PDA

צפה בגרסא המלאה : לכל מי שמתאמן רק על הישר בטני ביספס וחזה

Leo
01-11-06, 21:34
טוב אני יודע שיש לא קצת מכם ששמים הכי הרבה דגש לזה , וגם מתאמנים למראה בעיקר לחוף וכל זה...

ואני יודע שאתם מול המראה זה מה שאתם רואים , ושמים הכי הרבה לב אליו , אבל שאתם הולכים בלי חולצה נגיד בים 80% ממה שאנשים רואים זה הגב הכתפים והטריספס...

וזה פשוט מוזר שבאים אנשים לפורום ואני לא יזכיר מה עם מסה יפה ויש להם חזה שלה היה מבייש מישהו בקטגוריית נוער של פיתוח גוף ואומרים להם לתת עוד דגש על החזה ואין להם כתפיים אין להם יד אחורית אפילו לא מרים רגליים וזיבי שהם ידפקו דווקא את הדאבל ביספס כי גם גב אין להם

אז הגיע הזמן לשנות אידיאל , ממתי לגבר צריכים להיות ציצים מילא? נכון חזה מרובע וכל זה זה יפה אבל בפרופורציה וזה גם חל על הבטן אין לאנשים בכלל זוקרי גב ואלכסונים רק ישר בטני שנשפך החוצה.......

מעכשיו אתם:
עושים בנץ' רק בטכניקה של פוורליפטינג שיעבוד לכם לטריספס
מכפילים את כמות הסטים היחסית שלכם לכתפיים ועובדים עליהם עם מילטרי פרס של דאמבלים כבד עם דרופסטים להרמות לצדדים
שוברים את הלג פרס קיבינימט כי מעכשיו הדבר היחיד שתעשו לרגליים יהיה האק סקווט ודדליפט
וגם שוברים את הפולי ומתחילים לעשות בנד אוברז ומטח

וסוף סוף תיראו כמו שצריך

=\ סתם פוסט דפוק מי שזה לא חל עליו אל תתיחסו יותר מידי

Antonator1
01-11-06, 21:37
אתה חולה?

Tnavon
01-11-06, 21:40
אתה חולה?
מי זה הסוס בחתימה שלך?

Antonator1
01-11-06, 21:41
רג' פארק.

Leo
01-11-06, 21:41
סתם ראיתי כמה תמונות בזירת הגולשים...

Antonator1
01-11-06, 21:42
הנה גלרייה שלו:
http://www.schwarzenegger.it/mro/park.html

NIRAN
01-11-06, 21:42
you have a point...
noobs read this shit

amir harduf
01-11-06, 21:52
רג' פארק.

לא יודע כל פעם שאני רואה את זה אני חושב על משה רבנו

shahaflol
01-11-06, 21:54
גם אני חשבתי שזה משה!

Psychopath
02-11-06, 19:04
איזה פוסט הזוי.
זה מפגר לעשות בנץ ב3 חזרות כי גם אם זה עובד יותר על הטרייספס זה לא אומר שהטרייספס יגדל עד כדי כך מ3 חזרות שהוא עובד כשריר משנה .
מה שרואים בחוף זה כל הפלג העליון ! ולחזה יש חלק משמעותי !
להכפיל את מספר הסטים לכתפיים? יודע מה, תעשה אתה תוכנית Ab, ונראה אותך אחרי 3 סטים של לחיצת חזה בדאמבלים + 3 סטים של לחיצת חזה במוט + 3 סטים של פלייס בשכיבה, עושה 12 סטים לכתפיים ! נראה אותך !
ממתי צריך להיות לגבר ציצים ? ראית פעם ציצי ?

עזוב זה הזוי לגמרי

Bullet
02-11-06, 19:06
אנשים לא מבינים שאם הם יעבדו יותר על שריר מסויים, הוא ל-א יגדל יותר...

Psychopath
02-11-06, 19:11
אנשים לא מבינים שאם הם יעבדו יותר על שריר מסויים, הוא ל-א יגדל יותר...

נכון ! הם רק יעמיסו על מערכת העצבים ויאריכו את ההתאוששות מה שאומר שעד האימון הבא השריר לא יספיק לגדול כמה שהוא יכול!

רוצים יותר סטים ? תחליפו תוכנית אבל אל תרגישו גיבורים.
דרך אגב,
אני מאמין שפאמפ ודומז קשורים מאוד לגדילה ומעידים על עבודה נכונה וחזקה!

פאוור
02-11-06, 19:25
למפרסם המודעה אתה צודק במאה אחוז,אני חושב שתנועות עיקריות הכי נכונות לפיתוח הגוף ,סתם לעשות הרבה תרגילים לא מועיל.
אני לדוגמא הפסקתי לאמן ידיים,כיני לא מאמן שרירים שכל הזמן נכתשים חזק בגב וחזה...

Amit
02-11-06, 19:28
לא הבנתי מה הקטע שכל אחד יבנה את הפרופורציות שלו איך שהוא מבין..

kibinimat
02-11-06, 19:31
אין כזה דבר, צריך לעבוד על הכל באופן שווה !

פאוור
02-11-06, 19:36
קשה לכם לקבל את זה.....
זה חבל .אולי תתחילו להבין שלא צריך לעבוד על כל שריר בנפרד
מה השטויות האלו אופן שווה??
בסוף מגיעים לאימון יתר ואומרים למה???

Antonator1
02-11-06, 19:42
מה הולך פה לכל הרוחות?

פאוור
02-11-06, 20:01
מה הולך פה לכל הרוחות?

אני אמרתי שבמקום מלא תנעות ולאמן כל שריר בנפרד לא ראלוונתי
לדוגמא אימון ידיים אני הפסקתי לעשות כי הם נכתשים חזק באימונים בתנועות גדולות [גב,חזה]
צריך להתרכז בתנועות עקריות זה מה שאני אומר....

Antonator1
02-11-06, 20:23
אני אמרתי שבמקום מלא תנעות ולאמן כל שריר בנפרד לא ראלוונתי
לדוגמא אימון ידיים אני הפסקתי לעשות כי הם נכתשים חזק באימונים בתנועות גדולות [גב,חזה]
צריך להתרכז בתנועות עקריות זה מה שאני אומר.... את זה הבנתי חחח, אני לא מבין פשוט לאן מתגלגל הפוסט הזה...
כולם פה יוצאים בהכרזות הארד קור גראנדיוזיות... אבל סחטיין, גם אני אוהב לעשות את זה לפעמים.:jockey:

Leo
02-11-06, 20:57
פוור צודק 100%

זה לא בידיוק היה הרעיון שלי בנושא אבל בשלב שרבים ממכם נמצאים בו אתם אפילו לא צריכים לחשוב על לבודד ידיים יותר מ5% מהזמן שלכם ...
תעשו מילטרי פרס בנץ' פרס(או מקבילים חח פחות מסוכן לקבל מכה אם נתקעים יותר מסוכן לפציעות) חתירה ומטח

רוצים לשים דגש על ידיים תשנו את האחיזה שלכם וזהו....
מצידי תעשו Fbw או Abc למרות אני בעד Fbw ותראו תוצאות.......
אפילו לא צריך לעבוד עד כשלון בגלל הווליום הגבוהה שכל חזרה של תרגיל כזה אתה מזיז משקל כלשהו בעצם ואם רוצים לעבוד עד כשלון העצימות של האימון עולה לשחקים

ואחרי זה כשיש לכם מאסה של לפחות חזה 110 ס"מ ידיים 40 ככה רגליים 50~ אז תראו מה חסר לכם ותעשו בידוד.

שרק תבינו העומס על הסיספס במטח אם אתם שוקלים 80 קילו בדד האנג אז העומס שעובר דרך הסיספס הוא 80 קילו אפילו שהגב עוזר לתנועה אז מה נראה לכם יעודד יותר גדילה?
כפיפות מרפקים עם 15 קילו??? 30 סך הכל? רוצים הוחכה שזה ככה? פעם הבאה שאתם עוברים ליד מוט מטח תקחו אחיזה מאחור (יד אליך) ותעשה את החלק העליון תוך כדי שרוב התנועה ע"י האמה? .... רגע זה לא התחשוה הכי חזקה של הביספס שהייתה לכם בחיים?

Leo
02-11-06, 21:01
איזה פוסט הזוי.
זה מפגר לעשות בנץ ב3 חזרות כי גם אם זה עובד יותר על הטרייספס זה לא אומר שהטרייספס יגדל עד כדי כך מ3 חזרות שהוא עובד כשריר משנה .
מה שרואים בחוף זה כל הפלג העליון ! ולחזה יש חלק משמעותי !
להכפיל את מספר הסטים לכתפיים? יודע מה, תעשה אתה תוכנית Ab, ונראה אותך אחרי 3 סטים של לחיצת חזה בדאמבלים + 3 סטים של לחיצת חזה במוט + 3 סטים של פלייס בשכיבה, עושה 12 סטים לכתפיים ! נראה אותך !
ממתי צריך להיות לגבר ציצים ? ראית פעם ציצי ?

עזוב זה הזוי לגמרי =\ מי אמר לך 3 חזרול לבנץ'
תעשה אחיזה של פוורליפטינג אולי יחסוך גם לכמה מיכם את הדלקות בכתפים שאתם מקבלים כל שני וחמישי ורושמים בפורום פציעות. מצידי תעשה 10000 חזרות

ובקשר לחלק השני של ההודעה שלך אתה לא חייב לעשות 32234 סטים לחזה זה בידיוק הנקודה שלי תעשה כתפיים קודם

Psychopath
02-11-06, 21:40
=\ מי אמר לך 3 חזרול לבנץ'
תעשה אחיזה של פוורליפטינג אולי יחסוך גם לכמה מיכם את הדלקות בכתפים שאתם מקבלים כל שני וחמישי ורושמים בפורום פציעות. מצידי תעשה 10000 חזרות

ובקשר לחלק השני של ההודעה שלך אתה לא חייב לעשות 32234 סטים לחזה זה בידיוק הנקודה שלי תעשה כתפיים קודם

תסביר לי בבקשה מזה אחיזה של פאוורליפטרים ?
אולי תביא גם תמונה

Amit
02-11-06, 21:43
תסביר לי בבקשה מזה אחיזה של פאוורליפטרים ?
אולי תביא גם תמונה
זה לא אחיזה זה טכניקה שונה לגמרה.. תקרא בנעוץ על לחיצות חזה..

Leo
03-11-06, 16:52
טכניקה גם טובה יותר הרבה בודיבילדרים משתמשים בה , אם אתם רוצים אחיזה שהידיים לצדדים לגמרי תשתמשו בדאמבלס לדעתי ותעשו את המוט רק לגיוון

Amit
03-11-06, 18:26
טכניקה גם טובה יותר הרבה בודיבילדרים משתמשים בה , אם אתם רוצים אחיזה שהידיים לצדדים לגמרי תשתמשו בדאמבלס לדעתי ותעשו את המוט רק לגיוון
טכניקה טובה אם רוצים חזה קטן:) וצודק דאמבלים זה רעיון מעולה..

Psychopath
03-11-06, 18:33
אני עושה 3 סטים לחזה במוט ו3 סטים בדאמבלים.. ואני בתוכנית Ab
חולה על דאמבלים

Ori-Silver
03-11-06, 20:50
אני לא יודע מה איתכם אבל מוט זה הכי כיף אני שונא דאמבלים

Takima
03-11-06, 21:52
=\ סתם פוסט דפוק מי שזה לא חל עליו אל תתיחסו יותר מידי
צודק, כשקראתי את זה חשבתי שאתה שיכור או משהו.