

Takima
31-10-06, 20:29
אם כן, בבקשה עזרו לי בחלוקה. אני מתלבט בין 5 ימים ל-6 ימים בשבוע. למי שיש נסיון עם לפחות אחת משתי החלוקות שירשום את דעתו.

Bullet
31-10-06, 20:30
אני רואה שלא אהבת Fbw :nonono:

Daniel-Barak
31-10-06, 20:43
לך על 5

PcGunMan
31-10-06, 20:46
אני עובד 4 הכי טוב

Curtis J
31-10-06, 20:53
אני עובד Abc שש אימונים בשובע

Nimrod
31-10-06, 21:02
אני עושה 3 ימים כן, יום לא.
החלוקה:
A - חזה בייספס
B - רגליים
C גב, כתפיים, טרייספס.

Takima
31-10-06, 21:04
תודה לכל מי שהגיב. נראה שלא הבינו אותי נכון. פחות מעניין אותי איך כל אחד עובד או ממליץ לעבוד, אלא מה ההגיון שעומד מאחורי החלוקה ומה התוצאות שקיבלתם.

Nimrod
31-10-06, 21:16
תודה לכל מי שהגיב. נראה שלא הבינו אותי נכון. פחות מעניין אותי איך כל אחד עובד או ממליץ לעבוד, אלא מה ההגיון שעומד מאחורי החלוקה ומה התוצאות שקיבלתם.

ההגיון? 1. שאין אף פעם התנגשות.
2. שהאימונים מהנים ולא צריך לעבוד יד אחורית אחרי חזה או יד קדמית אחרי גב.

Daniel-Barak
31-10-06, 21:25
אני בעד 5, כי אני מעדיף 2 ימי מנוחה בשבוע ולא 1.
אני לא דן באם אתה מתאמן ותיק, מערכת עצבים חזקה וכו'... ממש לא.
גם אם מדובר על אדם שכזה, עדיין, אני בעד לפחות 2-3 ימי מנוחה בשבוע, ובין 4-5 ימי אימונים בשבוע.

AVI-הנוקם
31-10-06, 21:25
לדאתי 3 פעמים בשבוע אבל בעצימות גבוהה

blackbimer
03-11-06, 03:28
3 פעמים בשבוע Abc אימון של שעה וחצי ככה 16 סטים לשריר גדול 8-10 לקטן הכי טוב והכי פשוט

Lil Wayne
03-11-06, 06:49
5 ימים יהיה לך הרבה יותר טוב משש ימים
אני ניסיתי כבר 6 ימים אבל מצאתי את עצמי עייף מת אחרי כל אימון ובלי חשק לאימון הבא כי כבר לא היה לי זמן לנוח או זמן לעצמי והשרירים שלי נחלשו בקיצור אימון יתר...אני הייתי מציע לך 5 כי באמת זה שינה לי הרבה שעברתי מ6 ימים ל5 וזה לא ששיניתי את המיספר סטים בשבוע..הוא נישאר אותו דבר פשוט היום מנוחה אקסטרה הזה נתן לשרירים שלי יותר זמן לנוח וליבנות את עצמם מחדש

Dr. Muscle
03-11-06, 07:27
העליה הכי קיצונית שלי בכח ומסה היתה על Abcd
A - רגל כתף
B- חזה
C- גב
D- ידיים.
ממליץ בחום. כל שריר 1 לשבעה ימים.
Abc שאתה חוזר על הסייקל פעמיים בשבוע יוביל מאד מהר לאוברטריינינג.

shahaflol
03-11-06, 07:45
לפי מה שאמרת יש לך זמן, אז לדעתי כדאי שתעשה Abcxabcxabcxabcx... בלי לשים לב לשבועות

m0she
03-11-06, 11:55
זה סה"כ עניין של ווליום , Abc יכול להיות נח מהבחינה שהאמונים יהיו מאוד קצרים ועצימים. לא ממליץ לך להתאמן 6 ימים בשבוע בגלל סיכון לפציעה.

Psychopath
03-11-06, 13:37
ההגיון? 1. שאין אף פעם התנגשות.
2. שהאימונים מהנים ולא צריך לעבוד יד אחורית אחרי חזה או יד קדמית אחרי גב.

גם FBW ובAB אין אפעם התנגשות, אז למה ABC ?!
ואימונים מהנים זאת חוות דעת ולא עובדה. אני למשל מעדיף AB.

השוני בABC, הוא שיש יותר מנוחה לכל שריר (96 שעות מינימום) ובגלל זה התדירות יותר נמוכה.
מתאמנים מתקדמים יעדיפו תוכנית ABC בגלל שאפשר לתת יותר סטים לכל שריר כיוון שיש יותר מנוחה.
אנשים בדרך כלל עוברים לABC בגלל שהם לא מסתפקים בעבודה בAB כנראה, הם רוצים יותר סטים.

בכל אופן בABC הווליום זהה, התדירות נמוכה יותר והכמות (סטים) גבוהה יותר
אני ממליץ על AB כיוון שזוהי נקודת האמצע בין שלושת הפרמטרים.

תדירות ממוצעת, ווליום ממוצע , וכמות סטים ממוצעת לפי ההגיון זאתי התוכנית הטובה ביותר.

Leo
03-11-06, 16:48
Abc ניסיתי לא עובד עלי
על המקום פלטאו

Ori-Silver
03-11-06, 16:59
אני ממש שונא את השיטה הזאת בגלל השיטה הזאת כל השרירים הקטנים לא גדלים כמו שצריך אני אישית אוהב מאוד אימוני Ab שמחולקים לפלג גוף עליון ופלג גוף תחתון עוד אופציה טובה זה חזה+כתפיים+יד אחורית B גב יד קדמית+רגליים מאז שהתחלתי בחלוקה כזאת הידיים והכתפיים שלי גדלו בהמון

Psychopath
03-11-06, 17:21
אני מסכים עם Ori הכסוף
שמעתי בעצתו והתחלתי Ab לפי החלוקה הזו : A חזה כתפיים טריי B גב רגליים בייספס
ואני מאוד מרוצה, גם מהתוצאות, וגם מהאימון עצמו.
אל תחשוב שabc יותר טובה רק בגלל שיש יותר סטים..בab אמנם יש פחות סטים אבל תדירות הגירוי של כל שריר היא 72 שעות לעומת Abc ששם זה 96 שעות.
גם בחלוקה הנ"ל, אתה יכול לראות שכתפיים וטרייספס עובדים עם החזה, ככה שחצי עבודה כבר יש, אותו דבר לגבי הגב והבייספס.
אני מציע לשקול Ab! אם צריך אני יעזור לך בחלוקה ובתרגילים.