PDA

צפה בגרסא המלאה : כדורגל אחרי אימון

יונתן.ב.
03-11-06, 15:19
שלום לכולם.
לאחרונה אין לי כל כך זמן להתאמן. אני מכניס בשבוע 2-3 אימונים גג.
חוץ מהאימונים בחדר כושר אני משחק כדורגל 1-3 פעמים בשבוע. הכדורגל בעצימות גבוהה יחסית ונמשך דיי הרבה זמן. בערך שעתיים וחצי.. לפעמים פחות לפעמים יותר.

יוצא לי לעיתים תכופות ללככת לכדורגל אחרי אימון בחדר כושר. כחצי שעה-שעה אחרי.

השאלה שלי היא עד כמה זה מזיק לפיתוח הגוף כדורגל ישר אחרי האימונים? בהנחה שאני משלים את הקלוריות שאני שורף בעוד אוכל כמובן.
האם יש הבדל בין לשחק כדורגל לא אחרי אימון לבין לשחק כדורגל אחרי אימון?
ועוד שאלה שיש לי היא מה לאכול במרווח הזמן הזה שבין האימון בחדר כושר לבין הכדורגל. תזכרו שאני לא רוצה להיות כבד לכדורגל אז זה צריך להיות משהו שלא יכביד לי על הבטן.

תודה מראש :)

PcGunMan
03-11-06, 15:21
הארוחה שאחרי אימון והארוחה שאחריו הם נורא חשובות ככה שאתה הולך לשחק כדורגל ולא בטוח שאתה אוכל אחרי אימון ואם כן הארוחה הבאה שהיא אחרי שעה ורבע אותה בטוח אתה לא אוכל אז ראסמי אל תצפה לתצאות יותר מדי טובות אלה אם כן יש לך גנטיקה טובה

יונתן.ב.
03-11-06, 15:27
הארוחה שאחרי אימון והארוחה שאחריו הם נורא חשובות ככה שאתה הולך לשחק כדורגל ולא בטוח שאתה אוכל אחרי אימון ואם כן הארוחה הבאה שהיא אחרי שעה ורבע אותה בטוח אתה לא אוכל אז ראסמי אל תצפה לתצאות יותר מדי טובות אלה אם כן יש לך גנטיקה טובה

הקטע הזה של הארוחה אחרי הארוחה שאחרי האימון הוא דיי מיתוס לדעתי. אם אני מכניס את כמות הקלוריות ביום שאני צריך להכניס, מה זה משנה אם אכלתי שעה ורבע אחרי הארוחה שאחרי אימון או חמש שעות אחרי הארוחה שאחרי אימון?

VoRteX
03-11-06, 15:27
שטויות אחי
כל עוד אתה תאכל כמו גדול לפני השינה. הגוף שלך יעשה את שלו.
ותשחק כדורגל חופשי אחי. אין כמו כדורגל בשביל סיבולת לב ריאה.

PcGunMan
03-11-06, 15:34
הקטע הזה של הארוחה אחרי הארוחה שאחרי האימון הוא דיי מיתוס לדעתי. אם אני מכניס את כמות הקלוריות ביום שאני צריך להכניס, מה זה משנה אם אכלתי שעה ורבע אחרי הארוחה שאחרי אימון או חמש שעות אחרי הארוחה שאחרי אימון?

אני חושב שאתה טועה אבל אני אתכווח איתך על זה כי אין לי דרך להוכיח לך אחרת

Der Metzgermeister
03-11-06, 16:30

אז תדחוף את כל הקלוריות בארוחה אחת, זה אותו הדבר לא?

נדב
03-11-06, 18:52
מעולם לא הייתי חובב כדורגל אבל...
תשחק תעשה חיים לא תאבד מזה כלום.. אני אומר שתחשוב לקחת את הבדיבילדנג למקצוע אז תתחיל לקצץ בכדורגל

יונתן.ב.
03-11-06, 19:18
אז תדחוף את כל הקלוריות בארוחה אחת, זה אותו הדבר לא?

למה לי לעשות דבר כזה?

maya
03-11-06, 19:51
תשחק כדורגל אבל תשלים את הקלוריות אם זה אחרי אימון אם אתה שותה שייק אז תשתה אם 6-8 תמרים או שתאכל מקור חלבון ופחמימיה זמינה ואם אתה יכול בהפסקה של המשחק תאכל בננה

Bullet
03-11-06, 19:54
בין האימון לכדורגל תקח שייק עם מי גבינה וסוכר ענבים.
אתה מסכן את המסה שלך בכך שאתה יחסית מדולל גליקוגן ואח"כ עושה אירובי בעצימות גבוהה ויש סכנה לשרוף שריר, גם ההורמונים הקטבוליים יהיו גבוהים