PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר אימון כח

mgdown
03-11-06, 00:19
יש לי שאלה אם אני רוצה לעשות אימון כח ולא אימון של ניפוח מה אני אמור לעשות(מבחינת מספר סטים ומספר חזרות)????

פאוור
03-11-06, 00:43
בעיקרון חזרות של1.5 זה הטווח שמפתח כח.אבל זה לא אומר שלא תקבל מזה מסה,אין אפשרות לבודד רק אימון כח,אתה מאמן את שניהם[מסה וכח]ומתמקד על מרכיב אחד במקרה הזה כח
בהצלחה..

Daniel-Barak
03-11-06, 08:23
ניפוח ה' שימור....

אין דבר כזה "ניפוח"
ת'לא בלון...

בעצם.. צלם תמונה שנהיה בטוחים

n0x
03-11-06, 10:48
דבר ראשון אתה מתאמן מתחיל? או שאתה כבר וותיק?
אני לא מציע לך ישר לעשות על כוח אם אתה מתאמן חדש. ואין לך ותק לפחות של 6-8 חודשים.
ולגבי כמה חזרות וכמה סטים? תוכנית 5x5 עובדת ממש טוב על כוח. אבל שוב זה לא למתאמנים חדשים.

Leo
03-11-06, 16:49
אם תעשה 4 חזרות אחרי איזה חודש וחצי תיכנס לפלטאו זה לא סתם תוכנית של בודיבילדינג עם משקל עבודה לכוח זה משהו שונה

mgdown
03-11-06, 17:50
לא הבנתי את אימון 5*5 מזאת אומרת אימון ראשון, אימון שלישי, אימון חמישי?? מישהו יכול להסביר קצת

Gamerrrrr
03-11-06, 18:24
דבר ראשון אתה מתאמן מתחיל? או שאתה כבר וותיק?
אני לא מציע לך ישר לעשות על כוח אם אתה מתאמן חדש. ואין לך ותק לפחות של 6-8 חודשים.
ולגבי כמה חזרות וכמה סטים? תוכנית 5x5 עובדת ממש טוב על כוח. אבל שוב זה לא למתאמנים חדשים.
תוכנית 5X5 עובדת יפה על הזין שלי.
על כוח עובדים בחזרות נמוכות של אפילו 2 חזרות, אבל וזה אבל חשוב, זה לא פווארליפטינג, בפווארליפטינג עובדים עם אחוזים מRM1 עם חזרות נמוכות.

למי שאין וותק של שנה לא הייתי ממליץ לו להתקרב לטווח הRM5 אפילו

n0x
03-11-06, 20:18
תוכנית 5X5 עובדת יפה על הזין שלי.
על כוח עובדים בחזרות נמוכות של אפילו 2 חזרות, אבל וזה אבל חשוב, זה לא פווארליפטינג, בפווארליפטינג עובדים עם אחוזים מRM1 עם חזרות נמוכות.

למי שאין וותק של שנה לא הייתי ממליץ לו להתקרב לטווח הRM5 אפילו
על כל אחד זה משפיע אחרת

Takima
03-11-06, 22:03
ניפוח ה' שימור....

אין דבר כזה "ניפוח"
ת'לא בלון...

בעצם.. צלם תמונה שנהיה בטוחים
מבחינה לשונית אין בעיה להגיד "ניפוח" כי המילה מגיע מהשורש "נפח" וזה לא חייב להגיע מגז מסויים. אפשר "לנפח" עם מסת שריר. דרך אגב bulk באנגלית זה נפח/לנפח.

יש לי שאלה אם אני רוצה לעשות אימון כח ולא אימון של ניפוח מה אני אמור לעשות(מבחינת מספר סטים ומספר חזרות)????
אני יכול לעזור לך, תלוי מה אתה מחפש:

תכנית אימונים עם דגש על צבירת כוח המשלבת גם עליה במסה.
תכנית המתרכזת רק בפיתוח כוח שאיתה לא תעלה במסה באופן משמעותי.

mgdown
05-11-06, 14:08
תכנית המתרכזת רק בפיתוח כוח שאיתה לא תעלה במסה באופן משמעותי.

Takima
07-11-06, 13:15
אם ככה, אני מציע שתעיין כאן (http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=3074).