PDA

צפה בגרסא המלאה : איך לא מתפתים לרגע של הנאה...?

mitamen
09-09-06, 01:58
אם מישהו יוכל לענות לי על זה יקבל מה שהוא רוצה...
אחרי כמעט של חודש של תזונה בריאה ללא ג'אנק פוד וללא מעידות זה קרה היום לצערי והתפתיתי לאכול חצי מגש פיצה......אחרי התלבטויות רבות שעברו בראשי אם לאכול או לא לאכול בסוף התפתיתי ואכלתי ועכשיו אני מצטער על מעשיי..מקווה שלא עשיתי נזק כבד לתוצאות היפות שהגעתי אליהן...
מישהו עכשיו יכול להגיד לי איך נמנעים מהפיתויים האלה ולא נופלים בזה אפילו ברגע של חולשה?

igorek
09-09-06, 02:01
לא יקרו לך מזה שום נזקים (חצי מגש זה קצת מוגזם, אבל ג'אנק פעם בכמה זמן לא ישפיע משמעותית על התוצאות).

shpitz
09-09-06, 02:06
תראה
כעיקרון, אנחנו לא יכולים להגיד לך איך לא להתפתות, כי זה צריך לבוא ממך, אתה צריך לעשות סוויטצ' בראש.

ברור שכולנו מידי פעם "חוטאים", אנחנו לא רובוטים, אנחנו בני-אדם ולפעמים זה נותן לנו "כוח" להמשיך.......

פשוט תעשה לך יום בשבוע שבו תאכל איזה משהו שבא לך...

וברגע שאתה חושב על זה כל יום כל היום, זה בעיה!

תציב לך מטרה ותדבוק בה, אבל זה צריך לבוא ממך....
בהצלחה

mitamen
09-09-06, 02:09
הקטע הוא שחשבתי הרבה לפני זה...צד אחד אמר לי אל תאכל עד שבנית גוף יפה למה להרוס...הצד השני אומר לי תאכל מה יקרה כבר מפעם אחת...בדר"כ אני לא נופל אבל הפעם נפלתי ובגדול ואח"כ הרגשתי מצפון כזה כי אכלתי את הפיצה המיותרת הזאת סתם...בוא נגיד שזה 1500 קלוריות מבוזבזות לחלוטין...

power_hour
09-09-06, 02:22
הקטע הוא שחשבתי הרבה לפני זה...צד אחד אמר לי אל תאכל עד שבנית גוף יפה למה להרוס...הצד השני אומר לי תאכל מה יקרה כבר מפעם אחת...בדר"כ אני לא נופל אבל הפעם נפלתי ובגדול ואח"כ הרגשתי מצפון כזה כי אכלתי את הפיצה המיותרת הזאת סתם...בוא נגיד שזה 1500 קלוריות מבוזבזות לחלוטין...

אז ככה,איך אומרים כל דבר בפרופורציות!
אם אכלת 1500 קלוריות לא הרסת שום גוף יפה שבנית.תחשוב על זה ככה שבגירעון קלורי של 500 קלוריות,תוך שלושה ימים (ואפילו פחות) הפיצה הזאת נעלמה כלא הייתה.אז ממש לא נפלת ובקושי מעדת.אם אכלת את הפיצה סימן שהיא לא הייתה מיותרת,ובטח ובטח אם חשבת כל כך הרבה עליה.מותר גם מדי פעם להניח את פיתוח הגוף בצד ולאכול גם משהו שנחשב שמן ולא בריא,
כ-ו-ל-ה פיצה!
תעשה מה שאני והרבה אנשים אחרים פה בפורום עושים:קח לך יום בשבוע או פעם בשבועיים שלושה (מה שנוח לך) שבוא תאכל עוד כמה מאות קלוריות (כמה שנוח לך) ותהנה,בלי יסורי מצפון ובלי לאכול את הלב.ככה אתה יכול לשמור על השפיות,מבלי להתחרט (עצם זה שקבעת יום מוגדר מראש אתה מכליל את זה בתוכנית שלך וזה מעניק לך תחושת שליטה ומודעות).
ממחר תשדר עסקים כרגיל...
בהצלחה אחי! :wiggle:

ShaI^MymoN
09-09-06, 07:59
תאכל פעם בשבוע ארוחה אחת שיכולה להיות כל דבר שאתה אוהב ארוחת צ'טינג
ואז זה לא יקרה לך שתיהיה רעב לחצי מגש פיצה
אתה יכול לאכול שבוע אחד תעוגה שאתה הכי אוהב לדוגמא שבוע אחרי לאכול 2 משולשי פיצה שבוע אחרי לאכול 2 קוראסונוים וכך הלאה וכל הזמן אתה תרגיש טוב עם עצמך וגם הנפש שלך תרגיש טוב..

Nimrod
09-09-06, 10:01
אומרים שתשוקה למזון זה בא בקטן וגדל לאט לאט במשך 30 דקות מהרגע שראית את המזון.
כשאתה רואה מגש פיצה תגיד לעצמך שאתה הולך לאכול אותו עוד 40 דקות ואחרי 40 דקות תחליט שלא שווה לך.

בכל מקרה , פעם בשבוע - שבועיים אפשר לעשות ציט יעני לאכול ארוחה בלי לדפוק חשבון, אבל חצי מגש פיצה זו הגזמה בהחלט.

Daniel-Barak
09-09-06, 10:08
בגלל ששמרת חודש על תזונה פרפקט, כשנשברת - נשברת בענק.
צ'יט 1 ל6-7 ימים, אבל משהו יותר מתון בהרבה מחצי מגש פיצה, עדיף על 1 כזה לחודש.